Sesu Sir Ağda Nedir? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

Sesu Sir Ağda Nedir? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

Sesu Sir Ağda: Yaz aylarına girdiğimiz, güneşin sıcak ve iç ısıtıcı yüzünü gösterdiği bu günlerde bacaklarımızdaki, koltuk altı bölgemizdeki tüyleri almak adına en kaliteli ağda ve tüy dökücü modellerini daha çok araştırmaya koyulur olduk.

Öyle ki kullandığımız ağdanın ya da tüy dökücü kremin yalnızca birkaç gün etkisini göstermesini değil, en az bir hafta boyunca vücudumuzda yeni tüy oluşumunu önlemesini istiyoruz.

Aynı zamanda kullandığımız ürünün vücudumuzda ağrı ya da acıya neden olmamasını, en azından şiddetli ağrıya yol açmamasını diliyoruz.

Bu yazımda yaz aylarında kolaylıkla kullanabileceğiniz, çok ama çok hoşunuza gidecek bir ürünü sizlere tanıtmak istiyorum.

Son dönemlerde kadınlar tarafından oldukça ilgi gören, etkisi oldukça yüksek olan Sesu Sir Ağda ile ilgili olarak sizleri kısaca bilgilendirmeye çalışacağım.

Benim de bir süredir beğeni ile kullandığım Sesu Roll On Sir Ağda ile sizler de hem yumuşak hem de pürüzsüz bir cilde kavuşabilir; yaz aylarında dilediğiniz mini elbisenizi, kolsuz ve askılı bluzlarınızı, bikini ve mayolarınızı gönül rahatlığıyla, hiç ama hiç çekinmeden kullanabilirsiniz.

Sesu Roll On Sir Ağda Seti ile Pürüzsüz Bacaklar Hayal Değil!

Set halinde satışa sunulan, markanın kendi online alışveriş sitesinden satın alabileceğiniz ürün; roll on ağda kartuşu, ısıtıcı makinesi, ağda bantları ve temizleyici mendilleri ile satışa sunuluyor.

Kutunun içerisinde bir adet de kullanma kılavuzu bulunuyor. Daha önce roll on ağda kullanmamış olanların yararlanabileceği kılavuzda ürünü nasıl kullanabileceğinize dair detaylı bilgi yer alıyor.

Basit bir anlatımı bulunan kılavuzu incelediğinizde roll on ağda kartuşunu, makineyi ve ağda bantlarını hangi sırayla ve nasıl kullanmanız gerektiğini kolaylıkla anlayabiliyorsunuz.

Sesu Sir Ağda Nasıl Kullanılır?

Bu yazımda adım adım Sesu Roll On Sir Ağdayı nasıl kullanabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

Aşağıdaki talimatlarımı dikkate alarak, sizler de ağdanızı kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

 • Sesu Roll On Sir Ağda’yı setten çıkan makinenin iç kısmına yerleştirip, makineyi fişe takarak, ısıtmanız gerekiyor. Yani ağda kartuş şeklinde kutuda bulunuyor. Kartuşu makineye taktıktan sonra makineyi fişe takıp, 15 dakika ağdanın ısınmasını beklediğinizde, ağda kullanıma hazır hale gelmiş oluyor.
 • İkinci aşamada ısınan ağdayı makineyi de kullanarak, vücudunuzdaki tüylerin çıkış yönüne doğru sürmelisiniz.
 • Üçüncü aşamada ise kutudan çıkan ağda bezlerini ağdayı uyguladığınız yerlere yine tüylerin çıkış yönünde yapıştırmalı ve bez ile birkaç kez vücudunuzu ovmalısınız.
 • Ağda bezini çekerken bir elinizle ağdayı gergin bir şekilde tutmalı, diğer elinizle de bezi tüylerinizin çıkış yönünün tersine doğru hızlıca çekmelisiniz.
 • Kalan ağda kalıntılarını da temizlemek adına yine kutudan çıkan mendili ya da yağları kullanabilirsiniz. Böylelikle işlem sonrasında vücudunuzu nemlendirebilir, daha pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda ağda mendilleri ve yağı kullanarak, cildinizin ağda sonrası tahriş olmasını, kızarmasını ve kurumasını önemli ölçüde engelleyebilirsiniz.

