Yazı Gönder

Sizlerden gelen yoğun mesajlar sonucunda artık sizden gelen yazılarada sitemizde yer vermeye karar verdik. Evde denediğiniz cilt bakım yöntemlerini, makyaj tekniklerini yada cilt sorunlarıyla deneyimlerinizi bize gönderebilirsiniz.

Sizde Yazı Gönderin

Sitemiz kategorilerinde bulunan tüm konular hakkında değerli yorumlarınızı bizlere yazıp artık paylaşabileceksiniz. Sitemizde yazınızı paylaşmak için aşağıdaki kurallara dikkat etmenizde yarar var.

  • Yazdığın yazı mutlaka size ait olmalıdır. Kopya içerik olmamalıdır
  • Evde denediğiniz yöntemi, kullandığınız malzemeleri ve sonucu yazmanız yeterlidir.

 

Yazılarınızı göndermek için dilerseniz, glrerdn25@gmail.com adresine direk mail atabilirsiniz.

Paylaşabileceğiniz makale ana başlıkları sitemizde olduğu gibi cilt bakımı , cilt sorunları, saç bakımı, vücut bakımı, makyaj, parfüm, epilasyon, el bakımı, ayak bakımı, diyet konularında olabilir. Yazılarınız incelendikten sonra sizin isminiz yazılarak yayınlanır ve kendi yazılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Para Kazanabilirsiniz.

Eğer gerçekten etkili ve akıcı şekilde yazı yazıyorsanız yazılarını bize gönderin yayınlayalım. Yazılarınızdan para kazanmak istiyorsanız bunun içinde bizim ile iletişime geçebilir, yada gönüllü yazar olabilirsiniz

Yazıda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Yazılarınız en az 300 kelime olmalıdır.
  • Yazınızın bir başlığı olmalıdır.
  • Yazınızın başlığı makale içinde küçük başlıklar halinde ayrı ayrı olmalıdır.
  • Yazılarda imla kuralların dikkat edilmelidir.

Yazdığınız her yazı ücret banka hesabınıza her ayın 22 sinde otomatik olarak gönderilecektir. 300 Kelime için verilen ücret 5 TL’dir. 600 kelime için 10 TL olacak şeklinde katlamalı olarak gönderilmektedir.