Fenjilyan Anti-Aging Krem

Fenjilyan Anti-Aging Krem

Fenjilyan Anti-Aging Krem Faydaları: ‘Gençlik aktivatörü’ sloganı ile uzun yıllardır cilt bakım ve kozmetik sektöründe hizmet gösteren bir marka olan Fenjilyan; gençlik iksiri niteliğindeki nemlendiricileri, göz çevresi kremleri, yüz temizleme jelleri, gece kremleri ile son yıllarda pek çok kadın tarafından ilgi görüyor.

Kaz Dağları’nda yetişen bitkilerden ve Uzakdoğu’dan getirilen bitki kök hücrelerinden elde edilen Fenjilyan kremler, tamamen bitkisel içerikleri sayesinde hem cildimize zarar vermiyor hem de genel sağlığımızı gözetiyor.

Ar-Ge çalışmaları sonrasında üretilen bu cilt bakım ürünlerinde hiçbir şekilde paraben, lanonin, sert kimyasallar ve suni renklendiriciler gibi zararlı maddeler yer almıyor.

Üstelik Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan Fenjilyan Cilt Bakım kremleri; bileşenlerindeki kök hücreler ve aktif maddeler sayesinde cildi yenileyerek, kırışıklık karşıtı etki gösteriyorlar.

Bu yazımızda kısaca Fenjilyan Anti-Aging Krem Faydaları Nelerdir? sorusunu yanıtlamak, ardından bu kremi nasıl kullanabileceğinize değinmek istiyoruz.

İşte, son zamanların en çok rağbet gören anti-aging kremlerini üreten Fenjilyan cilt bakım ürünlerine dair bilmeniz gereken ayrıntılar:

Fenjilyan Anti-Aging Krem Faydaları:

Zamanla birlikte yaşlanan, çevresel etmenlere ve kullandığımız kozmetik ürünlere maruz kalan cildimiz; maalesef ki incelmeye, ciltteki kolajen üretiminin azalmasıyla birlikte gerginliğini kaybetmeye ve sarkmaya başlıyor.

Yaşlanmayla birlikte nemliliğini de kaybeden cildimiz; kuruyor ve cildimizde önce ince çizgiler, ardından da derin kırışıklıklar oluşuyor.

Cildimizdeki pigment üretiminin azalması yani dengesiz bir şekilde çalışması, cildin bazı bölgelerinin renginin değişmesine yol açtığından cildimizde ton eşitsizlikleri baş gösteriyor.

Yani yüzümüzde koyu kahve lekeler, güneş lekeleri ile karşılaşma riskimiz; yaşımız ilerledikçe ne yazık ki artıyor.

Ciltteki yeni hücre oluşumunun azalması ve durmasının yanı sıra uzun süre güneş ışınlarına maruz kalma, alkol ve sigara kullanma, ciltle uyumlu olmayan kozmetik ürünlerin kullanımı, çevre kirliliği gibi pek çok etmende bir araya gelerek, cildimizin daha erken yaşlarda bile yaşlanmasına yol açabiliyor.

Ciltteki erken yaşlanma belirtileri ile savaşmak, cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlamak yani ciltte kolajen üretimini uyarmak amacıyla labarotuvar ortamında büyük bir titizlikle geliştirilen Fenjilyan anti aging kremler; cildimizde yaşlanmanın etkilerini geciktiriyor.

