Server Serdaroğlu

server serdaroğlu
Paylaş
 

Prof.Dr.Server Serdaroğlu Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı doktorlarından biridir. Cerrahpaşa Üni. Tıp Fakültesi Hastanesi Saç Hastalıkları Biriminin başında bulunan Prof.Dr.Server Serdaroğlu ismini sıkça duyduğumuz çok ünlü doktorlardan biridir. Pek çok televizyon programına katılan, ünü ülkemizi aşmış bir doktor. Pek çok hastanın bizzat muayene olmak istediği Server Serdaroğlu özgeçmişi, başarıları, Server Serdaroğlu muayene, Server Serdaroğlı randevu bilgileri ayrıntılı olarak yazımızın devamında…

Server Serdaoğlu Kimdir

Server Serdaoğlu; Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Profesör Doktor.

1958 yılında Ankara’da doğdu. 1975 yılında Haydarpaşa Lisesi’nden, 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1982 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. “Behçet hastalığında paterji testinin klinik aktivite, yaş ve cinsiyet ile ilişkisi” isimli tez çalışması ile 1986 yılında uzman oldu.

1986-1988 yılları arasında Sağlık Bakanlığı İstanbul Cankurtaran Zührevi Hastalıklar Hastanesi’nde zorunlu devlet hizmetini tamamladı. 1988 yılında yardımcı doçent, 1989 yılında doçent ve 1996 yılında profesör unvanı aldı. Yüzden fazla yerli ve yabancı bilimsel yayına imza attı.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi ve Veneroloji Bilim Dalı başkanı olarak görev yapan Prof. Dr. Serdaroğlu, aynı zamanda Dermatoloji Akademisi Derneği ve Kozmetik Dermatoloji Akademisi Derneği kurucu üyesi, EADV, Türk Dermatoloji Derneği ve Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği üyesi.

Kozmetik Dermatoloji Akademisi Derneği Başkanlığına devam eden ve 2002 yılından bu yana Dermatose dergisinin editörü olan Prof. Dr. Serdaroğlu’nun başlıca ilgi alanları arasında saç hastalıkları,saçkıran, saç dökülmesi, veneroloji, psoriasis, akne ve kozmetik dermatoloji bulunuyor.

Server Serdaroğlu hangi hastahanede sorusu genelde Server Serdaroğlu muayane olacak hastalar tarafından merak edilen bir sorudur. Kendisi Cerrahpaşa Üni. Tıp Fakültesi Hastanesi görevine devam ederken ayrıca özel muayenesinde hasta kabulünde bulunmaktadır.

Görev Bilgileri
Birim :Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Bölüm :Dahili Tıp Bilimleri Bölümü
Ana Bilim Dalı :Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı
Kadro Ünvanı :Prof.Dr.

Server Serdaroğlu İletişim Bilgileri

Pek çok hastanın tercihi olan Prof.Dr.Server Serdaroğlu hastanede muayene olmak için randevu alabileceğiniz gibi özel muayenesinde kendisi tedavi olmanız olmanız mümkündür. Server Serveroğu muayene bilgileri

Server Serdaroğlu Telefon :0 212 414 31 24 / 0216 349 49 92
Faks : 0216 3485346
Server Serdaroğlu Muayenesi  :Bahariye caddesi Sokullu sok No:2, Plevne apt D:1, Kadıköy, İstanbul
Server Serdaroğlu Görev Yaptığı Hastahaneİstanbul Üniveristesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi hastalıkları Anabilim Dalı Kocamustafa Paşa İstanbul
Server Serdaroğlu Cerrahpaşa randevu sistemi üzerinden randevu almanız mümkündür. Ayrıca Server
Serdaroğlu muayene adresi genelde özel olarak görüşmek ve tedavi olmak için sıkça tercih edilmektedir.

Server Serdaroğlu Muayene Ücreti

Alanında bilgili ve deneyimli olan Prof.Dr.Server Serdaroğlu hakkında en çok merak edilen sorulardan bazıları Server Serdaroğlu muayene ücreti ne kadardır sorudur. 2016 ve 2017 yılında pek çok hasta tedavi eden Server Serdaroğlu muayene ücreti genelde tedavinin süresine ve hastalığın şekline göre değişiklik göstermektedir. Genelde muayene olanlardan ortalama düzeyde muayene ücreti alındığı bilinmektedir.


Server Serdaroğlu Muayenesi

Server Serdaroğlu ismi genede başarılı tedavi yöntemlerinden dolayı tercih edilmektedir. Özel muayenesinde hasta kabul eden Server Serdaroğlu muayene adresi ve Server Serdaroğlu muayene tel numarası bilgilerine buaradan ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Server Serdaroğlu muayene adresiBahariye caddesi Sokullu sok No:2, Plevne apt D:1, Kadıköy, İstanbul

Server Serdaroğlu muayene tel : 0216 349 49 92

Server Serdaroğu muayene ücreti:


Server Serdaroğlu Hangi Hastahanede

Prof.Dr.Server Serdaroğlu İstanbul Cerrahpaşa Üni. Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji konusunda hasta kabul etmektedir.

Sizlerde konu hakkında yorum yaparak görüşlerinizi bizimle ve diğer üyelerle paylaşabilirsiniz.

loading...
  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. Mustafa CINAR dedi ki:

    Degerli Hocam ; sacimda 6 senedir seyrelme var simdi daha cogaldi doktor a gittim kan tahlilinde TSH: 9 , D vitamini 17 cikti sac dökülmesi bundan olur mu ailesel bi dökülme hic yok kimsede eger troidden dökülüyorsa kac günde belli ederkendini ilac tedavisine yeni basladim 2 ay oldu herhangi bir degisiklik göremedim cevaplarsaniz sevinirim. Saygilarimla

  2. Diyar dedi ki:

    Adiyla iyi biliniyo ama ucretleri asiri pahali oldugundan cogu hastalar tedavi olamiyor bu konu hakkinda server hocamizdan destek bekliyoruz

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir


Cilt Güzellik

Cilt Güzellik ve cilt bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz. www.ciltguzellik.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan ciltguzellik.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.