Sesu Sir Ağda Faydaları:

Bu harika ürünün faydalarını yani ne işe yaradığını aşağıdaki şekilde sıralayabilirim:

 • Kalın ve ince tüy ayrımı yapmaksızın, vücudu tüylerden arındırıyor. En ufak tüyleri bile alarak, vücudunuzda uyguladığınız bölgede hiçbir şekilde kıl bırakmıyor.
 • Şeker içermediği için cildinizi hiçbir şekilde tahriş etmiyor.
 • Düzenli bir şekilde kullanıldığında tüylerinizi azaltıp, incelterek, seyreltiyor. Yani düzenli kullanım sonrasında tüylerinizde azalma ile karşılaşabiliyorsunuz. Fazla tüylü bir vücuda sahip olmaktan şikayetçiyseniz; bu ürüne bir şans verebilirsiniz.
 • En minik kılları bile alan ürün; iki hafta boyunca bile vücudunuzda herhangi bir tüy ile karşılaşmamanızı sağlıyor. Yani size uzun süreli bir temizlik vaat ediyor. Sesu Roll On Sir ağda kullanımının en önemli faydalarından birinin de etkisini haftalar boyunca göstermesi olduğunu söyleyebilirim.
 • Diğer ağdalardan farklı olarak; içerisinde yer alan kil sayesinde bacaklarınızı tüylerden arındırırken bir yandan da bacaklarınıza ve vücudunuzda uyguladığınız tüm yerlere bakım yapıyor. Uyguladığınız bölgede peeling etkisi göstererek, vücudunuzu ölü hücrelerden ve toksinlerden arındırıyor. Aynı zamanda gözeneklerinizi sıkılaştırıcı etki gösteriyor.
 • Bacaklarınızdaki, koltuk altı bölgenizdeki hatta genital bölgedeki siyah noktalardan kurtulmak adına Sesu sir ağdayı kullanabilirsiniz.
 • Yine içerisindeki kil sayesinde cildi canlandırıcı ve güzelleştirici etki gösteriyor. Cildi nemlendirerek, ağda sonrası cildin tahriş olmasını ve kurumasını önlüyor.
 • İçerisindeki greyfurt ve papatya özleri sayesinde cildi yatıştırarak, cildi ağda işlemine hazırlıyor. Böylelikle ağdanın daha acısız ve ağrısız olabilmesine olanak tanıyor.

Sesu Roll On Sir Ağda Çeşitleri:

Sesu Roll On Sir Ağda, her cilt tipine uygun farklı seçenekleri ile tüm kadınlara hitap ediyor.

İnce, kalın ve normal tüy yapısına göre hazırlanan ağdanın hassas ciltler için de ayrı bir ürünü bulunuyor.

Ağdayı satın alırken, tüylerinizin tipini ve cilt yapınızı da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Şayet aşırı hassas bir cilt tipiniz varsa markanın hassas ciltler için özel olarak üretilen ürününü seçebilirsiniz. Böylelikle en ufak bir işlem sonrasında bile tahriş olan, kızaran, kabaran cildinizi ağdaya en iyi şekilde hazırlayabilir, ağda işleminin yol açtığı acıyı ve ağrıyı azaltabilir, ağda işleminden en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Sesu Roll On Sir Ağda Fiyatları:

Ürün, internet alışveriş sitelerinde 60-70 TL gibi oldukça ekonomik bir fiyata satışa sunuluyor.

Bununla birlikte ürünü set halinde satın aldıktan sonra yani diğer kullanımlar için tüm ürünleri ayrı ayrı satın alma şansınız bulunuyor.

Örneğin; Roll On Sir Ağda kartuşunu yani makineye takılan ağdayı 15 TL gibi ekonomik bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Ağda kartuşunu satın alırken mutlaka cilt tipinizi ve tüylerinizin kalınlığını göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Sir ağda bantlarını da 15 TL gibi uygun bir fiyata temin edebiliyorsunuz.

Sesu sir ağda temizleyici bakım yağlarını ise 20 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Böğürtlen ve badem yağı gibi bitkisel yağlarla güçlendiren bakım yağları sayesinde cildinize bakım yapabiliyor, cildinize daha parlak ve sağlıklı bir görünüm armağan edebiliyorsunuz. Bakım yağlarını koltuk altı, bacak, bikini bölgesinin yanı sıra yüzünüze de uygulayabiliyorsunuz.

Ürünü set şeklinde ya da parça parça halinde Watsons mağazalarında da bulabiliyorsunuz.

