Bepanthol Body Lotion Nedir? Neye Yarar? Nasıl Kullanılır?

Bepanthol Body Lotion Nedir? Neye Yarar? Nasıl Kullanılır?

Bepanthol Body Lotion Nedir? Neye Yarar? Nasıl Kullanılır? Bepanthol Vücut Losyonu normal ve yağlı cilt yapısına sahip olan bayanlar için özel üretilmiştir. Özellikle cildi kuruyan ve çatlayan kişilere özel hazırlanan bu losyon özel formülü ile daha ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermektedir. Sizlere bu yazımızda bepanthol losyon nedir, bepanthol losyon ne işe yarar ve nasıl kullanılır konusunda bilgi vermeye çalışacağım.

Bepanthol Body Lotion Ne İşe Yarar

Bepanthol losyon normal ve yağlı cilt tipine özel olarak hazırlanmış vücut losyonu dur. Cilde uyumlu yapısı ile yağlı ciltlere özel hazırlanış Bepanthol vücut losyonu yapılan testler ile etkisini kanıtlanmıştır.

Güneş ışığına, rüzgara, sıcak yada soğuk suya,  soğuk havaya maruz kalan cilt kurumaya başlar. Kuru cilt daima erken kırışır ve sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterir. Bepanthol losyon cildinizi dış etkilerden korumak için koruyucu bariyer oluşturarak cildin kendisini yenilemesi ve nemli kalmasını sağlar. Bepanthol  losyon özellikle güneşin zararlı etkilerini ve rüzgarın ciltte yarattığı kuruluğu önlemede çok etkilidir.

Bayanların sıklıkla dile getirdiği ve büyük rahatsızlık veren göğüs kızarıklığını geçirmek için kesinlikle bu losyonu kullanmanızı tavsiye ederim. Cildin kızarıklığını alan cildi rahatlatan ve kısa sürede cildin pürüzsüz sağlayan çok etkili bir bakım ürünüdür.

Kuru ciltler için geliştirilmiş Bepanthol Vücut Losyonu, ferahlatıcı etkisinin yanı sıra cildinizin ihtiyaçlarını da karşılar. Losyonun içeriğindeki provitamin B5 (dekspantenol), cildinizin derinliklerine nüfuz ederek nemlendirir ve cildinizin sahip olduğu bariyeri koruyarak, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Daha yoğun kıvamı ile cildinizi besler.

Bepanthol Vücut Losyonu Faydaları

 • Vücudun nemli kalmasını sağlar
 • 24 saat cildi besleyici etkisi vardır
 • Vücuttaki kızarıklığı giderir
 • Cildi yeniler
 • Kaşıntı giderir
 • Göğüs dekoltesinde bulunan kızarıklıkları yok eder
 • Sivilce izlerini yok eder
 • Ayak ve bacakların daha sağlıklı olmasını sağlar
 • Cilt yüzeyinde oluşan tahrişi geçirir
 • Güneş yanıkları ve epilasyondan sonra oluşan alerjiyi önler
 • Kırışıklıkları önler
 • İçeriğinde bulunan yağlar cildi besler

Etkin formülü sayesinde kuru cilt tipine sahipseniz kesinlikle gönül rahatlığı ile Bepanthol Vücut Losyonu kullanmanızı tavsiye ederim. Daha ilk kullanımdan itibaren etkisi göstermeye başlar.

Bepanthol Vücut Losyonu İçeriği

Bepanthol Vücut Losyonu, ferahlatıcı etkisinin yanı sıra cildinizin ihtiyaçlarını da karşılar. Losyonun içeriğindeki provitamin B5 (dekspantenol), cildinizin derinliklerine nüfuz ederek nemlendirir ve cildinizin sahip olduğu bariyeri koruyarak, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur.

Bepanthol Body Lotion  Nasıl Kullanılır

Kullanımı çok basit olan Bepanthol Vücut Losyonu mümkün oldukça temiz olan cildinize sürmenizi tavsiye ederim. Suyla her temasın ardından (duş, banyo, vb. ) Bepanthol Vücut Losyonunu tüm vücuda uygulayın. Gün boyunca gerektiği kadar tekrarlayın.

Özellikle banyodan sonra kurulandığınız gibi bütün vücudunuza sürebilirsiniz. Kullanım dozunda bir kısıtlama yok istediğiniz zaman kullanılabilir.

Bepanthol Vücut Losyonu Kullananlar

Bepanthol Vücut Losyonu kullananlar yaptıkları yorumlarda vücut bakımı için düzenli kullandıklarını ve etkisini gördüklerini söylemişlerdir. Bepanthol bady lotion sayesinde cildinin yumuşacık ve bakımlı olduğunu ve yan etkisinin neredeyse sıfır olduğunu söyleyen pek çok kullanıcı bulunmaktadır. Özellikle göğüs dekoltesinde kızarıklık, vücudunda kaşıntı bulunanlar ve kuru cilde sahip olanlar ürünü evinden eksik etmediğini söylemiştir.

Bepanthol Bady Lotion Hakkında Sorular

Bepanthol Bady Lotion diğer adı ile bepanthol vücut losyonu hakkında merak edilen soruları sizler için derlemeye çalışacağım.

Bepanthol Bady Lotion Nedir

Bepanthol Bady Lotion normal ve yağlı vücut yapısına sahip kişilerin kullanımına sunulmuş vücut bakım kremidir. Hasar görmüş, yanmış, yıpranmış cildin yumuşacık ve olmasını sağlarken vücudun yağ dengesini sağlar.

Bepanthol f vücut losyon ile bepanthol vücut losyon arasındaki fark nedir

En çok karıştırılan konulardan biride Bepanthol f vücut losyon ile bepanthol vücut losyon arasındaki farktır. Bu arada dikkat edeceğiniz konu cilt tipinize uygun olan vücut losyonunu seçmektir. Bepanthol F vücut losyonu kuru ve hassas cilt tipine uygun iken Bepanthol vücut losyonu normal ve yağlı cilt tipine göre üretilmiştir.

Bepaanthol losyon içeriği

İçeriğinde bulunan provitamin B5 ve bitkisel ürünler cildin daha canlı ve yumuşak olmasını sağlar.

Bepanthol body lotion yüze kullanılır mı

Bepanthol bady lotion vücut kremi yüzde kullanıma uygun değildir. Yüz kremlerin formatı farklı iken vücut kreminin kullanım alanı daha farklı. Zaten ürünün üzerinde vücut kremi yazmasının sebebi ise vücuda uygun olduğu içindir. Bepanthol ayrıca yüzde kullanmak için daha farklı ve etkili ürünleri bulunmaktadır.

Bepanthol body lotion prospektüs

Çok etkili olan bir o kadarda yan etkisi ve zararı olmayan bu losyon reçete ile satılmamaktadır.

Bepanthol body lotion bebeklerde kullanımı

Her hangi bir yan etkisi yada zararı bulunmadığı için gönül rahatlığı ile bebeklerde ve çocuklarda kullanabilirsiniz.

Bepanthol Bady  Lotion Fiyatı

Bepanthol ailesinin en çok satılan ürünlerinden biri Bepanthol bady lotion haricen kullanılan bir üründür. Eczanelerde satılmasına karşın devler tarafından karşılanmamaktadır. Genelde fiyatı değişiklik göstermesine karşın ortalama 300 ile 350 TL arasında satılmaktadır.

Bepanthol Vücut Losyonu 200 ml hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım sizlerde konu hakkından soru ve yorumlarınızı yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.