Bu mucizevi cilt bakım kreminin cildimize sunduğu diğer katkıları ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 • Cildimizin daha genç, sağlıklı, çekici ve ışıltılı görünmesine olanak tanıyor.
 • Ciltte kolajen yani yeni hücre oluşumunu teşvik ederek, cildimizi ölü hücrelerden arındırıyor. Yeni hücrelerinin daha sağlıklı ve canlı olmasına katkıda bulunuyor.
 • Cildin elastikiyetini koruyan Fenjilyan anti-aging krem, cildimizin daha gergin olmasına aracılık ediyor. Yani cildimizin sarkmasının önüne geçiyor. Aynı zamanda cildimizdeki sarkmaları, kırışıklıkları, çatlakları toparlayarak, sıkı ve esnek bir cilde kavuşma hayalimizi gerçeğe dönüştürüyor.
 • Yosun ve magnezyum açısından zengin olan Fenjilyan anti aging krem; bileşenlerindeki lifler sayesinde cildi nemlendiriyor, onarıyor ve besliyor. Yani yıpranan ve hasar gören cildin eski sağlığına kavuşmasına ve güçlenmesine yardımcı oluyor.
 • Bileşenlerindeki vitaminler sayesinde kasların gerilerek, mimik çizgilerine ve kırışıklıklara dönüşmesini engelliyor.
 • Titiz çalışmalar sonrasında formüle edilen Fenjilyan anti aging krem; cildimizdeki serbest radikallerle savaşarak, serbest radikallerin cilt hücrelerimize zarar vermesini önlüyor. Böylelikle ilaç kullanımı, nikotin, UV ışınları, hava kirliliği gibi cildin erken yaşlanmasını beraberinde getiren etmenlerin etkilerini ciddi ölçüde azaltıyor.
 • Kadınların yanı sıra erkeklerin kullanımı için de uygun olan Fenjilyan yaşlanma karşıtı krem; yağlı, karma, kuru hatta hassas cilt tipleri ile bile uyumlu olduğundan tüm cilt tipleri tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.
 • Kırışıklık oluşumunu gidermenin yanı sıra cildin günlük nem ihtiyacını karşılıyor. Aynı zamanda içeriğindeki SPF güneş koruma faktörü sayesinde cildimizi zararlı güneş ışınların etkilerinden de korumuş oluyor.

Fenjilyan Krem Yan Etkileri:

Fenjilyan kreminin bu zamana kadar rapor edilmiş herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Lakin kremin içeriğinde yer alan yosun vb. bazı maddelere karşı aşırı hassasiyetiniz yani alerjiniz varsa bu kremi kullanmanız, ciltte kaşıntı, yanma, kızarıklık gibi bazı yan etkilerle karşılaşmanıza yol açabilir.

Bu yüzden kremi öncelikle bilek bölgenizde denemenizi ardından herhangi bir yan etki ile karşılaşmamanız durumunda yüzünüzde ve cildinizde kullanmanızı öneriyoruz.

Fenjilyan Ürünleri:

Markanın kırışıklık karşıtı göz çevresi özel bakım kremi, kırışık karşıtı gündüz bakım kremi, kırışık karşıtı gece bakım kremi gibi çeşitli cilt bakım ürünleri bulunuyor.

Tüm cilt tipleri ile uyumlu olan, kadınların yanı sıra erkekler tarafından da kullanılabilen bu ürünler; 2 aylık düzenli bir kullanım sonrasında bile etkilerini göstermeye başlıyor.

Mutlaka satın almanız gereken Fenjilyan kırışıklık karşıtı kremleri ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 • Fenjilyan Anti-Aging Gündüz Kremi:

Alın, dudak üstü bölgesi de dahil tüm yüzünüze uygulayabileceğiniz bu ürün; bileşenlerindeki üzüm çekirdeği yağı, nar çekirdeği, zeytin sütü gibi bitkisel ve doğal maddeler sayesinde antioksidan etki göstererek, cildi yeniliyor.

İçeriğindeki Argireline isimli etkin madde sayesinde ise cilt kaslarındaki kasılmaları azaltarak, yüzde derin mimik çizgisi ve kırışıklık oluşumunu engelliyor.

Nasıl kullanılır?

Günde bir iki sefer ürünü yüz, boyun ve dekolte bölgenize nazik ve seri hareketlerle iyice yedirerek, sürün.

Ürünü en az 2 ay boyunca düzenli olarak kullanın.

 • Fenjilyan Anti-Aging Gece Kremi:

Ürün içeriğindeki hyaluronic acid; yüksek su tutma kapasitesi sayesinde cildi nemlendiriyor, cildin esnek, genç ve canlı görünmesine imkan tanıyor.

