Saç Boyası Renkleri

saç boyama, saç boyası renkleri
Paylaş
 

Günümüzde bakımlı olmak sadece kadınlara has bir konu olmaktan çıkıp erkeklerinde olması gerektiği gibi ilgi alanına girmiştir. Uzun yıllar saç boyamanın sadece kadınlara has bir kurul olduğu tabusu yıkıldı ve erkeklerinde saç boyaması son zamanlarda artmaya başladı. Hatta bazı saç boyası üreten firmalar erkek saç boyası renkleri bulunan kataloglar çıkarmaya başladı.Bu sebepten dolayı saç boyası renkleri ve saç boyası renkleri kataloğu bayanlar kadar erkekleride ilgilendiren bir konu olmuştur. Kadın saç boyası renkleri seçiminde hassas olan bayanlar evde kendi saçlarını istedikleri renge rahatlıkla boyayabilmektedir.

Sizler bu yazımızda en iyi saç boyası firmalarının saç boyası renlerini ve saç boyası kataloğunu tanıtmaya çalışacağız. Saçlarınızı boyamayı düşünüyorsanız önce bu kataloglara bakmanızı tavsiye ederiz.

Koleston Saç Boyası Renkleri

Koleston bayan ağırlıklı olarak hazırladığı bu katalokta özellikle kızıl renklerin hakimiyeti gözden kaçmıyor. Koleston saç boyası renklerinde kızıl tonların hakimiyeti herhalde kaybolmayacak gibi duruyor. Krem boyalarda ise değişiklik olmayıp kızıl tonlar aynı şekilde buradada bolca görülmektedir. Uzun süreli kalıcılık konusunda iddasını kaybettmeyecek gibi…

saç boyası kataloğu

saç boyası kataloğu

 

Loreal Saç Boyası Renkleri

Loeral firmasının  hazırladığı kadınlar için saç boyası renkler kataloğu oldukça zengin bir ürün yelpazesi ile karşılaşıyoruz. Kdınlar için üretilmiş saç boyalarında daha önceleri çok nadir olarak görülen renkleri burada görmeniz mümkün. Erkekler için hazırladıkları saç boyası kataloğu ise herhalde erkeklerin zevkine hitap eden türden, genel anlamda klasik ama renklerin olduğu katalokta ihtiyac duyacağınız saç rengini kesin olarak bulacağınız bir liste ile karşılaşacaksınız.

loreal saç boyası kataloğu

Palette Saç Boyası Renkleri

Herhalde hem kaliteli hemde fiyat olarak ucuz saç boyası markaları içinde daha en iyilerinden biri diyebiliriz. Fiyatının uygun olması tercih edilmesinde büyük etken. Kahve ve sarı onlara ağırlık verildiği için bu tonda saç boyası isteyenlerin ilk tercihi olabilir. Doğal tonları ön planda tutması yeni kataloğunda en belirgin özelikleri olarak göze çarpıyor.

paletta saç boyası kataloğu

 

Garnier Saç Boyası Renkleri

Organik saç boyası renkleri çıkaran garnier amonyaksız ve parabensiz serisi ile başladığı organik saç boyası işinde kendini kanıtladığını gösterdi. Genel olarak klasik renklerin dışına çıkmayan firma sarı ve kahve renklerindeki tonları kataloklarında sıkça görmek mümkün.

garnier saç boyası kataloğu

garnier saç boyası kataloğu

garnier saç boyası kataloğu

 

Voila Saç Boyası Renkleri

Son çıkardığı Diamond adlı serisi ile iddalı olduğunu gösteren Voila diğer saç boyası firmalarına göre daha fazla renk seçeneği barındıyor. Ayrıca saçları dahada ışıl yapan bir kataloğa sahip. Her daim diğer markalardan bir adım önde olmayı sever Voila renklerin çeşitliği sizinde kafanızı karıştırabilir.

voila saç boyası kataloğu

Sizler için gerekli araştırmayı yaptık en iyi firmaların saç boyası katalokları listesini sunduk. Saçlarını boyamayı düşünüyorsanız liseden beğendiğiniz rengi seçebilir saçlarını boyayabilirsiniz. Eğer erkeseniz saçlarınız kısa olması saç boyamanızı dahada kolaylaştıracakır.

 

loading...
  • Site Yorum

Bir yorum bırak


Cilt Güzellik

Cilt Güzellik ve cilt bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz. www.ciltguzellik.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan ciltguzellik.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.