Uzun Saç Kesim Modelleri

Uzun Saç Kesim Modelleri

Uzun saçlar her zaman daha çok bakım ve ilk isteyen saç modellerinden biri olmasına rağmen modası hiç kaybetmemiştir. Diş görünüşte ilk dikkat çeken kısım olan saçlar ve yüz kısmı eğer bir biri ile uyumlu ise herkes tarafından dikkat çeker ve ilgi odağı olmanızı sağlar. Uzun kesin saç modelleri mutlaka yüz ile uyumlu olmalıdır. 2021 bayan saç kesim modelleri saçın uzunluğuna, ince yada hacim olmasına, canlılığına bağlı olarak değişmektedir. Uzun kesin saç modelleri arasında tercih yapmayı düşünüyorsanız mutlaka uzun kesim saç modellerini incelemeli mutlaka kendinize yakışan saç modelini seçmelisiniz.

2021 bayan uzun saç kesim modellerinde mutlaka küçük değişiklikler yaparak daha havalı ve size renk katacak uzun saç modellerini seçebilirsiniz. Uzun saç modelleri asla modası geçmeyen modelleridir. Doğal aksesuarımız olan saçlarımıza iyi bakmak ve yakışan uzun saç modeli seçmek için size uzun saç modelleri ve isimleri derlemeye çalıştım. Size yakışan uzun saç modelini seçmeden önce mutlaka yüz tipine göre seçim yapmayı unutmayın.

2021 Uzun Saç Kesim Modelleri

Sizlere uzun saç kesim modelleri ve isimleri hakkında bilgi vererek uzun saç kesim modelleri seçiminde yardımcı olmaya çalışacağım. Uzun saç kesim modellerinde 2021 yılı trenleri sizlere saç modeli seçiminde yardımcı olacaktır. Bütün uzun saç kesim modelleri arasında size yakışanı seçip uygulayabilirsiniz. Ayrıca diğer yazımızda Saç Kesim Modelleri ve İsimleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Uzun Katlı Saç Kesim Modeli

Uzun saçlarınızı kestirmeye kıyamıyorsanız uzun katlı saç kesim modelini uygulayarak daha harika saçlara sahip olabilirsiniz. Uzun saçlarınızı kat kat keserek hacimli ve dalgalı olmasını sağlamak sizlere çok yakışacaktır.

Uzun Katlı Saç Kesim Modeli

Uzun Dalgalı ve Katlı Saç Kesim Modelleri

Uzun saçların bakımı zordur. Ama şekil vermesi en kolay modellerden biridir. Hacimli ve dalgalı saç kesim modelleri ile saçlarınızdaki değişiklikler sizin yeni imajınızı ön plana çıkarabilir. Uzun katlı kesimlerde saçlara verilecek dalgalı görüntü daha belirgin olduğundan göz alıcı duracağından emin olabilirsiniz.

Uzun Dalgalı ve Katlı Saç Kesim Modelleri

Dalgalı, uzun ve yandan perçemli katlı saç kesimleri

Uzun saç modelleri arasında son zamanlarda moda olan yandan perçemli katlı saçlar havalı duruşun simgesi olmaya adaydır. Katlı kesimler ve önde sağa yada sola bırakılan perçem hacimli saçları ve sizi harika gösterecektir.

Dalgalı, uzun ve yandan perçemli katlı saç kesimleri

Uzun Düz Saç Kesim Modeli

Yılların eskitemediği uzun saç düz kesim neredeyse klasik saç kesimlerinden biri olmasına rağmen en çok tercih edilen saç modellerinden biridir. Uzun düz saç modelinde sade düz saçlar sadeliğin ve şıklığın göstergesi olabilir. Uzun düz saçlar daha çok ince telli saç yapısına sahip olan bayanlara yakışmaktadır.

Uzun Düz Saç Kesim Modeli

Kahküllü Uzun Saç Kesim Modelleri

Uzun yüzlü bayanların tercih ettiği kahküllü saç kesim modeli sizleri gerçekten harika gösterecektir.  Size birde bir sır vermek istiyorum kahküllü uzun saç modelleri sizleri daha genç gösterecektir. Mutlaka yüz şekline uygun kesim ve kahkül kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Kahküllü Uzun Saç Kesim Modelleri

İnce Telli Uzun Saç Kesim Modelleri

İnce telli saçlara genelde uzun saç kesim modelleri pek yakışmadığı bilinen bir gerçektir. İnce telli saçlarınız varsa saçlarınız uzadıkça soluk ve cansız durduğunu göreceksiniz. Eğer uzun saç modellerinden birini seçecekseniz mutlaka katlı olanları tercih etmelisiniz.

İnce Telli Uzun Saç Kesim Modelleri

Uzun Saç Oval Kesim Modelleri

Oval saç kesimi seçiminde mutlaka yüz tipinizi uygun olması gerekmektedir. Oval saç kesiminde saçlar omuz  hizasından itibaren oval şekil verilerek dalgalı bir görüntü kazandırılır. Saçlarını kabarık ve kıvırcık olanların denemesini tavsiye etmesem de düz saçlı bayanların yüz şekline yumuşaklık ve incelik katacaktır. Unutmayı bu saç modeli yüzü yuvarlak göstermektedir.

Uzun Saç Oval Kesim Modelleri

Uzun Saç V Kesim Modelleri

Eğer V kesim saç modelini seçecekseniz mutlaka saçlarınızın uzun olması gerekmektedir. Saçların arka kısımının V olarak kesildiği saç modelidir. Saçlarını ince, kabarık ya hacimli olsun her saç şekline uygundur. Modası geçmeyen V kesim saç modeli 2021 en çok tercih edilen saç modellerinden biridir.

Uzun Saç V Kesim Modelleri

Dalgalı katlı uzun saç modeli

Uzun katlı saç kesim modelleri havalı görüntüsü ile ünlülerin de tercih ettiği saç modelidir. Uzun ve hacimli saçların dalgalı görünmesi dikkatleri üzerinize çekeceğinden emin olabilirsiniz. Katlı saç kesimleri arasında popüler olan dalgalı katlı uzun saç modeli 2021 yılında en çok tercih elin modellerden biri olmaya adaydır. Katlı ve dalgalı saç modelleri sizi harika bir anlam katacaktır.

Dalgalı katlı uzun saç modeli

Düz uzun ve katlı saç modeli

Klasik saç modelleri arasında yer alan ama bir türlü modası geçmeyen saç modellerinden biridir. Düz saçların uç kısımına doğru yapılan katlı kesin saçların daha havalı görünmesini sağlamaktadır.Genelde ince telli ve hacimsiz olan saç tiplerine yakışan bu model son zamanlar uzun saç modelleri arasında sıklıkla tercih edilmeye başlandı.

Düz uzun ve katlı saç modeli

Sizlerde uzun saç kesim modelleri arasında beğendiniz saç modelini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Yüz tipine göre saç modeli seçimi yapmak için Yüz Tipine Göre Saç Kesim Modeli Yazımız inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.