Diğer Sesu Sir Ağda Çeşitleri:

Markanın Roll on sir ağdası dışında pek çok ağda çeşidi de bulunuyor. Ancak pratik ve her daim kullanabileceğiniz bir ürün arayışındaysanız, mutlaka bu ürünü tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Markanın kadınların yanı sıra erkekler tarafından da en çok ilgi gören diğer ağda çeşitlerini aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 • Sesu Sirli Ilık Ağda:

Markanın tıpkı Roll On ağdası gibi sevilen bir diğer ürünü olan Sesu Sirli Ilık ağda; kol, bacak, koltuk altı, bikini bölgesine uygulanabiliyor.

Kullanılmadan önce mutlaka diğer ağdalar gibi ısıtılması gereken bu ağdanın cilde ince bir tabaka halinde sürülmesi, yeterli oluyor.

İstenmeyen tüylerin üzerine sürülen ağdanın ağda bezi ile tüylerinin çıkış yönü tersine doğru çekilmesi ile ağda işlemi tamamlanmış oluyor.

Ürün, 250 mllik kutularda satışa sunuluyor.

 • Sesu Soğuk Ada:

Pek çok ağda çeşidinin aksine soğuk olarak, yani hiçbir şekilde ısıtılmadan cilde uygulanabilen Sesu soğuk ağda; 200 mllik kutularda satışa sunuluyor.

Oldukça hoş bir limon kokusuna sahip olan ürün; kol ve bacak bölgesine uygulanabiliyor.

Ancak ürün kullanma talimatında ürünü koltuk altı ve bikini bölgesinde kullanırken, dikkatli davranmanız gerekiyor. Aksi halde cildinizde tahriş ve kızarıklık ile karşılaşabiliyor, ağrı ve acı hissedebiliyorsunuz.  Zorunlu olmadıkça ürünü koltuk altı ve bikini bölgenize uygulamamanızı öneriyorum. Yüzünüze ise bu ürünü hiçbir şekilde uygulamamalısınız!

 • Sesu Yüz Ağda Seti:

Yüz için özel olarak hazırlanan, yüzde tahriş ve kızarıklığı en aza indirgeyen ürün; kaş, çene, dudak üstüne kolaylıkla uygulanabiliyor.

Ürünün içeriğinde bir adet tüp başlığı, ağda bezleri ve uygulama çubuğu bulunuyor. Kullanma talimatını incelediğinizde ürünü rahatlıkla yüzünüze uygulayıp, yüzünüzdeki tüyleri alabiliyorsunuz.

Ürün; suyla kolaylıkla temizlenebildiğinden yüzünüzdeki ağda kalıntılarını işlem sonrasında suyla temizleyebiliyorsunuz.

Sesu Hassas Yüzler için Ağda Bantları:

Bazen yüzlerimizdeki tüylerin ve kılların fazlalılığı, yüz güzelliğimize gölge düşürerek, sinir bozucu olabiliyor.

Yüz tüylerimizden kurtulma noktasında da Sesu sir ağda yardımımıza koşuyor. 30 TL gibi oldukça makul bir fiyata satın alabileceğiniz 20’li ağda bantları sayesinde yüzünüzün özellikle kulak çevresinde belirginleşen tüylerinden kolaylıkla kurtulabiliyorsunuz.

Yüzünüzdeki istenmeyen tüylerle bir an önce vedalaşmak istiyorsanız; markanın yüzler için ayrı olarak üretilen yüz ağdasını kullanabilirsiniz.

Sesu Sir Ağda Kullananlar

Sesu sir ağda kullanalar yaptıkları yorumlarda tüylerden arınmak için kullandıklarını ve çok etkili olduğunu söylemişlerdir. Hassas ve alerjiye yatkın ciltlerde bile sorunsuz ağda yapamaya imkan ve sesu sir ağda tüyleri etkili biçimde aldığını söylemişlerdir.

Bu yazımda kısaca Sesu Roll On Sir Ağda nasıl kullanılır? Sesu sir ağda çeşitleri nelerdir? sorularını detaylandırmaya çalıştım.

Kaliteli, aynı zamanda uygun fiyatlı bir ağda makinesi ve ağda arayışındaysanız, bu ürünü mutlaka alışveriş listenize en yakın zamanda eklemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Begonya Bedava İnternet Yardım Başvurusu Belediye Yardımları