En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Krem Marka ve Önerileri

En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Krem Marka ve Önerileri

Gözenek sıkılaştırıcı krem seçimi cilt yüzeyinde oluşan gözenekleri sıkılaştırmak için sıklıkla tercih edilen kremlerdir. Sizlere bu yazımızda en iyi gözenek sıkılaştırıcı kremler hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Özellikle yaz aylarında daha belirgin olan gözenekler için alınacak önlemlerden biride gözenek sıkıştırıcı kem kullanmaktır. Gözenekleri tamamen sıkılaştıran bu sorunu yok eden kremleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Krem

Sizlere en iyi gözenek sıkılaştırıcı ve küçültücü etkili kremlerin önermek istiyorum. Kullanaların memnun kaldığı ve tavsiye ettiği gözenek sıkılaştırıcı küçültücü kremler;

Differin

Differin leke ve sivilce giderici kremlerden olmasına karşın gözenek sıkılaştırıcı etkisi olan bir jeldir. Düzenli kullanıldığın gözeneklerin sıkılaştırma etkisi olduğu bilinmektedir. Differin gözenek sıkıştırıcı ve küçültücü etkisi ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Diadermine

Diadermine gözenek temizleyici ve sıkılaştırıcı krem az miktarda pamuğa dökülür ve cilt yüzeyi temizlenir. Gözenekleri temizleyici ve ferahlatıcı etkisi ile bilinen bu ütün gözenek sıkılaştırmak için kullanabilirsiniz.

Dermaroller

Dermaroller son zamanlarda en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.  Rolu şeklinde ve ucunda mikro iğneler bulunan ürün ile cilt yüzeyinde gezdirilerek cilt uyarılır.  Cilt lekeleri, kırışıklıklar ve gözenekleri sıkılaştırmak için tercih edilen yöntemlerden biridir. Ayrıntılı bilgi veren yazımız olan Dermaroller adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Garnier

Garnier gözenek sıkılaştırıcı ve küçültücü ürünler arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Kullananların çok beğendiği gözenek sıkılaştırıcı bu kremdir.  Yağlanma ve pürüzlere karşı savaşır: Cildi matlaştırır. Gözenek görünümünü küçültür.Arındırıcı ve sebum dengeleyici özellikleriyle bilinen içerikler: İçeriğindeki Salisilik Asit sayesinde cildinizi arındırır. Formülündeki Çinko türevi ile cildi temizler ve sebumu dengeler

La Roche Posay Effaclar

La roche akne eğilimli ve yağlı cilt tipine sahip olanların tercih ettiği bir üründür. Gözenek sıklaştırıcı ve küçültüsü etkisi olan ürün ürün düzenli kullanıldığında gözenekleri sıklaştırır.

Loreal Pure Zone

Loreal pure zone gözenek arındırıcı jel Özellikle yağlı cilt tipleri için tasarlanan arındırıcı jeldir. Cilt üzerinde sebum dengesinin sağlanmasına yardımcı olarak gözenekleri arındırır, böylelikle siyah nokta, akne ve sivilce oluşumlarının engellenmesine katkıda bulunur. Salisilik asit desteğiyle gözenekleri sıkılaştırıcı etkide bulunur.

Vichy Normaderm Serisi

Vichy normaderm gözenek sıkılaştırıcı kullannaların menun kaldığı ve sıklıkla tavsiye ettiği bir üründür. Cildin yağ dengesini sağlayan ve gözenekleri temizleyerek sıkılaştırıcı etkisi ile bilinmektedir. Cildi temizleyen, yatıştırın, gözenekleri sıkıştıran Vichy Normaderm Serisi mutlaka denenmesi gereken bir üründür.

Cilt Gözenek Sıkılaştırıcı Krem

Cildin daha sağlıklı ve güzel görünmesi için tercih edilen gözenek sıkılaştırıcı kremler arasında en iyi ve en çok tercih edilenleri sizinle paylaşmaya çalıştım. Kullananların memnun kaldığı ve tavsiye ettiği etkili gözenek küçültücü kremleri sizlerde deneyebilirsiniz. Gözenek sıkılaştırıcı kremler arasında bulunan differin en çok tercih edilen ve etkili sonuç veren gözenek sıkılaştırıcı olarak bilinmektedir.

Günümüzde artık ihtiyaç haline gelen gözenek sıkılaştırıcı kremler özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. İlk olarak gözenekleri temizleyen ve sıkılaştıran bu ürünler cildin daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır. Gözeneklerde biriken kir ve yağ mutlaka dışarı çıkarılmalıdır. Eğer gereken önem verilmesi bu ilerleyen aşamada cilt lekelerine siyah noktalara ve sivilceye neden olur.

Gözenek Sıkılaştırıcı Krem Nasıl Kullanılır

Cildi temizleyen ve arındıran gözenek sıkılaştırıcı kremler cildi derinlemesine temizleyen ürünlerdir. Gözenek sıkılaştırıcı krem seçerken içeriğinin ne olduğunun bilinmesi çok önemlidir vitamin ve bitkisel içeriğe sahip olanları seçmeniz gereklidir. Gözenek sıkılaştırıcı kremler kullanım şekli ise;

  • Sürülecek bölge iyice temizlenir
  • İnce tabaka halinde yüze sürülür
  • Hafif baskı yaparak gözenekler tarafından emilmesi sağlanır
  • 1 saat kadar  asla yüz yıkanmaz

Sizlere bu yazımızda en iyi gözenek sıkılaştırıcı krem hakkında bilgi vermeye çalıştım. Sizlerde kulandığınız gözenek sıkılaştırıcı ve küçültücü kremleri bizimle paylaşabilirsiniz. Gözenek sıkılaştırıcı krem eczane yada kozmetik mağazalarından almanız mümkün.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Begonya Bedava İnternet Yardım Başvurusu Belediye Yardımları