Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Bepanthol sensidaily vücut kremi her cilt tipine uygun cildi korumak için koruyucu bariyer oluşturan bir kremdir. Vücuduna değer veren daima nemli ve bakımlı kalması isteyen kadınların sıklıkla tercih ettiği Bepanthol vücut kremi günlük kullanıma uygundur. Egzama ve sedef sorunu yaşayanlarında imdadına yetişen Bepanthol sensidaily vücut kremi egzama ve kaşıntı sorununu daha ilk kullanımdan itibaren kesen bir kremdir. Sizlere bu yazımızda Bepanthol sensidaily 150 ml nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Bepanthol Sensidaily Ne İşe Yarar

Bepanthol sensidaily krem günlük vücut bakımı için kullanılan bir kremdir. Bepanthol ailesinin bir ürünü olan bu krem özel savunma formülü ile sürüldüğü andan itibaren etkisi gösterir. Sadece cildi korumakla kalmayıp cildi kendini yenilemesini nemli kalmasını sağlayan bir kremdir. 150 ml kutularda satılan Bepanthol sensidaily reçete aile satılmaktadır.

Cilt yüzeyini korumaya yardımcı olur ve cilt yüzeyinin olduğundan daha iyi bir duruma gelmesi için bakım sağlar.
Prebiyotikler ve seabuckthorn yağı (yabani iğde ağacı yağı) ile zenginleştirilmiş formülü ile uzun ömürlü nemlendirme sağlar. İçeriğinde daha pek çok bitkisel yağlar bulunan Bepanthol sensidaily krem ayrıca egzama ve sedef ile etkili şekilde savaşır.

İçeriğinde kortizon bulunmayan bu krem sadece sizin için değil bebeğiniz içinde çok güvenilir bir üründür. Bebeğinizin cildini korumak için tercihinizi bu kremden yana kullanabilirsiniz.

Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi İçeriği

Yan etkisi bulunmayan fazla kullanıldığında her hangi bir zararı olmayan bu krem içeriğinde bulunan vitaminler ve bitkisel doğal yağlar ile hem sizi hemde bebeğinizi dış etkilerden koruyacaktır. Her cilt tipine uygun olmasına karşın özellikle kuru ve hassas bir vücuda sahipseniz kesinlikle bu kremi denemenizi tavsiye ederim.Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi içeriğinde alkol, koruyucu madde ve parfüm bulunmaz. İçeriğinde bulunan etken maddeler ise;

 • Provitamin B5
 • B3 vitamini
 • Zeytinyağı
 • Seabuckthorn yağı  (yabani iğde ağacı yağı)

Bepanthol Sensidaily Krem Faydaları

Bepanthol sensidaily vücut kremi neye iyi gelir ne için kullanılır, vücuda faydaları nelerdir sizlere derlemeye çalıştım.

 • Vücudu daima nemli tutar
 • Cilt kuruluğunu giderir
 • Cildin daima yumuşacık olmasını sağlar
 • Kaşıntıyı giderir
 • Egzama ve sedef sorunlarını giderir
 • Epidermiste bulunan ve cildin koruyucusu olan mikroflorayı, prebiyotik içeriği ile destekler
 • Pediatrik kontrol altında test edilmiştir ve bebekler üzerinde kullanımı uygundur
 • Hipoalerjeniktir.
 • Doğal yağlar içerir ve hoş bir kokuya sahiptir
 • Sürüldüğü andan itibaren 24 saate kadar cildi korur
 • Soğuk kış günlerinde çatlayan cildinizi onarır

Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi Nedir Ne İçin Kullanılır

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi özel olarak üretilmiş Derma-savunma formülü ile hassas cilt korumasına yeni bir boyut getiriyor.

Prebiyotikler ve seabuckthorn yağı (yabani iğde ağacı yağı) ile zenginleştirilmiş formülü ile uzun ömürlü nemlendirme sağlar, cildin sahip olduğu koruyucu bariyeri koruyarak, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Ayrıca epidermiste bulunan ve cildin koruyucusu olan mikroflorayı, prebiyotik içeriği ile destekler. Böylece hassas cildi korumak ve iyi durumda tutmak için cildin savunmasını güçlendirmeye yardımcı olur.

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi hafif yapısında, cildin koruyucusu olan mikroflorayı destekleyen prebiyotikler içerir*. Ayrıca uzun süreli nemlendirme için gliserin ihtiva eder.

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi provitamin B5 ve B3 vitamini içerir. Pro-vitamin B5 cildin sahip olduğu bariyeri nemlendirerek destekler. Ayrıca formül, cilt bariyerini oluşturan lipidleri içerir ve uzun süreli olarak cildin sahip olduğu bariyerin korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki zeytinyağı ve seabuckthorn yağı (yabani iğde ağacı yağı) gibi doğal yağlar cildin kurumasını engelleyerek cildi korur.

Tüm bu içerikler, uzun süreli ve derin bir nemlendirmeyi sağlar.

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi Nasıl Kullanılır?

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi haricen kullanılan bir kremdir. Mutlaka evinizde bulunması gereken bu krem dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir üründür. Eğer ki içeriğinde bulunan zeytin yağına ve vitaminle karşı bir alerjiniz yoksa asla bir yan etkileri olmayan bu kremi gün içerisinde vücudunuzun her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gerektiğinde kullanılan Bepanthol Sensidaily krem bilimsel testleri ile her cilde uygun olduğu kanıtlanmıştır.

Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi 150ml clde sürüldüğünde cilt tarafından emilir. Nohut büyüklüğünde istediğiniz yere sürün ve ovalayın. Eğer bu kremi kaşıntı ya egzama için kullanmayı düşünüyorsanız sorunlu bölgeye sürülür ve deri tarafından emilmesi için ovalanır.

Bepanthol Sensidaily Vücut Kremini kışa aylarında cildin çatlamasını ve kurumasını önlemek için sabah ve akşam sürmenizi tavsiye ederim. Özellikle kışın rüzgarlı havalarda uzun süre dışarıda duracak evden çıkmadan önce sürmeniz yeterli.

Bepanthol Sensidaily Kullananlar

Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi kullananlar yaptıkları yorumlarda kremin çok etkili olduğunu ve asla bir yan etkisi yada zararının olmadığını söylemişlerdir. Bepanthol Sensidaily kullanalar kremi genelde tavsiye üzerine aldıklarını ve çok memnun kaldıklarını yorumlarda sıklıkla dile getirmişlerdir. Neredeyse evinden eksik etmeyenlerin hepsi hem kendisi hemde bebek yada çocuğuna bu kremi sürdükleri açıklamışlardır. Sizlerde krem hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi Fiyatı

Çok etkili ve bir o kadarda faydalı olan bu kremi bütün eczanelerden rahatlıkla alabilirsiniz. Güvenilir olmasına karşın devler tarafından karşılanmayan bu krem bna rağmen uygun fiyatı ile her kesin rahatlıkla alabileceği bir üründür. Bepanthol Sensidaily fiyatı genelde değişiklik göstermesine karşın ortalama 250 TL satılmaktadır.

Kendine değer veren güzelliğine önem veren bayanların tercihi olan Bepanthol Sensidaily mutlak vücut bakımı için denenmesi gereken bir kremdir.

Bepanthol sensidaily 150 ml hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım. Bizzat denediğim bu ürün beni çok memnun etti. Güzel kokusu ve ciltte bıraktığı yumuşaklık etkisi uzun sürüyor. Sizlerde konu hakkında aklınıza takılanları yorum kısmından yazarak bize sorabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.