Burun Estetiği Fiyatı

Burun Estetiği Fiyatı

Son yılların gözde estetik uygulamalarından olan burun estetiği işlemleri, ülkemizde birbirinden daha kaliteli hizmet veren birçok estetik merkezi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bugün Türkiye’nin önde gelen estetik merkezlerinden birisi olan Mac Beau  estetik merkezi kurucusu Yusuf Keri ile burun estetiği uygulamaları ve burun estetiği fiyatları hakkında konuşacağız.

Burun estetiği Nedir?

Güzelliğin yansımasının ilk görüldüğü yer olan yüz bölgemizde burnun yapısı ve düzgünlüğü profil görüntümüzün büyük bir kısmını etkilemektedir. Güzel bir yüzün estetik bir burunla bütünleşmesi, birbirini tamamlaması gerekmektedir. Sağlık açısından değerlendirildiğinde ise burun estetiği işlemleri nefes problemi çeken kişilerin, burnun kemik yapısındaki şekil bozukluklarından dolayı solunum sıkıntısı yaşayan kişilerin tek çözümü burun estetiği operasyonudur.

Burun estetiği; burnun yapısından kaynaklı nefes alma problemleri, burnun küçültülmesi, burun kemiğindeki eğriliğin giderilmesi, burun kanatlarının daraltılması gibi amaçlar için gerçekleştirilen kemik gelişimini tamamlamış, 18 yaşını geçmiş tüm bireyler için yapılabilen estetik uygulamalar bütünü olarak adlandırılabilir.

Burun Estetiği Sonrası Fiyata Etki Eden Faktörler

Burun estetiği ameliyatlarından sonra genellikle hastalar gün içinde birkaç saat gözetim altında tutularak taburcu edilirler. Bazı hastaların ameliyat sonrasında gözetim altında daha uzun süre kalma talepleri veya doktorun isteği ile bir süre daha merkezde gözetim altında tutulması burun estetiği fiyatını etkileyen faktörlerdendir. Hastaların tedavilerinin tamamlanması sürecinde gerek duyulacak kontroller, yurt içi başka şehirler ve yurtdışından gelen hastaların konaklama, ulaşım vb. masrafları da burun estetiği fiyatını etkileyen faktörler olarak adlandırılabilir.

Burun Estetiği Fiyatı Neye Göre Değişir?

Burun estetiği işlemi düşünenlerin en çok araştırma yaptıkları konu; burun estetiği fiyatları olarak karşımıza çıkıyor. Burun estetiği fiyatı belirlenmesinde en büyük etkenler; işlemin yapılacağı merkezin, doktorun ve ekibin daha önceki referansları, bilgi becerileri, hasta yorumlarının dikkate alınması olarak adlandırılabilir.

Her cerrahi operasyonda olduğu gibi burun estetiği ameliyatlarında da yapılacak işlem başta olmak üzere merkezlerin fiyat politikasını etkileyen faktörler mevcuttur. Plastik cerrahlar tarafından gerçekleştirilen bu işlem; plastik cerrahın kalitesi, merkezin imkanları, hasta transferi, konaklama, operasyon sonrası kontrol süreci gibi birçok etkene bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Burun estetiği uygulamalarında kullanılacak malzemeler de fiyatı belirleyen etkenler arasında bulunmaktadır.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatı

Özel estetik merkezleri ve hastanelerin yanında devlet hastaneleri tarafından da burun estetiği operasyonları gerçekleştirilmektedir. Sağlık Bakanlığı ve devlet hastaneleri tarafından belirlenen fiyatlar illere göre değişiklik gösterir.

Burun Estetiği SGK tarafından Karşılanır mı?

Devlet hastanelerinde veya özel hastane ve tıp merkezlerinde gerçekleştirilen burun estetiği ameliyatlarında SGK tarafından ödeme yapılmamaktadır.

Mac Beau Burun estetiği Fiyatları

Son dönemlerde adımızı sıklıkla duyurmamızda etkisi olan başarılı burun estetiği ameliyatları, merkezimizde gönül rahatlığı ile yaptırabileceğiniz işlemlerden sadece birisidir. Bizler; hastalarımızın araştırma süreçlerinden başlayarak iyileşme süreçlerinin tamamını kapsayacak içinde ulaşım, konaklama gibi yan hizmetlerin de bulunduğu kaliteli ve güvenilir hizmeti hastalarımıza sunmayı vizyon edinen bir merkez olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Mac Beau olarak ortalama 1 hafta tedavi süresi, 2 – 3 saat süren bir operasyon, burun estetiği fiyatı içerisinde bulunan anestezi, ulaşım, konaklama ve ömür boyu destek kriterlerine göre çalışarak hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız. Hastaların durumu ve merkezin tercihine göre birkaç saat olan hasta yatış süreleri merkezimizde hizmet kalitesi ve hasta sağlığı ile memnuniyetini üst seviyelerde tutmak için minimum bir gün olarak belirlenmiştir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.