Künye

Künye


Sahibi
CİLTGUZELLİK REKLAM VE YAYINCILIK
Erkan Erdem


Genel yayın yönetmeni

Şebnem Yılmaz


Editörleri

Neslihan Sultan

Buşra Çiftçi

Nil Kayıhan

Müge Anlık

Gizem İnanç Soylu


Reklam

info@ciltguzellik.com


İletişim info@ciltguzellikcom


ADRES
Tercüman Sitesi A-7 Blok Kat :15 d:2
Torbalı/İzmir


                                             Sağlık Haberleri, bağımsız, özgür haber-analiz kaynağınız.

 www.ciltguzellik.com  basın yayın ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir.
Sitede yayınlanan yazılar, Köşe yazıları,haberler ve yorumlardan yazarları sorumludur. Cilt Güzellik Sorumluk Kabul Etmez
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.ciltguzellik.com harici linklerin sorumluluğunu almaz
web sitemizde yayınlanan yazı ve resimler kaynak belirtilerek kullanılmalıdır. Aksi halde yasal işlemler yapılacaktır.

Web sitemiz 2016 yılında 7000 TL sermaye ile kurulmuştur. Amacımız üyelerimize en doğru ve gerçek bilgiyi kaynaklarından araştırıp sizlere ulaştırmaktır. Sitemizde yazılan bütün yazılar ekip olarak uzun araştırmalar ve kaynaklardan sorgulanıp paylaşılmaktadır asla izinsiz olarak paylaşılamaz. Paylaşanlar hakkında gerekli yasal işlem telif hakkı kapsamında değerlendirilecek ve gerekli işlem yapılacaktır. Her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi bize info@ciltguzellik.com adresinden gönderebilirsiniz.


Cilt Güzellik

Cilt Güzellik ve cilt bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz. www.ciltguzellik.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan ciltguzellik.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.