Vicks İle Göbek Eritme Nasıl Yapılır?

Vicks İle Göbek Eritme Nasıl Yapılır?

Vicks İle Göbek Eritme Nasıl Yapılır? Pek çok kişinin sorunlarından biri fazla kilolardır. Özellikle hareketsiz yaşam tarzının belirlenmesi ve sürekli olarak hazır gıdaların tüketilmesi fazla kiloyla neden olan etmenlerin başında gelir. Bunun dışında genel kilo sorunlarının yanında bölgesel kilo sorunları da azımsanamayacak kadar fazladır. Sadece göbek bölgesinde biriken yağlar değil, hızlı kilo alıp vermeye bağlı olarak veya doğum gibi etmenlere bağlı olarak ortaya çıkan deri sarkmaları da çok fazla kişinin ortak sorunları arasındadır.

Bu nedenle sadece diyet yapmak yeteri olmayabiliyor. Diyet listelerine ek olarak egzersiz programları ve çeşitli yardımcı ürünlerin de kullanılması uzmanların tavsiyeleri arasındadır. Vicks krem ise hem göbek bölgesindeki fazla kilolarınızın atılmasını sağlarken, hem de göbek ve basen bölgesinde oluşan deri sarkmalarının da toparlanmasına yardımcı olur. Hal böyle olunca göbek bölgesi yağlarınızdan daha kısa sürede kurtulmanız mümkün olacaktır. İşte vicks ile göbek eritme yöntemleri…

Vicks  İle Kanıtlanmış Göbek Eritme Kürü

Göbek bölgesi en az hareket den bölgelerden biri olduğu için ideal kilonuzda olsanız bile çoğu zaman karın bölgesinde her zaman fazlalıklar kalabiliyor. Vicks ile kanıtlanmış göbek eritme kürü ile bu fazlalıklarınızdan daha kısa sürede kurtulabilirsiniz. Ancak hiç bir ürün tek başına kilo vermek için yeterli gelmez. Bu nedenle eğer vicks ile karın bölgesi yağlarınızdan kurtulmak isterseniz mutlaka yağ yakan detoks kürleri, sıkı diyet programları ve egzersiz yapmanız gerekir. İşte çok etkili vicks ile göbek bölgesi yağlarından kurtulma yöntemi…

Malzemeler

 • Bir kutu vicks kremin yarısı,
 • 1 çay kaşığı kadar karbonat,
 • 1 yemek kaşığı kafur,
 • Bu kür sayesinde çok kısa bir süre içinde hedeflediğiniz ince görünüme kavuşabilirsiniz.

Uygulanışı

 • İlk olarak tüm malzemeleri bir kap içinde iyice karıştırmanız gerekir.
 • Tüm malzemeler homojen hale geldikten sonra göbek bölgenize masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
 • Bu karışımı yaptığınızda aynı zamanda karın kaslarını hareket ettirecek çeşitli egzersizleri de yapmanız tavsiye edilir. Böylece daha etkili bir sonuca ulaşabilirsiniz.
 • Karışımı yaklaşık bir ay boyunca buz dolabınızda saklayıp, her gün düzenli bir şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Dilerseniz her gün tekrar bu karışımı hazırlayarak ta kullanabilirsiniz.
 • Bu karışımı göbek bölgenize uyguladığınızda mutlaka bolca su tüketmeye de ekstra özen göstermeniz tavsiye edilir.

Selülit Ve Basen Bölgesi İçin Vicks Krem Kullanımı

Bölgesel kilolarda göze çarpan sadece göbek bölgesi değildir. Basen, uyluk ve kalçalarda meydana gelen fazla kilolar da pek çok kişiyi rahatsız eden durumlardan biridir. Verdiğimiz karışımı basen ve uyluk bölgelerinize de yapabilirsiniz. Öte yandan selülit gibi sorunlarınız için de vereceğimiz tarifi uygulayabilirsiniz.

Malzemeler

 • 1 tatlı kaşığı portakal yağı,
 • Yarım paket vicks krem,
 • 1 yemek kaşığı biberiye yağı,
 • 1 yemek kaşığı kahve telvesi,

Uygulanışı

İlk olarak tüm malzemeleri karıştırıp, daha sonra selülüt olan bölgelere hafif sert ve oval şekilde masaj yapmanız tavsiye edilir. Kahve telvesi ve vicks birlikte kan damarları üzerinde hafif bir baskı uygulayarak, kan damarlarındaki kan akışını hızlandıracaktır. Biberiye yağı ve portakal yağı ise selülit yağlarının ortadan kalkmasına fayda sağlayacaktır.

Vicks İle Göbek Eritme Yorumları

Vicks ile göbek eritme yorumları, pek çok kişi için olumlu şekilde olmuştur. Özellikle düzenli bir şekilde vicks kafur karbonat kullanan kişiler bu karışımın daha  fazla faydasını gördüklerini belirtmişlerdir. Dolayısı ile kısa zaman içinde birkaç beden  incelmek isteyen kişilere vicks kullanmaları önerilir. Öte yandan yorumlar sadece göbek bölgesi yağlarından kurtulmak üzerine yapılmamış ve karın bölgesi derinin daha fazla sıkılaşması üzerine de yapılmıştır. Yani vicks kullanımı yaptığınızda sarkık deri görünümleri de ortadan kalmış olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.