En İyi Şampuan Markaları Hangisi? Kuaför Önerisi

En İyi Şampuan Markaları Hangisi? Kuaför Önerisi

En İyi Şampuan Markaları Hangisi? Saç bakımında ilk kural doğru ve etkili saç şampuanı kullanmaktır. Saçları koruyan besleyen şampuanlar mutlaka saç tipi ile doğru orantılı seçilmelidir. Egzoz dumanı, hava kirliliği ve çevresel etkilerden dolayı saçlarımız çok sık kirlenir. Ayrıca kepek oluşumu saçların cansız görünmesine neden olabileceği gibi saç kırıklarına ve saç dökülmesine sebep olur.

Mutlaka saç tipine ve saç yapısına göre seçim yapılması gereken şampuanlar kullanırken değiştirmemeye ve aynı şampuanı kullanmaya özen göstermelisiniz. Saç dökülmesi, kepek, kırık yada cansız saçlarını için tercih yaparken bu faktörleri göz önünde bulundurmayı asla unutmayın.

B12 eksikliği, stres, hormonal dengesizlik, demir eksikliği, kilo kaybı ve yaş gibi bazı sorunlar saç sorunlarının ortaya çıkmasına neden olsa da seçim yapıp kullanacağınız şampuanın etkili sonuç almanızda size yardımcı olabilir.

Sizlere bu yazımızda en iyi saç şampuan hangisidir ve en iyi şampuan markaları hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Tamamen kullananların yorumlarını derleyerek yaptığım araştırma umarım sizinde işine yarar.

Listemize geçmeden önce daha fazla bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Şampuan Markaları

Sizlere bu yazımızda en iyi şampuan markaları ve en çok önerilen şampuan markları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Clear Şampuan

CLEAR’ın daha sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmanız için her saç derisi sorunu hakkında bir çözümü var. Karşınızda yeni Bio-Güçlendirici; saç derisi bakımı ve cilt bakımını birleştiren yenilmez bir teknoloji. Saç derisinin koruyucu bariyerini güçlendiren Guar BB18, saç derinizin doğal savunma moleküllerini harekete geçiren Niasinamid ve Amino Asitler sayesinde saç derinizin nemlenmesini ve sağlıklı olmasını sağlıyor. Bio Güçlendirici, saç derinize tekrar eden kepek sorununu tamamen engelleyecek yeni bir savunma gücü vererek kendinizi ifade edecek öz güvene sahip olmanızı vadediyor.

Head and Shoulders

Head & Shoulders kaşıntılı saç derisi için okaliptüs özlü kepeğe karşı etkili rahatlatıcı bakım şampuanı ile kepeğin neden olduğu kaşıntılı saç derisini rahatlatın. Head & Shoulders şampuanları 3’lü Etkili formülü ile saç derisini ve saçınızı arındırır, korur ve nemlendirir – böylece %100’e kadar kepeksiz, sağlıklı görünüme sahip, harika saçlara sahip olursunuz. Artık en yüksek güzellik standartlarıyla ve denenmiş ve test edilmiş kepeğe karşı etkili Head & Shoulders ile saçlarınız güzel bir görünüme kavuşuyor ve kepekten kurtuluyor (düzenli kullanımda yarım metre uzaktan görünür kepek pulları ortadan kalkıyor).

Blendax

Kepeğe karşı etkili  ZPT teknolojisi ile, BLENDAX’ın hacim kazandıran formülü gözle görülen kepeği azaltarak saçlara hacim ve güzellik kazandırmak için tasarlanmıştır. Düzenli olarak kullanıldığında saçlarınızda dökülmeler azalacaktır.

Dove

Güzel saç güçlüdür. Harika saçların size nasıl hissettireceğini hepimiz biliyoruz: Saçınız ışıltılı ve sağlıklı göründüğünde, kendinizden emin ve güvenli hissedersiniz. Bu hissi her gün yaşamanız için, şampuanlarımızın hem yıkama sırasında hem de yıkamadan sonra saçlarınızı beslemeye ve onarmaya devam etmesini ve uzun vadede daha sağlıklı görünen saçlara kavuşmanızı istedik.

