En İyi Leke Giderici Krem Önerileri

En İyi Leke Giderici Krem Önerileri

En İyi Leke Giderici Krem; Herhangi bir sebepten dolayı oluşan cilt lekeleri oluşum sebebine göre mutlaka tedavi edilerek yok edilmelidir. Kimi cilt lekeleri kısa sürede yok olurken kimi cilt lekeleri için uzun süren bir tedavi yöntemi uygulanabilir. Açık renkli ve küçük cilt lekeleri kemler ile kolay ve basit şekilde yok olurken daha büyük ve koyu cilt lekeleri için doktorunuzun önerdiği kremi uzun süre düzenli kullanmak gerekebilir.

Cilt lekelerini yok etmek için doğal yöntemler uygulayabileceğiniz gibi cilt lekelerini geçiren maske tariflerine uygulayabilir. Doğal yöntemleri ile geçmeyen cilt lekeleriniz varsa krem ile lekeyi yok etmek mümkündür. Peki en iyi leke giderici krem hangisidir, en çok kullanılan ve lekeleri yok eden etkili kremler ve isimleri nelerdir sorusunu sizler için araştırdık. Leke giderici krem seçiminde mutlaka doktor tavsiyesine dikkat etmelisiniz.

Cilt Lekeleri İçin Krem

Cilt lekelerini geçirmek için en iyi ve etkili krem arayışında olanlar sıklıkla en iyi leke giderici krem hangisi, hangi krem lekeleri yok eder sorusunun cevabını merak eder. Farklı nedenlerle ortaya çıkan cilt lekeleri genelde doğuştan, yaşlanma, sivilce, güneşin etkileri, hamilelik ve hormonal sebeplerden dolayı oluşabilir. Her ne sebepten olursa olsun cilt lekelerini yok etmek için mutlak bu kremleri düzenli kullanmanız gerektiğini unutmayın. İşte leke giderici krem markaları ve isimler;

Leke Kremi Expigment

Cildi soyarak lekeleri yok eden expigment krem doktorların sıklıkla tavsiye ettiği bir kremdir. Cilt lekeleri, güneş yanıkları, çil, kahverengi lekelerin yok edilmesinde çok etkilidir. Ciltte lekele olan bölgeye sürüldüğünde belli bir süre sonra lekelerinin soyularak yok olmasını sağlayan bu krem hücre yenileyici özelliği nedeni ile etkisi kısa sürede göstermektedir.

Özellikle yüzünde çil bulunanlar kremin çok etkili olduğunu söylemişlerdir. Ciddi yan etkileri bulunduğundan kesinlikle doktor tavsiye ile kullanılmalıdır. Krem hakkında ayrıntılı bilgi almak için Expigment Krem adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Tretin Krem

Cilt lekelerini yok etmek için kullanılan tretin krem çok etkili bir leke soyucu krem diyebiliriz. Sivilce lekeleri için kullananlar çok etkili olduğunu söylemişlerdir. Ciddi yan etkileri bulunmaktadır. Kesinlikle kremi sürdükten sonra 1 saat kadar güneş altına çıkmamanız gerekmektedir. Cildi soyarak peeling etkisi yaratan bu krem mutlaka düzenli kullanılması gereken bir kremdir.

Madecassol Krem

Madecassol krem yara, yanık ve sivilce üzerinde gösterdiği etkinin yanında lekeleri yok etme etkisi bulunan bir kremdir. Cilde canlandırın hücreleri yenilen madecassol krem düzenli olarak kullanıldığından cilt yüzeyinde bulunan lekelerin yok olması sağlar. Her türlü cilt tipine uygun olan bu kremi sivilce lekeleri ve güneş lekelerini yok etmek için kullanabilirsiniz.Yüzdeki lekeleri geçiren krem olarak bilinmektedir. Krem hakkında ayrıntılı bilgi almak için Madecassol Krem yazımızı okuyabilirsiniz.

Dermycin Leke Kremi

DERMYCIN Leke Oluşumuna Karşı Etkili Cilt Bakım Kremi ; Formülündeki üstün aktiflerine ek olarak, cilde olan faydaları tüm dünyada kabul görmüş su teresi, papatya ekstratı, üzüm çekirdeği ve kayısı çekirdeği yağı katkıları sayesinde; cildinizde güneşin zararlı etkileriyle oluşan izler, yaşlanma lekeleri gibi kalıtsal olmayan izlerin oluşumunun önlenmesine uzun süreli kullanımda yardımcı olan günlük bakım kreminiz olacaktır.

