Revlon Colorstay Fondöten İncelemesi, Kullanıcı Yorumları ve Fiyatları

Revlon Colorstay Fondöten İncelemesi, Kullanıcı Yorumları ve Fiyatları

Revlon Colorstay Fondöten İncelemesi, Kullanıcı Yorumları ve Fiyatları Kusursuz ve harika görünen bir cilde sahip olmak, biz kadınların en büyük önceliği olsa gerek. Sırf bu yüzden zaman zaman son derece pahalı olan makyaj malzemeleri bile kullanabiliyor, bütçemizin önemli bir bölümünü güzelliğimize yatırım yaparak harcıyoruz.

Ancak bazen tonlarca para harcamamıza rağmen satın aldığımız o kaliteli ürünler, cildimize yaramayabiliyor. Bu durumda genellikle bir diğer markanın ürünlerini denemeye kalkışıyoruz. Piyasada yüzlerce kozmetik markanın olması da işimizi epey bir zorlaştırıyor. Bazen istediğimiz ve beklentilerimizi karşılayan ürünü bulamadan yaşlanma endişesi bile taşıyabiliyoruz.

Şayet, hayalinizdeki o cildinizde sanki yokmuş gibi duran lakin cildinizde mevcut olan leke, sivilce ve pürüzleri kapatma konusunda oldukça usta olan fondöteni hala bulamadıysanız, bu yazımızı şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz.

İşte, hem kuru hem karma hem de yağlı cilt tipine sahip olan bayanların gönül rahatlıklarıyla kullanabilecekleri bir ürün: Revlon Colorstay Fondöten

Yıllardır hayalindeki fondöteni bir türlü bulamayan biri olarak söyleyebilirim ki bu ürün, son derece işe yarıyor. Ciltteki sivilce, akne ve lekeleri gizlemenin yanı sıra sanki cilde sürülmemiş gibi duruyor. Sabah kullandığımda akşama kadar dayanabilen ürün, sıcak yaz günlerinde bile kabuklanma, kabarma ve yağlanma yapmıyor. Saatler boyunca ilk sürdüğüm gibi durabilen bir ürünle tanıştığım için oldukça şanslı olduğumu söyleyebilirim.

Karma cilt tipine sahip olan bir bayan olarak tüm karma ciltlere bu ürünü en yakın zamanda kullanmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu yazımda etkili bir fondöten arayışında olan bayanlar için Revlon Colorstay fondöten özellikleri ve fiyatından kısaca bahsetmek istiyorum.

İşte bu harika ürüne dair bilmeniz gerekenler:

Muhteşem kapatıcılık ve uzun süre dayanıklılık: Revlon Colorstay Fondöten

Cilt bakım ve makyaj ürünleri ile Amerika’nın önde gelen markalarından biri olan Revlon Colorstay, 1932 yılında New York’ta hizmet vermeye başlamış.

Uzun yıllar boyunca oje üreten firma, 2. Dünya Savaşı esnasında ise makyaj ürünleri üretimi ile kozmetik sektörünün tanınan isimlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemiş.

Savaşın son yıllarından Amerika’nın en büyük 5 kozmetik markası arasındaki yerini aldıktan sonra da üretim araçlarını kendi imal etmeye başlamış.

O günlerden bu yana da dünyanın en sevilen markalarından biri olmayı sürdürüyor. Avrupa’nın yanı sıra dünyanın pek çok noktasında satışa sunulan Revlon Colorstay ürünleri, ülkemizde yalnızca Watsons mağazalarında müşterileri ile buluşuyor.

Hemen size en yakın Watsons mağazasına uğrayarak, Revlon Colorstay ürünleri ile tanışabilirsiniz.

Revlon Colorstay Fondöten Özellikleri

Watsons mağazalarının yanı sıra internet üzerinde de satışa sunulan ürünün firma tarafından açıklanan özellikleri ise aşağıdaki şekilde:

