Bepanthol Dudak Kremi İle Nemli ve Bakımlı Dudaklar

Bepanthol Dudak Kremi İle Nemli ve Bakımlı Dudaklar

Bepanthol dudak bakım kremi kuruyan ve çatlayan dudakları nemlendirerek koruyan bir kremdir. Dış etkiler maruz kalan ve hassas yapısı sebebi ile kuruyan dudaklara özellikle kış aylarında büyük sorun olmaktadır. Çok etkili bir dudak kremi olan Bepanthol dudak bakım kremi içeriğinde bulunana Provitamin B5 ile ekstra dudakları nemli yaparken dudakları dış etkilerden de korur.

Dudakları onarıcı etkisi bulunan Bepanthol dudak bakım kremi mutlaka dudaklarınızda kuruluk ve çatlama varsa rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür. Genelde merak edilen sorulardan biri olan bepanthol lippencreme nedir sorusunu sizlere için ayrıntılı olarak cevaplamaya çalışacağım. Bepanthol lippencreme diğer adı ile bepanthol dudak kremi hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Ne İşe Yarar

Dudaklar dış etkenlerin etkisiyle zamanla kuruyabilir. Kuruyan dudaklar çatlayarak, yumuşak ve pürüzsüz görünümünü kaybeder. Bu tip durumlarda dudakların nemlendirilmeye ve korunmaya ihtiyacı vardır. Bu şekilde dudaklar yumuşak ve pürüzsüz görünümünü geri kazanır. Bepanthol Dudak Bakım Kremi, kurumuş dudakları, rahat bir gülümseme için anında nemlendirerek koruma sağlar. Farklılaşan hijyenik formuyla, kreme el değmeden dudağa sürülebilir. Bepanthol Dudak Bakım Kremi dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi İçeriği

Bepanthol Dudak Bakım Kremi, ProVitamin B5 olarak da bilinen, dekspantenol bileşenini içerir. Cildin ana yapıtaşını oluşturan vitaminlerdendir ve cilt için önemli bir vitamindir.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi dudaklarınız için ideal bir üründür, çünkü;

 • Anında nemlendirme ve koruma özelliği ile dudakların yumuşak ve pürüzsüz görünümünü geri kazandırır.
 • Bepanthol Dudak Bakım Kremi parfüm ve paraben içermez.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi ile kuruyan dudaklarınız nemlensin. Rahat bir gülümseme için yumuşak ve pürüzsüz dudaklara sahip olun.

Bepanthol Dudak Kremi Nasıl Kullanılır

Bepanthol Dudak Kremi

Günlük kullanıma uygun olan bu kremi el değmeden rahatlıkla dudaklarınız sürebilirsiniz. İçeriğinde her hangi bir zararlı madde bulunmadığından yan etkisi olmayan bu kremi küçük boyutu ile cebinizde yada çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir kremdir. Bepanthol dudak kremi 7,5 ml olarak satılmaktadır. Kapağını açtığınızda yarın daire şeklinde bir ucu olduğunu göreceksiniz. Sürüldüğü andan itibaren çatlakları ve kuruluğu yok etmektedir. Kullanım şekli ise;

 • Dudak kremi tüpünü sıkarak kremin dışarı çıkmasını sağlayın.
 • Tüpün yuvarlak ucu yardımıyla dudaklarınıza sürün.
 • Dudak kremini günde üç ya da dört kez sürebilirsiniz.
 • Günlük kullanım için uygundur.

Sürüldüğü andan itibaren dudaklara yumuşaklık ve nemlendirici etki göstermektedir. Eğer akşam yatmadan önce sürerseniz sabah uyandığınızda dudaklarınızda değişimi kesinlikle fark edeceksiniz. Eğer dudaklarınıza ruj süreceksiniz ruj yada dudak kalem sürmeden önce uygulamalısınız.

Bepanthol Dudak Kreminin Faydaları

 • Dudakların nemli kalmasını sağlarken dışarıdan gelecek etkilerden dudakları korur.
 • Soğuk ve rüzgarın sebep olduğu kuruluğu ve çatlamayı önler
 • Dudak bakımı yapar
 • Parlak ve pürüzsüz dudaklara sahip olmanızı sağlar
 • Dudakların nem oranını dengeler
 • İçeriğinde bulunan Provitamin B5 ve E vitamini dudakları besler
 • Dudakların hassas yapısını korur ve kırışmasını önler
 • Asla zararlı madde içermez ve dudaklara zarar vermez
 • Kullanımı çok ve basittir.

Bepanthol Dudak Kremi Kullananlar

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Kullananlar ve yaptıkları yorumları sizler için forum, sözlük ve sosyal medyadan derlemeye çalıştım. Ürün genel anlamda memnun kalanların sayısında fazlalık olmasına karşın bazıları ürünün hemen etkisi göstermediğini sadece akşam yatınca sürüldüğünde etkisini sabah gösterdiğini söylemişlerdir. Bazı kullananlar ise asla yanından ayırmadıklarını gün içerisinde ihtiyaç halinde kullandıklarını ve çok etkili olduklarını aktarmışlardır.

Kışın mutlaka herkesin yanında bulundurması gereken bu dudak kremi sizlere hem bakımlı hemde nemli dudaklara sahip olmanızı sağlayacaktır. Bepanthol lippencreme kullananlar yaptıkları diğer yorumlarda aile boyu bu kremi kullandıkları ve dudak çatlaklarını ve kuruluğu hemen geçirdiğini aktarmışlardır.

Bepanthol Lippencreme Fiyat

Bepanthol lippencreme eczane ve İnternet sitelerinde satılan bir kremdir. Bepanthol lippencreme fiyatı değişiklik göstermesine karşın 100 ile 250 TL arasında satılmaktadır.

Sizlere bu yazımızda bepanthol lippencreme prospektüs bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Sizlerede aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz. Bepanthol dudak balmı ile harika dudaklara sahip olabilirsiniz.

En çok aranan kelimeler

bepanthol lippencreme ne ise yarar
bepanthol lippencreme fiyati
bepanthol lippencreme nedir
bepanthol lippencreme kullananlar
bepanthol lippencreme prospektüs
bepanthol dudak kremi kullananlar
bepanthol dudak kremi
bepanthol dudak kremi eczane

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BegonyaYardım BaşvurusuBelediye Yardımları Turkcell Bedava İnternet