Cildinizin nem dengesini korurken, renk tonunu da düzenleyerek daha sağlıklı ve daha ışıltılı görünmesini sağlar. Cilt lekelerinin oluşmaması için koruyucu bariyer görevi görür.

Elocon Leke Kremi

Cilt sorunlarında kullanılan bu krem pek çok doktor tarafından cilt lekelerini yok etmek içinde kullanılmaktadır. Her türlü cilt kızarıklık, sivilce, iltihaba iyi gelen bu krem düzenli olarak kullanıldığında lekelerin görünümü ciddi anlamda azaltarak yok etmektedir.  Kortizonlu krem sınıfında olduğunda uzun süre kullanılmaması gerekmektedir. Elocon krem yüze dahi vüvudun her yerine sürülebilir.

Soskin Leke Giderici Kremi

SOSKIN Clarifying Cream iki doğal kuvvetli aktif madde olan Arbutine ve Beyaz Dut içerir. Bu aktif maddeler melanin üreten hücrelerin çekirdeğine doğrudan müdahale ederek mevcut lekeleri en aza indirger ve yeni leke oluşumunu da engeller.İçerdiği UVA ve UVB koruması sayesinde melanin üretimine yol açan güneş ışınlarından cildi korur, bu da foto uyarılma sonucu oluşan hiperpigmentasyonu önler.

Böylece kremin etkinliği daha da arttırılmış olur.Whitening Treatment Cream cildi tahriş etmeden aydınlatır, nemlendirir ve kahverengi lekelerin oluşumunu engeller. Yüksek toleranslı formülü tüm cilt tiplerine uygundur.

Arap Kızı Kremi

Cilt renk tonunu açmak için sıklıkla kullanılan Arap kızı kremi cilt lekelerini yok etmek için pek çok bayan tarafından kullanılmaktadır. Düzenli kullanıldığın cilt rengini açan cildi pürüzsüzleştiren bir kremdir. Sivilce lekeleri ve güneş lekelerini düzenli kullanıldığında yok ettiği bilinmektedir. Çok satılan bir krem olduğundan piyasa sahtesi bulunduğundan orjinal arap kızı kremi olduğunu dikkat etmeniz gerekmektedir. Krem hakkında bilgi almak için Arap Kızı Kremi adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

White Botanical – Leke Karşıtı Gençleştirici Arındıran Yüz Yıkama Kremi

Yves Rocher Leke Karştıtı Gençleştirici Arındıran Yüz Yıkama Kremi, hem cildi derinlemesine arındır hemde cilde genç ve canlı bir görünüm kazandırır.

Düzenli kullanımla gün geçtikçe cilt yenilenir ve cilt görünümünde bütünlük sağlanır.

%98 doğal içeriğe sahip yüz temizleme kremi yenilikçi, peelinge dönüşen dokusu keyifli bir kullanım sunar.

Bitkisel içeriğindeki Beyaz Meyankökü Tozu, melanin biosentezini artırmaya yardımcı olan enzimler içerir. Leke karşıtı etkisiyle ciltteki lekeleri temizler, yüzünüzün aydınlık ve berrak görünümünü geri kazanmasına yardımcı olur. Beyaz Acı Bakla Özü ise kırışıkları giderir.

Yüzdeki Lekeler İçin Krem

Yüzdeki lekeleri için kesin çözüm arayanlara yüzdeki lekeleri için krem önerileri vererek yardımcı olmaya çalıştım. Cilt lekelerini geçirmek için bu kremleri kesinlikle doktorunuzun bilgisi dahilinde kullanmaya özen göstermelisiniz. Sizlere verdiği kremler lekeleri giderici etkisi yanında cilt rengini belli bir ton kadar açmaktadır.

Sizlere en iyi leke giderici kremler hakkında bilgi vermeye çalıştım. Sizlere cilt lekeleri için hangi kremi kullanıyorsunuz. En iyi leke kremi hakkında soru ve önerilerinizi yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Serapturan dedi ki:

    Erkek yiğenim bacaklarını sinek ısırığı sınrası tırnaklama yaparak leke bırakmış hangi kremi önerirsiniz teşwkkürler