Avon Clearskin Sivilce Karşıtı Köpük

avon sivilce kremi, sivilce kremleri
Paylaş
 

Avon Clearskin Sivilce Karşıtı Köpük, Bugün yayınlayacağım yazı Avon’un sivilcelere karşı üretmiş olduğu Clearskin Sivilce Karşıtı Köpük. Avon bu ürününü akneli cilt tipleri için geliştirmiştir. Cildinizin görünümünü iyileştirmek, aknelerin oluşumunu engelleyerek cildinizde hüküm süren sivilcelerin görüntüsünü azaltma gibi vaatler sunmaktadır. Zaten biz yağlı ve sivilceli cilt tipleriyle gençlik yıllarını sürdüren kızlarında tek istediği bu. Avon’un Clearskin sivilce karşıtı köpüğü içerisinde %2.0 oranında salisilik asit bulundurur. Bu salisilik asit sivilce ve yağlı ciltlerin onarımında oldukça etkilidir.

avon clearskin sivilce kremi, sivilce kremleri

Avon clearskin sivilce kremi

İçerdiği salisilik asit ve markanın ettiği vaatler kullanmak için teşvik edilmemize büyük yarar sağladı. Bakalım Avon bu vaatleri hayata geçirebilecek mi? Tüm hem cinslerimin merak ettiği soru da bu. Benim sivilce konusunda hiçbir zaman boyut derdim olmamıştı. Kırmızı ve küçük sivilce tipi yoğunlukta ve bir de sivilce izleri; bu iki düşman cildimi talan etmiş vaziyette olduğundan Avon Clearskin Sivilce Karşıtı Köpük kullanmaya karar verdim. Ürünü kullanmaya başladığım dönemde alnımın ortasında tabir-i caize eşek kadar bir sivilce vardı. Genellikle bu tür sivilceler cildimde sergilenmeye başladıktan uzun bir süre aralığında o çirkin görüntüyü kapatamazdım. Yaklaşık üç dört haftadır Avon Clearskin kullanıyorum. Etrafımda ki güzellik meraklısı tüm kızlar cildimde bir değişiklik olduğunu fark edebiliyor. Alnımın ortasında konumlanmış o kocaman sivilce ürünü kullanmaya başladıktan bir hafta sonra söndü. Elbette bu etki yalnızca Avon Clearskin’in etkisi değil.

Yaklaşık bir buçuk aydır kullanmaktan vazgeçmediğim tek ürün Avon Clearskin Sivilce karşıtı köpük. Cildimi kolaylıkla ve derinlemesine temizliyor. Cildime kurulaştırmadan derinlemesine temizlemesi benim için ayrı bir mutluluk kaynağı. Kolay kullanımı sayesinde herkesin kullanmaktan mutluluk duyacağı bir ürün.

Avon clearskin nasıl kullanılır

Avucunuzun içine bir miktar alıp masaj yaparak uygulayınız. Daha sonra ılık su ile temizleyerek cildinizi kurulayınız.  Kullanımı çok kolay olan Avon clearskin kullananlar tarafından yapılan yorumlarda çok etkili olduğunu ve sivilceleri kısa sürede yok ettiği belirtilmiştir.

Avon clearskin sivilce kremi

Avon clearskin sivilce kremi fiyatı ise 9,90 tl’dir.

loading...
  • Site Yorum

Bir yorum bırak


Cilt Güzellik

Cilt Güzellik ve cilt bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz. www.ciltguzellik.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan ciltguzellik.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.