Cildi ve Yüzü Soyan Kremler

Cildi ve Yüzü Soyan Kremler

Cildi ve Yüzü Soyan Kremler; Cilt soyan kremler genelde sivilce akne tedavisinde kullanılan kremlerdir. Cilt yüzeyinde oluşan sivilce lekeleri, güneş lekeleri, cilt tonunda değişiklikler ve kahverengi cilt lekeleri cilt soyucu kremler ile yok etmeniz mümkündür. Yüz güzelliği kadınların en çok verdiği konulardan biridir. Cilt yüzeyin görünen lekeler çoğu kadını rahatsız eder ve bir an önce bu lekelerden kurtulmak isterler. Cilt yüzeyinde bulunan lekelerin atılmasını sağlayarak yeni cilt hücrelerini ortaya çıkaran yüz derisini soyan kremler mutlaka dikkatli seçilmeli ve doktor gözetiminde kullanılmalıdır.

Cilt soyan yenilen kremler uygulandığı andan itibaren cildi soymaya başladığından kesinlikle kış döneminde tercih edilmelidir. Cilt soyulmaya başladığından savunmasız kalacağından güneş ışınları cilde zarar verebilir. Eğer cilt soyma işlemi yazın yapılacaksa kremler sürüldükten sonra güneş koruyucu kremler kullanılmalıdır. Sizlere tavsiyem cilt soyucu kremleri kışın kullanmanızdır. Peki cildi en iyi soyan krem hangisi, cilt soyma kremleri ve cildi soyan kremler nelerdir sizlere en iyi ve etkili kremleri yüzü soyan sivilce kremleri nelerdir yazmaya çalışacağım.

Yüzü Soyan Kremler

Yüzü soyan sivilce kremleri cildinizde sivilce yada siyah nokta varsa bunları da yok edecektir. Yüzü soyan kremler etkisini kısa sürde göstermesi için mutlaka düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. İşte cilt soyucu krem isimleri,

Isotrexin Cilt Soyucu Krem

Çok etkili bir sivilce kremi olan Isotrexin krem sivilce akne tedavisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Sivilceleri yok ettiği gibi ciddi anlamda cildi soyan kremlerden biridir. Isotrexin krem kullanmaya başladığınızda kesinlikle güneş ışığına çıkmamanız gerekmektedir cilt yüzeyinde hassasiyet oluştuğundan güneş ışığına çıkmak zorunda kalırsanız güneş koruyucu kremler kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Düzenli kullandığında sivilce, siyah nokta ve cilt lekelerinin kaybolduğuna şahit olacaksınız.

Krem hakkında detaylı bilgi için Isotrexin Krem yazımızı inceleyebilirsiniz.

Benzamycin Cilt Soyucu Krem

Benzamycin krem sivilce tedavisinde kullanıldığı gibi cildi soyucu ve kurutucu etkisi bulunmaktadır. Cilt yüzeyinde bulunan fazla yağı alarak sağlıklık ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar. Benzamycin krem cildi saymak için kullanılacaksa kesinlikle nemlendirici krem kullanmayı ihmal etmeyin cildi kuruttuğu bilinmektedir. Düzenli kullanılması gerekmektedir.

Doktor reçete ile kullanılan bu krem hakkında ayrıntılı bilgi için Benzamycin Krem yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tretin Cilt Soyucu Krem

Tretin kremin sivilce tedavisinde gösterdiği etki herkes tarafından bilinmektedir. Kullananların neredeyse memnun kaldığı bu krem doktorlar tarafından sıklıkla reçete edilmektedir. Cilt soyma işleminde düzenli kullanıma bağlı olarak etkisi 2 hafta sonra göstermeye başlayan bir kremdir. Cildi soyarak harika bir cilt elde etmek için 2 ay boyunca kullanılmalıdır. Kesinlikle kışın kullanılması gereken bir kremdir. Yazın tercih edilecekse güneş koruyucu kremler ile beraber kullanmak gereklidir.

Acnelyse Cilt Soyucu Krem

Sivilce ve siyah nokta tedavisinde kullanılan bir kremdir. Deri hastalıklarından biri olan sedef hastalığını yok etmede çok etkilidir. Yüzde renk farklıkları, kahverengi lekelerin yok etmek tercih edilmektedir. Cilt renk tonunu eşitlemek için çok etkilidir. Cildi soyarak ölü hücreleri ciltten uzaklaştıran bu krem bazı yan etkileri bulunduğundan kesinlikle doktor gözetiminde kullanılmalıdır.

Reçeteli olarak kullanılan krem hakkında detaylı bilgi için Acnelyse Jel Krem yazımızı inceleyebilirsiniz.

Cildi Soyucu Kremlerin Zararları

Deride dökülme olacağından güneş gören bölgede uygulandığında güneş ışınları ciddi anlamda zarar verecektir. Ayrıca cilt tonunda eşitlik olmasına karşın beklenmeyen cilt sorunlarından korunmak için güneş koruyucu kremler ve nemlendiriciler tercih edilmelidir.

Cilt soyucu kremlerin zararları ve yan etkileri bulunmaktadır.  Her bir krem cilt soyma işlemi yaparken ayrıca bazı yan etkilerde görülebilir cilt soyucu kremler kullanmaya başladığınızda kesinlikle dikkatli olmalı ve yan etkili prospektüs kağıdında bakılarak okunmalıdır. Krem kullanılırken beklenmeyen bir yan etki durumunda kesinlikle doktorunuza bilgi vermelisiniz. Asla tavsiye üzerine bu kremleri kullanmayın.

Yüzü Soyan Sivilce Kremleri

Cildi soyan kremlerin hepsi aslında sivilce kremler olarak bilinmektedir. Sivilce tedavisinde deri altında bulunan iltihap yok edilirken ayrıca lekelerinde yok olması sağlar. Hücreleri yenilen sivilceleri yok eden kremler yeni hücre oluşumunu destekleyerek pürüzsüz cildin ortaya çıkmasını sağlar.

Yüzü soyan krem çeşitleri çok olmasına karşın sizlere en etkili ve güvenilir olan kremleri yazmaya çalıştım. Bilmediğiniz reçete ile satılmayan kremleri asla kullanmayın. Kremleri etkisini daha iyi görmek için bir cilt doktoruna danışmanız kesinlikle önemlidir.

Yüz Derisini Soyan Kremler

Özellikle kadınlar cilt tonu eşitlemek ve cilt yüzeyinde bulunan lekelerin yok olması için yüzü soyan kremler hakkında bilgi almak istemektedirler. Yüzü soyan kremler

  • Isotrexin  Krem
  • Benzamycin  Krem
  • Tretin  Krem
  • Acnelyse  Krem

Sizlere bu yazımızda cildi soyan kremler hakkında bilgi vermeye çalıştım. Konu hakkında sorulrınızı yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Doktorunuza danışmadan asla bu kremleri kullanmayın. Ciddi yan etkileri cildinize zarar verebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.