Bepanthen Krem ve Cilde Faydaları

Bepanthen Krem ve Cilde Faydaları

Bepanthen Krem ve Cilde Faydaları Cilt bakımı yada Cildimizi canlandırmak için kullanabileceğimiz ürünlerin bence en başında gelen Bepanthen krem, diğer cilt kremlerine nazaran cildin her bölümene etki etmesi ve sivilce cilt yanıkları ve tedavisindede etkili bir kremdir. Bu kremin her evde bulunması ve düzenli şekilde kullanılmasını tavsiye ederim.

Bu kremin ne işe yaradığını ve etkileri hakkında aklınıza soru işereti takılmış olabilir. Ben sizlere bugün bu cilt kremini tanıtmaya çalışacağım. Etkilerinden ve cildinize sağladığı yararlar hakında bilgiyi vermeye çalışacağım.

Bepanthen Krem Nedir?

Bu merhem yada diğer tabiri ile krem içeriğinde bulunan bitkisel ürünlerin cilt yapısının kendisini yenilemesi, tazelemesi için kullanılan bir cilt bakım ürünüdür. Herhangi bir yan etkisinin bulunmamasından dolayı alerjik tepkiler veren cilt yapısana sahip olan insanların gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir kremdir. Bayanların ve cilt güzellik uzmanlarının bir numaralı tercihi olan bepanthen krem sadece krem olmakla kalmıyor etkileri sayesinde cerrahi cilt ameliyatları sonra tedavi amacıyla doktorlar tarafından reçeteye ilaç olarakta yazılabiliniyor.

Bepanthen Krem ayrıca yazın oluşan pişik proplemlerinden dolayı devamlı evimizin bir köşesinde bulunması gereken önemli merhemlerin başında gelmektedir.

Bepanthen Kremin Faydaları

Cilde olan faydalarının sayarak bitiremeyeceğimiz bu mucizevi ürün kısa sürede cilde olaşan başlıca yararları ise cildi yumuşatmak, nemlendirmek sorunlu olan cilt bölgesini oranmak gini işlevleri vardır. Tamamen bitkisel olmasından dolayı tam bir cilt dostu kremdir. Vitaminsiz kalmış, solumuş, kurumuş, çatlamış, pürüzleşmiş ciltlerde kullanıldığı gibi sıyrık, kesik,çizik ve yüzeysel olan yanıkları kısa sürede geçirdiği tartışlmazdır. Bepanthen kremi emziren annelerin meme başı çatlaklarında kullandığı ilaçların başında gelmektedir.

Bu kadar faydalı özellikleri bulunan ve ciltte bulunan sorunları kısa sürede ortadan kaldıran krem herhalde bu alanda tartışılmaz kremlerin başında geliyor. İçeriğinde epitalizan ve sikatrizan bulunan bu krem bu özelllikleri yaralarda çok etkilidir.

Bepanthen Krem Kullanımı

Kullanımı oldukça basit olan bu kremin sorunlu olan bölgeye masaj yaparak yedirmeniz ve bandaj ile sarmanız yeterli. Günde 2 defa uygulumanız halinde sorunlu olan bölgenin kısa sürede iyleştiğini görebilirsiniz. Kremin bilinen bir yan etkisi yok ama sadece yağlı cilt yapısına sahip iseniz kremi akşam yatmadan önce kullanmanızı tavsiye ederiz gündüz kullanmanızdan dolayı cildinizde parlama olabilir.

Bepanthen Krem Fiyatları

Bu mucizevi ürünü internet üzerinden ya da eczanelerden rahatlıkla tedarik edebilme şansına sahip olduğunuzu bilmenizi istiyoruz.

  • Bepanthen Krem Fiyatı  %5 30 g tüp/kutu  fiyatı ise 11 ile 13 tl arasında satılmakradır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.