Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi annelerin ve doğum yapmak üzerine olan anne adaylarının en güvendiği pişik kremleri başında bulunmaktadır. Yeni doğan bebeğin poposu çok narin ve hassastır, bu sebepten dolayı daima çok dikkat olmak gereklidir.  Bepanthol pişik kremi bebekler için özel üretilmiş formülü ile hassas olan bebeğinizin cildini kısa sürede pişikten kurtarır. Bebeğinizin poposuna çiş, kaka yada havasız kalmasından dolayı oluşacak dış etkilerden koruyucu tabaka oluşturarak önler.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Nedir

Bepanthol pişik kremi ilk aylardan itibaren gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir pişik kremidir. Her bez değişiminden sonra sürülerek kullanılan bu pişik kremi koruyucu etkisi vardır ve pişik oluşumunu önlemek için kullanılır. Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi kolay sürülebilen cilt tarafından emilen, hassas olan bebeğinizin cildi koruyan bir kremdir.

Bebeğinizi pişik olmaktan koruduğu gibi cildi nemlendiren yapısı ile zaten savunmasız olan bebeğinizi korumada çok etkilidir. Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi sürüldüğü andan itibaren koruyucu bariyer oluşturur. Bebeğiniz altına çiş yapsa bile kremin yapısından dolayı asitli olan çiş bebeğinizin poposuna temas etmiyor işte bu koruyucu bariyer tahriş ve pişik oluşumunu en başından önlemiş oluyor. Pişik kremi yağlı yapıda olmasından dolayı sürüldüğü andan itibaren oluşan bu tabaka tahrişe sebep olan bütün etkenleri en başından önlemiş oluyor.

Bepanthol Baby Pişik Kremi Ne İşe Yarar

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi’nin içeriği, bebeğinizin pişiğe karşı korunmasına destek olmak için özel olarak oluşturulmuştur.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi içeriğindeki provitamin B5, B3 vitamini, zeytinyağı ve lanolin ile cildi nemli, pürüzsüz ve yumuşak tutarak pişiğe karşı korur. Şeffaf yapısı sayesinde, bebeğinizin ince ve hassas cildinin nefes almasını sağlayarak en hassas cildi bile çiş ve kaka gibi tahriş edici maddelerden ve sürtünmeden korur. Zeytin yağı bile sadece pişiği önlediği bilinmektedir, ama asitli oluşu ve direk kullanılması sakıncalı olduğundan pek tavsiye edilmez.

Yapılan bilimsel araştırmalarda bebeğiniz için bir pişik kreminde olası gereken bütün özellikler Bepanthol Baby Pişik Kreminde bulunmaktadır. Yan etkisi olmayan zararlı kimyasallar içermeyen bepanthol pişik kreminin içerisinde paraben, parfüm, koruyucu, renklendirici, alkol bulunmamaktadır. Peki bepanthol pişik kreminin içerisinde neler bulunmaktadır;

 

Bepanthol Baby Pişik Kremi İçeriği

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, Provitamin B5, B3 ve zeytinyağı içerir. Cildin sahip olduğu bariyer fonksiyonun korunmasında yardımcı olur. Cildi nemli, pürüzsüz ve yumuşak tutarak cildin doğal halinin korunmasına yardımcı olur.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi lanolin içerir. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi cildi kayganlaştırıcı etkisi ile pişik oluşumunun sebeplerinden biri olan sürtünmeyi azaltır. Geçirgen yapısı ile, cildin hava almasını engellemeden nemini koruyarak; yağlanmasını ve nemlenmesini sağlayarak doğal bakım sürecine destek olur.

Klinik testlerle kanıtlanmış Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi şeffaf yapısı sayesinde cildin nefes almasını sağlayarak en hassas cildi bile çiş ve kaka gibi tahriş edici maddelerden ve sürtünmeden korur.

Bepanthol Baby Pişik Kremi Ne Zaman Kullanılmalı

Aslında bilinen aksine bebeğiniz pişik olduğunda değilde her altını değiştirdiğinizde pişik kremi kullanmanız gerekmektedir. Bezini değiştirirken az miktarda sürün ve ovalayın hem siz hemde bebiğiniz rahat etsin. Bebeğinize Bepanthol Baby Pişik Kremi sürdüğünüz andan itibaren cildi nefes alırken sıvı geçirmeyen özel yapısı sayesinde idrara bağlı oluşan tahrişi en başından önlemiş olur.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Nasıl Kullanılır

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi ince bir tabaka halinde her bez değişiminde bebeğinizin kuru ve temiz poposuna uygulanabilir. Bebeğiniz altını temizledikten sonra nohut büyüklüğünde kremi sürün ve ovalayın tekrardan temizlenmesi gerek yoktur. Bebeğiniz poposu tarafından emilecek ve ince koruyucu bir tabaka oluşacaktır. Asla yağlı kremler gibi yapış yapış olmaz ve rahatsızlık vermez.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi yapışkan olmayan yapısıyla bebeklere ekstra rahatlık, annelere de kolay temizleme imkanı sunar.

