Achromin Leke Kremi

Achromin Leke Kremi

Achromin Leke Kremi: Hangimiz cildimizde en ufak bir sivilce ya da güneş lekesi belirdiğinde bu lekelerden bir an önce kurtulmak, eski güzelliğimize tekrar geri kavuşmak istemiyoruz ki? Bu amaçla bazen cilt bakım malzemelerine tonlarca para harcasak da cildimizdeki lekeleri bir türlü yok edemiyor, üstüne üstelik cildimizde beliren yeni lekelerle bile karşılaşabiliyoruz.

Bazen de yaptığımız onca makyaja rağmen lekelerimizi bir türlü kapatamıyor, bu yüzden de sık sık cilt bakıma gidiyor ya da evde kendimiz leke giderici cilt bakım maskeleri deniyoruz.

Lakin çoğu zaman da tüm uğraşlarımıza rağmen cildimizde istediğimiz sonuca bir türlü ulaşamıyoruz.

Son zamanlarda kadınlar tarafından yoğun bir ilgi gören Achromin leke kremi ise cildimizdeki lekelerin görünümünü daha ilk haftadan itibaren hafifletmeye başlayarak, bizlere lekesiz, sorunsuz ve pürüzsüz bir cilt armağan ediyor.

Aynı zamanda cildimizin rengini en az birkaç ton açan Achromin leke kremi, bizlere parlak, daha canlı ve sorunsuz bir cilt sunuyor. Üstelik tüm bunları yaparken, bir yandan da cildimizi nemlendirmeyi ve beslemeyi de asla ihmal etmiyor.

Bu yazımda harika bir leke giderici krem arayışında olan bayanlar için Achromin leke kremi nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? sorularını kısaca yanıtlamaya çalışacağım.

Achromin Leke Kremi Ne İşe Yarar?

Cildimize rengini veren melanin sentezini gerçekleştiren tirozinaz enzimini dengeleyen Achromin leke kremi; böylelikle cildimizdeki ton eşitsizliğini önemli ölçüde gideriyor. Cildimizde yeni leke oluşumunu gidermenin yanı sıra mevcut lekeleri de adeta yok ediyor. Yani cildimizin tek bir renge, hepsinden öte kendi rengine kavuşabilmesine olanak tanıyor.

Böylelikle bizlere kendi, sağlıklı cilt rengimize sahip olabilme, cildimizdeki sivilce, akne, güneş lekelerinden ve koyu kahve lekelerden kurtulabilme şansı tanıyor.

İçerisinde bol miktarda B3 ve E vitaminleri bulunan bu harika krem; ciltte pigmentasyonu azaltarak, sorunlu bölgelerdeki cilt renginin koyulaşmasını önlüyor.

Bir diğer deyişle koyu kahve lekelerinin kötü görünümünü önemli ölçüde gideriyor.

Cildimizin daha homojen bir şekilde görünebilmesini mümkün bir hale getiriyor.

Yaşlılıkla birlikte cildimizde beliren lekelerin, güneş lekelerinin, sivilce ve akne izlerinin hatta çillerin bile rengini açan Achromin leke kremi; ciltteki koyulaşan sorunlu bölgeye uygulandığında kısa bir süre içerisinde deri tarafından emilerek, etkisini göstermeye başlıyor.

İçeriğindeki aktif bileşenlerden gücünü alan bu harika leke giderici krem, melaninin aşırı üretimini engelliyor. Aynı zamanda beyazlatıcı etki göstererek, ciltteki koyu lekelerle mücadele ediyor.

En hassas cilt tipleri ile de birebir uyumlu olan Achromin leke kremi, içeriğindeki UV filtreleri sayesinde cildimizi güneşin olumsuz etkilerine karşı korumanın yanı sıra cildimizdeki güneş lekelerini de gideriyor.

Hem beyazlatıcı hem de nemlendirici etkisi bilimsel çalışmalar ile test edilen Achromin, hiperpigmentasyonu azaltmanın yanı sıra cilde canlılık ve parlaklık kazandırarak, cildi aydınlatıyor. Yani cansız ve solgun ciltlere sağlıklı bir cilt rengi hediye ediyor.

Cildin elastikiyetini de arttıran Achromin leke kremi, cildi lekelerden arındırmakla kalmıyor; anti-aging etkisi sayesinde ciltteki yaşlanma belirtilerini de azaltıyor. Erken yaşlanma belirtileriyle savaşarak, ciltte koruyucu bir bariyer oluşturan krem, ciltte ince çizgi ve kırışıklık oluşumunu önlüyor.

Achromin Leke Kremi Faydaları:

Ciltteki ton dengesizliğini gideren bu şahane kremin en önemli faydalarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Hafif formülü sayesinde cilde hiçbir şekilde yapışmıyor. Cilt tarafından kolayca emilerek, ciltte yağlanmaya yol açmıyor. Böylelikle makyaj bazı olarak da kolaylıkla kullanılabiliyor. Ciltte pigment yoğunluğunu dengeleyici özelliği sayesinde lekeleri gidermenin yanı sıra yeni leke oluşumuna da engel oluyor.
  • Cildi restore eden yani yenileyen Achromin leke giderici krem; ciltteki koyu lekeleri ve karanlık lekeleri tamamen yok ediyor. Yenileyici etkisi ile cildi ölü hücrelerden arındırıyor. Yani bir yandan da peeling etkisi göstererek, ciltte yeni ve daha sağlıklı hücre oluşumunu adeta teşvik ediyor.
  • Cilde esneklik kazandıran Achromin leke kremi, içeriğindeki vitaminler sayesinde ciltteki bakterilerle de savaşıyor. Ciltteki bakterileri öldürerek, bu bakterilerin daha geniş alanlara yayılmasını önlüyor. Ciltteki iltihaplanmaları da giderdiğinden ciltte sivilce ve akne oluşumunu en aza indirgiyor.
  • Cildin daha bakımlı, aydınlık, sağlıklı ve bakımlı görünmesine aracılık eden bu leke giderici krem, harika bir nemlendirici olarak, cildin günlük nem ihtiyacının önemli bir bölümünü tek başına karşılıyor. Böylelikle ciltte dehidrasyondan kaynaklanan cilt sorunlarına, cilt kuruluğuna, ciltteki pul pul görünüme de iyi geliyor.
  • Hassas ciltlerde sıklıkla karşılaşan kızarıklığa, tahrişe hiçbir şekilde neden olmayan Achromin leke kremi, hassas ciltlerdeki lekeleri, siyah nokta ve sivilce izlerini de ortadan kaldırıyor.

Achromin Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Kremi günde 2 sefer sabah ve akşamları tüm yüzünüze sürebilirsiniz. 3-4 aylık düzenli kullanım doğrultusunda cildinizdeki lekelerde gözle görülür bir iyileşmeye ve azalmaya tanık olabilirsiniz. 5-6 aylık bir kullanım sonrasında ise daha sorunsuz, lekesiz ve problemsiz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Achromin leke kreminin kullanımından daha iyi bir sonuç elde edebilmek adına kremi yüzünüze sürmeden önce cildinizi güzelce yıkamalı, makyaj ve kirden arındırmalısınız. Yani bu kremi temiz cildinize uygulamalısınız.

Makyaj öncesi makyaj bazı olarak da kullanabileceğiniz ürünü cildinize parmak uçlarınızla hafif masaj yaparak ve tüm yüzünüze homojen bir şekilde dağıldığından da emin olarak, eşit miktarda sürmelisiniz.

Achromin Leke Kremi Yan Etkileri:

Achromin leke kremi; kremin etkin ve yardımcı maddelerine karşı aşırı duyarlılığı bulunan kişilerde birtakım yan etkilere neden olabilir.

Ciltte kaşıntı, tahriş, kızarıklık; nadir görülse de olası yan etkiler arasında yer alır.

Cildinizde tahriş ile karşılaşmanız durumunda krem kullanımını en az 4-5 gün durdurmalısınız. Ardından 4-5 gün boyunca kremi yalnızca 1 kez kullanmalısınız. 1 haftanın sonunda tekrar günde 2 sefer olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Yan etkilerle tekrar karşılaşırsanız, krem kullanım sıklığını günde bir sefer olacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Yan etkilerin devam etmesi durumunda ise krem kullanımını sonlandırmanızı öneriyorum.

Achromin Leke Kremi Fiyatı:

Ürün, 25-30 TL gibi oldukça ekonomik bir fiyata satışa sunuluyor. Ürünü yaşadığınız şehirdeki kozmetik ya da dermokozmetik mağazalarda bulamazsanız; internet sitelerinden temin edebilirsiniz.

Ürünü fiyat- performans açısından değerlendirecek olursak; oldukça uygun bir fiyata satıldığını, pek çok kaliteli ve pahalı leke kreminden bile daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Achromin Krem Nerede Satılıyor

Achromin lekle kremi nerede satılıyor ve achromin krem eczanede var mı sorusu çok sık sorulan sorulardan biridir. Bu etkili leke kremi eczane yada kozmetik mağazalardan bulup satın almanız mümkün.

Achromin Krem Koltuk Altı Kararması İçin Kullanılır Mı

Koltık altı kararması yada koltuk altı lekeleri için kullanabileceğiniz etkili kremlerden biride achromin leke kremidir.

Achromin Krem Genital Bölge Kararması İçin Kullanılır Mı

Genital bölge kararması geçirmek için kullanabileceğiniz kremlerden biri olan achromin leke kremi düzenli olarak kullanıldığında genital bölge kararmasını gözle görülür şekilde yok etmektedir.

Achromin Kullananların Yorumları:

İnternette Achromin leke giderici krem ve markanın diğer ürünlerini kullanan bayanların yorumlarına baktığımızda herkesin bu üründen son derece memnun olduğunu kolaylıkla görebiliyoruz.

3-4 aylık düzenli kullanım sonrasında cildindeki tüm lekelerden kurtulduğunu dile getiren bayanların yorumlarına rastlayabiliyoruz.

Lakin herkesin cilt tipi ve cilt hassasiyeti birbirinden farklı olduğundan kremin sizin için doğru ürün olup olmadığını ancak birkaç aylık düzenli kullanım sonrasında öğrenebilirsiniz.

Bu yazımda kısaca pek çok kadının severek kullandığı, ciltteki lekelere kısa bir sürede müdahale eden Achromin leke giderici kreme dair merak edilen soruları yanıtlamaya çalıştım.

Sizler de hem etkili hem de ekonomik bir leke kremi arayışındaysanız; mutlaka bu ürünü de denemeniz gereken leke kremleri listenize en yakın zamanda eklemenizi öneriyorum!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Begonya Yardım Başvurusu Belediye Yardımları Belediye Yardımları