Alpha Lipoic Acid isimli etkin madde ise suda ve yağda kolaylıkla çözünebilen bir antioksidan olarak, kremin cildin en alt katmanlarına kadar inerek, cilde derinlemesine nüfus etmesine öncülük ediyor.

Aynı zamanda markanın gece kreminde cilde kapsamlı bir şekilde bakım yapan nar çekirdeği, zeytin sütü, üzüm çekirdeği yağı gibi doğal bileşenler de bulunuyor.

Nasıl kullanılır?

Bu ürünü her gece yatmadan önce yüz, boyun ve dekolte bölgenize hafif hareketlerle masaj yaparak sürün. Gözle görülür bir sonuç elde edebilmek adına ürünü en az 2 ay boyunca her gece kullanın.

 • Fenjilyan Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Kremi:

Tıpkı gündüz ve gece bakım kremlerinde olduğu gibi Alpha Lipoic Acid ve Argireline içeren bu ürün; hassas göz çevresi için formüle edilen içeriği ile göz çevresi bakımınızı kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

Göz altı morluklarının ve göz çevresindeki ince çizgilerin kötü görünümünü yok ederek, pürüzsüz, doğal ve genç bir görünüm sunuyor.

Gündüz ve gece kremiyle birlikte kullanabileceğiniz göz çevresi bakım kremi sayesinde günlük yüz bakımınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Parmak uçlarınızla kremi göz çevrenize nazikçe ve dairesel hareketlerle uygulayın. Bu esnada göz çevresindeki kan dolaşımını uyarmak adına parmak uçlarınızla göz çevrenize hafif parmak ucu vuruşları yapın.

Ürünü en az 2 ay boyunca her gün kullanın.

BONUS: Fenjilyan BB Krem Cildi nemlendiren, besleyen ve onaran Fenjilyan BB krem; kapatıcı özelliği sayesinde ciltteki sivilce, akne ve lekelerin görünümünü hafifletiyor.

Aynı zamanda harika bir makyaj bazı olarak, makyajın ciltte daha uzun saatler boyunca kusursuzca bozulmadan kalabilmesine fırsat sunuyor.

SPF 15 Koruma Faktörü sayesinde cildi güneşin zararlı UV ışınlarına karşı koruyor. Cilt lekelerini gidermenin yanı sıra yenileyici etkisi ile ciltte yeni leke oluşumunu önlüyor.

Tamamen doğal olan, bitkisel içeriği sayesinde günlük cilt bakımında rahatlıkla kullanılabiliyor.

İçeriğindeki kayısı çekirdeği, nar çekirdeği, zeytin sütü, üzüm çekirdeği yağı; cildin günlük nem dengesini gözetiyor.

UYARI:  Yukarıdaki tüm Fenjilyan anti-aging kremleri mutlaka temiz cilde uygulamalısınız. Kremi cildinize sürmeden önce mutlaka cildinizi yıkamalı, makyajdan arındırmalısınız.

Kremi cildinize uygulamadan önce yüzünüze tonik yaparak daha etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Dilerseniz Fenjilyan anti-aging kremi makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz.

Fenjilyan Anti-Aging Krem Fiyatı:

Markanın ürünleri kendi internet sitesi üzerinde oldukça ekonomik fiyatlara satışa sunuluyor.

Gece ve gündüz kremleri yalnızca 100 TL gibi bir fiyata satın alabilirken, göz çevresi bakım kremi daha uygun fiyatlara temin edebiliyorsunuz.

Markanın en sevilen ürünlerinden biri olan BB kremi ise yalnızca 50 TL’ye satılıyor.

Aynı zamanda markanın ürünlerini internette pek çok kozmetik mağazadan da satın alabiliyorsunuz.

Bu yazımda Fenjilyan anti-aging krem faydaları nelerdir? Ne işe yarar? sorularını yanıtlamaya çalıştım.

Fenjilyan anti-aging krem kullananlar neler demiş merak ediyorsanız yorum kısmını inceleyebilirsiniz. Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.