 

Bepanthol Baby Pişik Kremi Hakkında Merak Edilen Sorular

Bepanthol baby pişik kremi hakkında merak edilen soruları sizler için derlemeye çalıştım. En çok sorulan sorular ve cevaplarını sizlere derlemeye çalıştım.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi içerisinde ne var

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, Provitamin B5, B3 ve zeytinyağı ve lanolin bulunmktadır. Lanolin sürtünmeyi önleyerek bebek bezinin neden olduğu tahriş ve yanmayı önler.

Bepanthol baby pişik kremini kimler kullanabilir

Bebeklerdeki pişik oluşumunu önlemek için kullanılmasına rağmen pek çok yetişkin tarafından da kullanılmaktadır. Bebeklerde gönül rahatlığı ile kullanılan bu ürün herken tarafından kullanılabilir.

Bepanthol baby pişik kremini nerelerde kullanılır

Bepanthol baby pişik kremi pişiğe neden olan her yerde kullanılabilir. Koltuk altında, popoda, sürtünme ve terleme ile oluşan her türlü pişik sorunlarda tercih edilebilir.

Bepanthol baby pişik kremi içeriği

Provitamin B5, B3 ve zeytinyağı ve lanolindir.

Bepanthol baby pişik kremi yüze sürülür mü

Pişik kremi yüzü sürülür mü sorusu genelde çok fazla sorulan bir sorudur. Evet eğer cildinizde tahriş, kızarıklık, yanma varsa özel yapısından dolayı bu merhemi yüzünüze sürebilirsiniz. Eğer ço fazla sivilceniz varsa, yüzünüzde tahriş olmuş ise, cilt sorunları yaşıyorsanız pişik kremi ince tabaka halinde yüzünüze sürebilirsiniz.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi yan etkisi 

Bitkisel içeriği sahip olan bu merhem asla yan etkisi ve zararı bulunmayan bir üründür. Eğer zeytinyağına karşı yada vitaminlere karşı alerjiniz varsa bu durumda yapacak bir şey yok.

Bepanthol baby pişik kremi prospektüs

Eczanelerde satılmasına karşın reçete ile satılmayan bu merhemin prospektüs bilgilerini kremi aldığınızda okumanızı tavsiye ederiz.

Bepanthol baby pişik kremi  kaç çeşit

Bepanthol baby pişik kremi 30 gram ve 100 gram olmak üzere 2 çeşit olarak satılmaktadır. Eğer evinizde bebek varsa asla bu kremi evinizden eksik etmeyin.

Bepanthol Baby Pişik Kremi Kullananlar

İnternette araştırma yaptığınızda Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi hakkında olumsuz yorum bulmanız neredeyse imkansız. Bepanthol Baby Pişik Kremi Kullananlar yaptıkları yorumlarda çok etkili bir ürün olduğunu kesinlikle pişiğe çok iyi geldiğini söylemişlerdir. Bebeklerine bu merhemi kullananlar bebeklerinin çok huzurlu ve mutlu olduklarını yaptıkları yorumlarda aktarmışlardır. Genelde yapılan diğer yorumlarda ise bu pişik kremini yüzüne sürenlerin sayısı bir hayli fazla. Pişik krem yüzüne sürenler kızarıklığın yok olduğunu, lekelerin geçtiğini ve tahrişin bittiğini söylemişlerdir. Tabi Bepanthol Baby Pişik Kremini yüze sürmedeki en büyük etken yan etkisinin olmaması.

Bepanthol Baby Pişik Kremi Fiyatı

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi eczanelerde ve büyük e ticaret sitelerinde satılmaktadır. Reçete ile satılmadığından devlet tarafından karşılanmamaktadır. Bütün eczanelerde bulunmasına karşın fiyatı değişiklik gösterebilir.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi 100 gram fiyatı 26 ile 35 TL arasında satılmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Begonya Bedava İnternet Yardım Başvurusu Belediye Yardımları Bedava İnternet