Sinoz Krem Yorumları

Sinoz Krem Yorumları

Sinoz Krem Yorumları Cilt lekeleri, sivilce izleri ve cilt sorunlarından kurtulmak isteyenler ilk denediği yöntemlerden biride krem kullanmaktır. Bazı kremler çok etkili sonuç verebilmesine karşı bazı kremler ise hiç bir işe yaramadığı gibi bazı cilt sorunlarına neden olabilmektedir.

Son günlerde sosyal medya ve internette sıklıkla reklamı yapılan sinoz krem gerçekten işe yarıyor mu, sinoz krem kullananlar neler demiş, sinoz krem yorumları sizler için derlemeye çalıştım. Tamamen şeffat olarak incelediğim bu kremin etkili olup olmadığını araştırdık.

Sinoz Krem Kullananların Yorumları

Sinoz krem kullananlar krem hakkında neler demiş hangi yorumda bulunmuş internette arattığınızda pek çok yorumla karşılaşmanız mümkün.

Sosyal medya, forum ve sözlük hesaplarında yapılan yorumlarda kremin etkili olduğunu söyleyenler bulunduğu gibi kesinlikle etkisini görmeyenlerin sayısında bir hayli fazlalık görülmektedir.

Sinoz krem kullanalar ünlüler sosyal medya hesaplarında kremin harika olduğunu söylemesine karşın tamamen reklam ve gelir amaçlı olarak olarak paylaştıklarını bilmeyen yoktur. İşte krem hakkıda yapılan yorumlar bu yorumları internette arattığınızda bulmanız mümkün.

  • arkadaşım için alıp iki kutu bitirdiğim. ama vaatlerini asla yerine getirmeyen leke kremi. lekelerde biraz açılma oluyor ama krem uygulamayı bırakınca hepsi geri geliyor. %100 leke temizliği diye reklam yapan markayı da, bu vaadi doğru gibi anlatan blogger ve bloggerları da kınıyorum.
  • instagram fenomenlerine kanıp aldığım ve bir daha asla almayacağım üründür kendileri. birincisi fiyat, gramaj ve işe yararlılığa bakınca sınıfta kalıyor. o kadar para verdim koca bir top içinde hap kadar krem geldi ve üç dört haftada bitiverdi. kullandığım süre boyunca da bir işe yarama kırıntısı bile göremedim. düzenli kullanımda işe yarar diyorlar da ona akıtacağım parayla gider klinikte leke tedavisi olurum.
  • Canım ben 12 ağustosta başladım sinoz leke kremine ve maskesine . Bugün 10 eylül neredeyse 1 ay oldu ama hala sivilce lekelerim geçmedi kırmızı lekelerim vardı çok derin olmayan onlara bile etki etmedi kutunun yarısına geldim maske siyah noktaları ve sivilceyi geçirdiğini vaadediyodu etkisi olmadı. Leke kremi de sivilce lekerini geçirmedi. Sinoz bence çok şişiriliyo sırf reklam
  • Sinoz hiç kullanmadım ama kullanmayı da düşünmüyorum açıkçası o instagrama reklam vermeleri filan benim gözümde bitirdi markayı ayrıca kullanan bir kaç arkadaşım var onlarda nemlendirici kremden farkı olmadığını söylediler. Doktora gidersen çok daha güzel eczane kremleri yazabilir sana hem daha çok işe yarar
  • Bende kullandım bu kremden ve hiçte memnun kalmadım. Sözde lekeyi gideriyor, doğal cilt rengini sağlıyor gibi gibi yalanlara inanıp gidip boşuna paranızı kaptırmayın. Ürünün eczanelerde satılıyor olması gözünüzü boyamasın. Ben pişman kaldığımı bilmenizi isterim.
  • Bir haftadır kullanıyorum ve hiç bir şekilde memnun kalmadım. Kullanmak isteyenler bence doktor tavsiyesi üzerine ürün alsınlar. Ben yorumları okuyup bu ürünü alan biri olarak çok pişmanım.

Sinoz Kullanıcı Yorumları

İşte şikayet vardı yapılan bazı yorumlar sizlere derleme çalışacağım. Kremi kullanıp sonuçtan memnun kalmayan bazı kullanıcılar.

Sinoz Beyazlatıcı Krem Yorumları

Sinoz krem hakkında yapılan yorumları tamamen internetten derleyerek yazmaya çalıştım. Yapılan yorumların hepsi internetten derlenmiştir. Amacımız sadece aile bütçesinden kısıp bu kremi almayı düşünenlere fikir vermektedir.

Tabi bu kremi kullanıp etkili olduğunu söyleyenlerde sıklıkla kremin işe yaradığını ve etkili olduğunu yorumlarda dile getirmişlerdir.

Eğer cilt sorunlarınız varsa kesinlikle konusunda uzman bir doktora tedavi olduktan sonra kullanmanız gerektiğini unutmayın. Sosyal medyada bu kremi kullandığını iddia eden ünlüler asla sizi yanıltmasın.

Peki ya siz krem hakkında ne düşünüyorsunuz. Olumlu yada olumsuz yorumlarınızı yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.