Dove Komple Bakım Şampuanı, saçınızın dışını anında pürüzsüzleştirirken, içten besleyerek uzun vadede sağlıklı görünen saçlara kavuşmanızı sağlar.Saçınızı şekillendirmeyi ve yeni görünümler denemeyi seviyor musunuz? Dove Yoğun Onarıcı Şampuan, saç yüzeyini anında onarırken saçınızı içeriden derinlemesine besler.

Zaman zaman hepimiz saçımızın doğal düşmanı olan kabaran ve elektriklenen saçlar ile savaşmak zorunda kalırız. Besleyici Bakım Şampuanı ile bu sorunun temeline inecek, dokunmaya doyamayacağınız yumuşacık ve ışıltılı saçlara sahip olacaksınız.

Bıoxcın Şampuan

Bioxcin Şampuan, yoğunlaştırılmış formülü sayesinde saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur ve saçları güçlendirir. İçeriğinde bulunan yoğunlaştırılmış vitaminler ve mineraller sayesinde saç ve saçlı deriyi besleyip saçların daha güçlendirir. Procyanidin ise saçları besleyip daha canlı ve sağlıklı olmasını sağlar. Saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

Syoss Şampuan

Saçlarını kepeğe karşı korur ve kepek oluşumunu önlemekle mücadele eder. Saç hücrelerini gerekli keratin ile derinlemesine doldurarak %100 dayanıklılık ve onarım sağlar. Saç tellerini pürüzsüzleştirerek göz alıcı ışık yansımaları ile %100 ışıldayan parlaklık sağlar.

Elidor

Çok fazla macera yaşamak saçlarımız üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Neyse ki saçlarınızı onarmak şimdi her zamankinden daha kolay.

Kalsiyum ve Keratin içeren özel formül İlk kullanımdan itibaren yıpranmış saçlarınızın onarılmasına yardımcı olur.
Hayatı dolu dolu yaşamaya hazır mısın? Kalsiyum ve Keratin içeren bu özel formül saçta birikmiş kalıntıları temizleyerek saçını bir sonraki deneyime hazırlarken ilk kullanımdan itibaren saçlarının onarılmasına yardımcı olur

Tresan Şampuan

Yağlı saçlar için önerilen Tresan Isırgan Otu Güçlendirici Bakım Şampuanı – Yağlı Saçlar, Isırgan Otu ekstresi ve Panthenol ihtiva eder. Isırgan otu ekstresi, kafa derisinde kan dolaşımının uyarılıp, saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur.

Saçlar köklerinden beslenir. Sağlıklı ve bakımlı saç dökülmez. Özellikle yıpranmış saçlarda doğal bakım uygular ve saçlara hacim kazandırır.

Pantene

Yıpranmış saçları onarır ve korur. Zayıf ve yıpranmış saçlar için uygundur. Hayalinizdeki saçlara kavuşmanın ilk adımı yıpranma belirtilerini fark etmekten geçer Zayıf saçlar ve kırık saç uçları yıpranma belirtilerinin göstergesidir

Yıpranmış saçları onarı ve korur. Pantene onarıcı ve koruyucu bakım serisi yoğun bakım yapan pantene pro-v formülüne sahiptir mikro-bakım maddeleri içeren bu formül, saçlarınızı onarmaya ve yıpranmaya karşı gücünü geri getirerek saçı korumaya yardımcı olur.Böylece saçlarınız sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşur.

Zigavus

Saç dökülmesini ve kepeklenmeye karşı harikaya etkiye sahiptir. İlk kullanımdan itibaren saçlarınız güçlenir ve hacim kazanır.

Bir miktar şampuanı(her gün) ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın.Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dk . bekleyin. Böylece sarımsak ekstresindeki maddeler saç derisine nüfuz edecektir.Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus extra sarımsaklı şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

Sizlere bu yazımızda en iyi şampuan markaları ve önerileri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Peki ya siz hangi şampuanı kullanıyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.