Imex Sivilce Kremi Nedir? Ne İçin kullanılır? Ne İşe Yarar? Imex Fiyatı?

Imex Sivilce Kremi Nedir? Ne İçin kullanılır? Ne İşe Yarar? Imex Fiyatı?

Imex Sivilce Kremi Nedir? Ne İçin kullanılır? Ne İşe Yarar? Imex Fiyatı? Imex Sivilce Kremi Hayatımız boyunca kusurlarımızı kapatmak için alternatifler üretmek ve kendimizi tam anlamıyla güzel hissetmek için her yolu denemekle uğraşırız. Gel gelelim ki her ne kadar kusurları kapatıcı çözümler bulsak da tamamıyla yok edemeyişimiz canımızı sıkar. Oysa bu kusurları tamamı ile yok edecek çeşitli çözüm yolları mevcuttur. Kapatılması zorunlu hissedilen kusurlardan ilki sivilcedir. Ne kadara bitkisel çözümlere başvursak da verim alamadığımız yaptığımız araştırmalardan anlaşılmaktadır. Birçok kadın, doktor tavsiyesinin yanında sosyal medyada da sivilcelerden kurtulmak için sıkı bir araştırma yapar. İşte bu noktada doktorların ve sosyal medyanın ortak önerisi Imex Sivilce Kremi ortaya çıkar.

Imex Krem ne İçin Kullanılır

Imex krem ne için kullanılır sorununa cevap vermek gerekirse; Imex merhem oluşmuş yada oluşmaya başlayan sivilceleri yok etmek için kullanılır. Sivilce tedavisinde iltihabı kurutmak için doktorlar tarafından sıklıkla yazılan bir kremdir.

Imex sivilce kremi antibiyotik özellikte bir tedavi aracıdır. Yapısı ve kıvamı baz alınırsa çoğunlukla fondötene benzetilmektedir. Kapatıcılık özelliğinin yanında kremin rengi gerçek anlamda fondöteni anımsatır. Açık bir cilt renginiz var ise gündüzleri de kullanmanızda bir sakınca yoktur. Ha eğer esmer tenli bir bayansanız geceleri yatmadan önce İmex Sivilce Kremi fondöten sürüyormuş gibi sürebilirsiniz. Sivilcelerden kurtulmaya baş koyan ve bu yolda yardımcı olarak Imex Sivilce Kremini seçen hanımlara ilacın etkisini görmediği takdirde pes etmeden uygulamaya devam etmeleri önerilir. Imex Sivilce Kremi tedaviye başladığınız andan itibaren tam tamına 1 ay sonra etkisini gösterecektir.

Imex Sivilce Kremi oluşan ya da oluşmak üzere olan şirret sivilcelerin içine içine nüfuz ederek yapısında ki iltihabı kurutmaktadır. Bu da sivilceler daha oluşmadan kökünü kazımak, onlara gününü göstermek anlamına gelmektedir. Imex ile sivilce tedavisinde uygulamaya geçtiğiniz süre boyunca cildinizde Imex bulunurken güneş ışığından uzak durmalısınız. Bu davranış cildinizde siyah lekeler oluşmasına neden olabilir. Bu sebeple Imex Sivilce Kremini kullanmakta en doğru tercih gece uygulamasıdır.

İmex Sivilce Kremi Nasıl Uygulanır?

Imex Kremi kullanmadan önce ki ilk işleminiz cildinizi temizlemek olmalı. Temiz cildinizle yaptığınız uygulama daha verimli olacaktır. Sivilceli alana normal fondöten sürüyormuş gibi az miktar Imex alarak masajla yedirin. Ve bu uygulamayı her gece yatmadan tekrarlayın. Fondöten özelliği gösteren Imex Sivilce Kremini sivilce, akne oluşumu gösteren bölgeye sürerek nahoş görüntüyü engelleyebilir daha düzgün bir cilt görünümü elde edebilirsiniz.

Imex  Kremi uygulama sürenizi 14 güne ayarlayın ardından 7 günlük ara vererek bu yedi gün içinde herhangi bir sivilce ilacı kullanmamaya özen gösterin. Yedi gün sonra kaldığınız yerden devam edin. Elbette gündüzleri güneş ışığına maruz kalmamaya özen göstermeli ve cildinizi korumalısınız.

Imex ile Sivilce tedavisi cildinizin yapısına ve bünyenize göre 1 ay içerisinde etki gösterecektir. Tedaviden sonuç alamadığınız takdirde cilt doktorunuza görünmelisiniz. Imex Sivilce kremi gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sayılı ilaçlardan bir tanesidir.

Imex Kremin Yan Etkileri

Her sivilce kreminde olduğu gibi Imex sivilce kreminden bazı yan etkiler görülmekte olup görülme olasılığı çok düşüktür. Görülen yan etkiler ise;

  • Ciltte kızarıklık ve şişilik
  • Ağrı
  • Kaşıntı ve yanma
  • Ciltte kuruluk
  • Saç kökleri başta olmak üzere cilt deri renginde açılma

Imex Sivilce Kremi Fiyatı

Imex Sivilce Kreminin fiyatı reçetesiz almak isteyen bireyler için 20 TL reçeteye yazıldığında 3,5 TL’dir.

Imex Krem Kullananların Yorumları

Imex krem kullananlar ve bu kremin etkisini görenleri yaptığı yorumları resmi sitesinden ve satış yapılan e- ticaret sitelerinden derlenmiştir.

  • Kesinlikle tavsiye ederim ilacın 4 haftadır kullanıyorum yüzümde 1-2 sorun harici hiç sivilce kalmadı etkisi çok iyi
  • Sivilcelerim geçti ama siyah noktalar oluştu bu kremden dolayımı bilemiyorum ama sivilcelerim artık yok
  • Eczaneden  arkadaşım tavsiyesi üzerine aldım iyi ki almışım, yüzümde çok sivilce vardı insan içine çıkmaya utanırdım etkisini gösterdi ama çok garip bir krem
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.