  • Ürün, SPF koruması içeriyor. Yani güneşin zararlı UV ışınlarına karşı da cildimizi koruyor. Uzun süren dayanıklılığı sayesinde cildimizde güneş yanığı oluşumunu da önlüyor.
  • Geniş renk skalası ile cilt tonunuzla birebir uyumlu olan rengi bulabilmenize olanak tanıyor. Tabi ki bu noktada ziyaret ettiğiniz Watsons mağazasındaki ürün renk skalasının da yeterli olması ve satış danışmanının cilt ton renkleri ile ilgili olarak bilgili olması gerekiyor. Aksi halde satış danışmanının yanlış yönlendirmesi sonrasında cilt tonunuzla hiç ama hiç ilgisi olmayan bir ürün satın alabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mümkün olduğunca fazla tester denemenizi sizin için en uygun rengi seçmekte acele etmemenizi öneriyoruz. Sonuçta satış danışmanının bir diğer görevinin size doğru ve memnun kalacağınız bir ürünü satmak olduğunu da unutmamalısınız.
  • Firma tarafından ürünün 24 saate kadar dayandığı dile getiriliyor. Ancak ben bir ürünün 24 saat ciltte kalması taraftarı değilim. Maksimum 12 saat için bir ürünü cildimde tutuyorum. Çünkü gece yatmadan önce makyajımı yüzümden güzelce çıkarmam ve cildimin nefes almasını sağlamam gerektiğini biliyorum. Sizler de kullandığınız ürün her ne olursa olsun 12 saatten daha uzun bir süre için cildinizde tutmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde cildinizin erken yaşlanmasına yol açabilir, kırışıklıklarla genç yaşta karşılaşabilirsiniz.
  • Ürün, yarı mat bitişli bir ürün olarak ne çok mat yani maskemsi ne de çok parlak görünüyor. Yani tam da bir fondötenden beklediğinizi sizlere sunuyor. Canlı, fresh ve taze görünümünüzü gün boyu sürdürebiliyorsunuz.
  • Ürünün üzerine pudra ve allık sürdüğünüzde kullandığınız pudra ve allık da kaliteliyse harika bir görünüme kavuşabiliyorsunuz. Yani bu ürün, güzel bir makyaj bazı olma özelliği de taşıyor.

Revlon Colorstay Fondöten Renkleri

Ürünün 35 farklı tonu bulunuyor. Pek çok markaya göre son derece geniş bir renk seçeneği olduğunu ifade edebiliriz. 35 ton arasından cildinize uygun rengi bulmamanız gibi bir durumun söz konusu olacağını düşünmüyorum!

Revlon Colorstay Fondöten Deneyimim:

Aslında hem yağlı hem karma hem de kuru ciltler için üretilen ürünlerin pek de başarılı olamayacağını düşünüyor olabilirsiniz. Benim düşüncem de bu yönde olsa bile bu ürünle tanıştıktan sonra ciddi anlamda fikrim değişti.

Çünkü ürün ne cildimde yağlanma yaptı ne de cildimi kuruttu. T bölgesi yağlanmalarından her daim muzdarip olan, yüzüne sürdüğü fondöten kısa bir sürede dağılan ve fondöten rengi yüzünde koyulaşmaya başlayan biri olarak söyleyebilirim ki ürün renginde pek fazla bir koyulaşma gözlemlemedim.

Ürün hafif bir formüle sahip olduğundan cildimde fondötenin varlığını bile hissetmedim. Ürün benden 10 üzerinden 10 puan aldı diyebilirim.

Tabi ki her cilt tipinin farklı olabileceğini yani cildimizin yalnızca bize özel olduğunu da hatırlatmak istiyorum. Ürünün bileşenlerindeki maddelere karşı hassasiyetiniz söz konusuysa ürün sizde aynı etkiyi ve aynı sonucu göstermeyebilir.

Umarım, ürün sizin cildinizle de uyum gösterir. Bu sayede fondöten arayışlarınıza artık bir son vermiş olursunuz.

Revlon Colorstay Fondöten Kullanıcı Yorumları:

Revlon Colorstay kullanıcı yorumlarına bakarak da ürün ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını incelediğinizde üründen oldukça memnun kaldığını söyleyenlerin çoğunlukta olduğunu görüyoruz. Ancak üründen hoşnut kalmayanlar ve bu ürünün ciltlerinde kuruma ve kabuklanma yaptığını söyleyenler de yok değil.

Şayet ürün cildinizde kabuklanma yapıyorsa öncelikle cildinize kaliteli bir tonik uygulamanızı, ardından kaliteli ve cilt tipinizle uyumlu bir nemlendirici kullanmanızı öneriyoruz.

Haftada birkaç kez cildinize peeling yapmayı, cilt bakım maskeleri ile cildinizi beslemeyi de unutmamanız gerekiyor. Cildinizin kabuklanmasının ve kurumasının nedeni cildinize yeterince bakım yapmamanız olabileceğinden cilt bakımınıza yeterince ilgi göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

Tüm bunlara rağmen cildinizde kabuklanma devam ediyorsa ürünün sizin için doğru ürün olmadığını anlayabilirsiniz.

Revlon Colorstay Fondöten Fiyatı

Ürün Watsons mağazalarında 89.90 TL gibi pek çok kaliteli markaya nazaran kat ve kat daha uygun bir fiyata satışa sunuluyor.

Bu miktarın yüksek olduğunu düşünüyorsanız, fondöteni Watsons indirimlerini takip ederek, neredeyse yarı fiyatına satın alabilir, üründen bol bol stoklayabilirsiniz.

Ürünün Dior, Mac, Nars gibi ürünlerle karşılaştırıldığında oldukça ekonomik olduğunu hatta bu ürünlere alternatif bir ürün olduğunu ifade edebilirim.

Bu yazımda kısaca Revlon Colorstay Fondöten özellikleri, fiyatı ve ne işe yaradığı ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştım. Yazımı okuyan tüm bayanlara en yakın zamanda ürünü denemelerini tavsiye ediyorum.

Yazımın faydalı olması dileğimle

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.