Doğal Yolla Saç Uzatma Yöntemi

Doğal Yolla Saç Uzatma Yöntemi

Doğal Yolla Saç Uzatma Yöntemi Bayanlar morali  bozuldaklarında, depresyona girdiklerinde yada değişiklik içine girmeye karar verdiklerinde ilk yaptıkları işlem ya saçlarını kestirmek yada saçlarını boyatmak oluyor. Bayanların kendine yaptıkları bakımın tamamlayıcı rolünü üstlenmektedir saç bakımı. Kimi saçlarının kısa olmasını severken kimide uzun saçlarını kemeye kıyamaz. Eğer saçlarını kestiyseniz ve tekrardan uzatmayı düşünüyorsanız işte doğru yerdesiniz demektir.

Sağlık ve hacimli görürünen saçlar kadınların özgüvenini yerine gelmesi sağlar. Cilt bakımının tamamlayıcı unsuru olan saç bakımı herzaman cilt bakımı kadar önemli olmuştur.

Eğer saçlarını kestiyseniz yada saçınızı uzatmaya karar verdi iseniz sizlere vereceğim formül ile kısa sürede sağlıklı ve parlayan saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarını uzatmak için evde doğal şekilde saçınızı uzatabilirsiniz bunun size maliyetide olmayacaktır.

Saçlarına mümkün oldukça fön çekmeyin fön çekilen saçlar çabuk kırıldığı için uzamasıda geçikir, bu aletler saçınıza yarardan çok zarar verir bu yüzden mümkünse bu aletleri hayatınızdan çıkarınız.

Saçlarınızı Doğal Şekilde Uzatabilirsiniz.

Size verecem formül sonucunda saçlarınız 1 ay içerisinde gözle görülür şekilde uzayacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir konusu ise eczaneden alacağınız bemiks ampullerin biraz koku yapması, saçlarına bu bakımı ya hafta sonu yada evde olduğunuz bir gün yapmanızda fayda var.

Malzemeler: Sinameki otu, badem yağı, su ve bemiks ampul

Hazırlanışı : Sinameki otunu ve badem yağını bütün aktarlardan bulmanız mümkün, Bemiks Ampul ise eczanelerde satılmaktadır fiyatı ise 4-5 lira arasında değişmektedir.

Bir Tutam Sinameki’yi bir çay bardağı suda kaynatıyoruz. Kaynatma işlemi bittikten sonra soğumasını bekleyoruz, soğuma işlemi bittikten sonra 1 tatlı kaşığı badem yağını ekliyoruz ayrıca eczaneden aldığımız bemiks ampulü ucundan kırıp hepsini hazırladığımız karışımın içine boşaltıyoruz. Karışımı iyice karıştırıp hazır hale getirdikten sonra saç diplerimize masaj yaparak iyice yedirmemiz lazım. Bu saç maskesini banyodan yarım saat önce yapmalısınız ve banyoya girdikten sonra hazırladığınız saç maskesi kullanabilirsiz.

Düzenli olarak yapıldığında saçlarınızda değişikliği hissetmeye başlayacaksınız. Sağlıklı ve canlı saçlara sahip olurken saçlarınızın kısa sürede uzadığınıda göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BegonyaYardım BaşvurusuBelediye Yardımları Turkcell Bedava İnternet