Benzamycin Krem

Benzamycin Krem

Benzamycin Krem; Birçok gencin korkulu kabusu, bitmeyen çilesi sivilcelerin tedavisinde kullanılması önerilen Benzamycin Krem son derece etkili bir tedavi aracıdır. Hormonlar aracılığı ile şekillenen daha doğrusu şekillenemeyen sivilceler ve buna ek olarak blue çağının getirisi olan sivilceler dışında kalan sivilce türleri için etkili olduğu konuşulan Benzamycin Krem on bireyden sekizinde olumlu sonuç göstermektedir. Bence kalan iki kişide kullanım hatası mevcuttur. Onları rahatlıklı görmezden gelebiliriz.

Benzamycin krem nedirbenzamycim krem ne için kullanılır;  İçeriğinde bulunan benzoil, eritromisin adlı etken maddeler ile cilt yüzeyine uygulanan jel kıvamında bir sivilce kremidir. Benzamycin jel içeriğindeki bileşenler sayesinde cilt yüzeyinde sivilcelerin ve aknelerin oluşmasını engeller. Cildi soyucu ve kurutucu etkisi vardır, bu sayesi ciltteki fazla yağ ve kirin kolayca temizlenmesini sağlar. Sivilce tarlası görünümünü alan cildiniz için, Deri ve zührevi hastalıkları polikliniklerine muayene olduğunuzda yüzünüzü muayene eden hekim cildiniz için en uygun ilacı ile yazacaktır. Tercihen Benzamycin Krem kullanmak istediğinizi hekiminize söyleyebilir ve bu konu hakkında ki görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Benzamycin Krem’in Faydaları

Benzamycin Krem kullanan bireyler en nihayetinde bu nahoş görüntüden kurtulacağının sevinciyle tez zamanda uygulamaya geçerler. Yağlı ciltlere sahip olan bireyler bu süreçte kremin etkisiyle ciltlerinin kuruduğunu gözlemleyecektir. Cildi kurutarak sivilcelerin bünyesinde bulunan iltihabı akıtan Benzamycin Krem cildinizi aşırı derece kurutabilmektedir.  Aslında benzamycin tropikal jel‘in asıl amacı yağlı cildi kurutarak sivilcelerin önüne geçmektir. Unutmayın yağlı cilt daima sivilce oluşuma ortam hazırlamaktadır. Lakin sivilcelerin taht kurduğu suratınızda ki sivilcelerin sönüşü bu sonuca katlanmanıza sebep olabilir.

Hassas ve kuru ciltlere sahip bireylerde, Benzamycin Krem kullanıldığı taktirde cilde sağlayacağı kuruluk zaten kuru olan cildinizde tahribat ve istenmeyen başka etkilerde bırakabilir. Buna dayanarak Benzamycin Krem kullanmadan önce muhakkak alanında uzman başka doktorlara danışmalısınız. Bu şartlarda Benzamycin Krem yan etkileri görülme olasılığı yüksektir.. Nemli bir cilde sahip iseniz Benzamycin Krem kullandığınız süreçte cildinizin nemini takviye etmek amaçlı nemlendirici kremler kullanmalısınız.

Benzamycin Krem Nasıl Kullanılmalıdır?

Benzamycin Kremi geceleri yatmadan önce cildinizi cilt temizleyici sabunlarla iyice temizledikten sonra yalnızca sivilcelerin hakim olduğu alanlara uygulanmalıdır. En dikkat etmeniz gereken husus yüzünüzü gündüzden kalma makyaj kalıntılarından tamamen temizlemiş olmanızdır. Daha sonra kremi uygulayıp uyumalı, ertesi gün kalktığınızda kremi cildinizden titizlikle arındırmalısınız. Bu kremi günde 2 defadan fazla sürülmesi asla tavsiye edilmez.Benzamycin Sivilce Kreminde Olası Yan Etkiler

Benzamycin sivilceleri cildinizden def etmeye yarayan Benzamycin Krem’in yan etkisi cilde vermiş olduğu kuruluktur. Bunlara ek olarak olması muhtemel etkiler de vardır; Ciltte kuruluk, kaşıntı, pullanma, dökülme ve yüz ödemi, şişlik olarak belirlenmiştir. Belirlenen etkilerin görülmesi durumunda acil olarak bir sağlık kuruluşunun kapısını çalmalısınız. Hamile ya da hamile kalma planı yapan hanımların Benzamycin Krem kullanmadan evvel yine bir doktora danışmaları tavsiye edilir. Benzamycin Krem kullanımı sırasında göz temasından uzak durmalısınız.
Cilt doktorları önermediği sürece Benzamycin Krem ile sivilce tedavisi sırasında başka herhangi bir sivilce kremini kullanmamalısınız. Benzamycin Krem’in bir yan etkisi de; temas ettiği saç ve ya vücut tüyünü beyazlatma olasılığıdır. Bu oldukça yüksek bir ihtimaldir. .

Beznamycin Krem Kullananların Yorumları

  • Yüzümde ne zaman sivilce çıkça akşam sürüp yatıyorum ve sabah cildimdeki sivilceler yok oluyor.
  • Stresten dolayı çıkan sivilcelerimi çok hızlı kuruttu.
  • Doktorum reçeteye bu kremi yazdı etkisini çok hızlı gördüm, ama cildimi çok kurutuyor.
  • Kullandığımda sivilcelerim geçiyor ama bıraktığımda tekrar çıkıyor. Gerçekten çok etkili bir krem.
  • Beznamycim krem sivilceleri geçirir mi sorusuna vereceğim iyi cevap kesinlik geçirir olacaktır.

Benzamycin Krem Satış Fiyatı

Tüm eczanelerde Benzamycin Krem 35 TL olarak satışa sunulmaktadır. Benzamycin Tropikal Jel hakkıda aklına takılanları sorabilir yada bu kremi kullandıysanız sonucunu yorum kısmana yazarak diğer kişilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Begonya Bedava İnternet Yardım Başvurusu Belediye Yardımları Bedava İnternet