Evigen Ampul

  A+
  A-
  Evigen Ampul

  Evigen AmpulKan dolaşımını düzenleyen, hücre yenilenmesini sağlayarak, cildimizdeki pek çok yaranın daha kısa bir sürede iyileşmesine olanak tanıyan ve cilt sağlığımıza pek çok katkısı bulunan E vitamini açısından son derece zengin olan Evigen Ampul ile tanışmaya ne dersiniz?

  Vücudu toksinlerden ve zararlı atıklardan arındıran Evigen ampul, bileşenlerindeki E vitamini sayesinde cilt bakımımızda oldukça özel bir yer tutuyor. Cildimizi besleyen, yumuşatan ve pürüzsüzleştiren bu mucizevi ürün, cildimizi yaşlanmanın etkilerine karşı koruyor ve gençleştiriyor.

  Bu yazımızda daha önce Evigen ampul kullanmayan bayanlar için Evigen ampul nedir? Evigen ampul ne işe yarar? sorularını yanıtlamak, Evigen ampul kullanımının olası yan etkilerine değinmek ve Evigen ampul kullanırken dikkat etmeniz gereken birtakım noktalardan bahsetmek istiyoruz.

  İşte, Evigen ampul kullanımına dair bilmeniz gerekenler:

  Evigen Ampul Nedir?

  Etkin madde olarak bol miktarda E vitamini içeren Evigen ampul, saç ve cilt bakımında kullanılan son derece faydalı, kozmetik bir ürün olma özelliği taşıyor.

  Eczanelerde oldukça uygun bir fiyata satılan Evigen ampul, mucizevi nitelikteki özellikleri ile özellikle cildi E vitamini eksikliği yüzünden kuruyan ve yaşlanmaya yüz tutan kadınların yardımına koşuyor.

  Saç ve cilt bakımının yanı sıra tırnak ve kirpik bakımında da kullanılabilen bu ürün, cildi, saçları, kirpikleri ve tırnakları derinlemesine besliyor ve nemlendiriyor.

  Evigen Ampul Ne İşe Yarar?

  Kullanımı alanı oldukça fazla olan evigen ampul cilde faydaları bulunmaktadır. Ayrıca evigen ampul ile yüz maskesi ve saç bakımı yaparak cildin ve saçın kendini yenilemesini sağlayabilirsiniz.

  • Yaşlanma etkilerini yavaşlatarak, ince kırışıklık oluşumunu önlüyor.
  • Cilde elastikiyetini yeniden kazandıran yani cilde esneklik sağlayan bu ürün, ciltte kolajen üretimini destekliyor. Bu sayede ciltteki sarkmaları toparlayarak, yaşın ilerlemesinin beraberinde getirdiği çizgi ve kırışıklıkları gideriyor.
  • Ciltte dehidrasyonu yani cildin su kaybetmesini önleyen Evigen ampul, bu yönüyle cildin günlük nem ihtiyacını büyük bir ölçüde karşılıyor. Bu yüzden de özellikle cildinde kuruma ve pullanma bulunan kadınlara Evigen ampul kullanmaları öneriliyor.
  • Güneşin zararlarına karşı cildi koruyan bu ürün, ciltte güneş yanıklarının oluşmasına da engel oluyor. Ayrıca ciltteki mevcut güneş yanıklarının üzerine sürüldüğünde yanık görünümünü hafifletiyor.
  • Cilt yanıklarının yanı sıra ciltteki yaraların tedavisinde de Evigen ampul, başarılı bir rol oynuyor. Cilde yerleşmiş morluk, yanık vb. yara izlerini tedavi eden ürün, birkaç ay boyunca düzenli olarak kullanıldığında ciltteki yara ve yanıkları iyileştiriyor.
  • Selülit ve çatlakların kötü görünümünün giderilmesinde de kadınların yardımına koşan Evigen ampul, çatlakları gideriyor.
  • Cildi toksinlerden arındırarak, cilt hücrelerini yeniliyor yani peeling etkisi gösteriyor.
  • Birkaç damla olacak şekilde şampuana eklendiğinde ise saçları güçlendiriyor, saç dökülmelerine iyi geliyor ve yeni saçların daha güçlü ve sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlıyor.

  Kısacası bu ürünün faydaları ve şifa verici özellikleri saymakla bitmiyor.

  Evigen Ampul Faydaları

  E vitamini özlerinden yapılan cilde sayısız faydası bulunan evigen faydaları ise;

  • Cilt lekelerini yok eder, Kahverengi lekelerin görünümü azaltır
  • Yeni hücre oluşumunu destekler
  • Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırır
  • Cildi onarırı
  • Kuru cildi nemli tutar
  • Kabaran, pullanan ve pütür pütür olan deriyi yeniler
  • Dudakları nemlendirir
  • Tırnakların olduğu bölgeye sürüldüğünde kırılmaları onler
  • Güneş yanıklarına iyi gelir
  • Sivilce lekelerinin görünümü azaltır
  • Yara ve yanık iyileştikten sonra yeni cilt oluşumu için kullanıldığında etki gösterir

  Evigen Ampul Nasıl Kullanılır?

  Ürünü direk olarak cildinize uygulayabileceğiniz gibi bazı kozmetik ürünlere ekleyebilme şansınız da bulunuyor.

  Şayet ürünü direk olarak cildinize uygulayacaksanız, öncelikle yüzünüzü bol ılık suyla yıkamalı ve kirden arındırmalısınız. Ardından ampulu temiz bir kaseye aktarmalı ve bir miktar üründen tüm yüzünüze parmak uçlarınızla masaj yapar gibi dairesel hareketlerle sürmelisiniz. Dilerseniz bir parça pamuğa ampulden dökebilir ve ampulü pamuk yardımıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Ampulu göz altınıza ve dudak çevrenize sürmekten mümkün olduğunca kaçınmalısınız.

  Ürünü 15-20 dakika boyunca cildinizde beklettikten sonra cildinizi bol ılık suyla yıkamalısınız.

  Üründen az bir miktar olacak şekilde saç şampuanınıza hatta rimelinize bile ilave edebilirsiniz.

  evigen ampul

  Evigen Ampul Yan Etkileri

  Evigen ampul kullanımının bu zamana kadar raporlanmış herhangi bir ciddi yan etkisi bulunmuyor. Ancak yine de alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceğiniz net bir şekilde anlayabilmek adına ürünü öncelikle boynunuzun altına ufak bir miktar olacak şekilde sürmenizi yani ürünü test etmenizi öneriyoruz.

  Evigen ampul tüylenme yaptığı bilinmektedir. Kıl köklerini beslediği için uzun süre kullanılması tüylenmeye neden olabilir.

  Evigen Ampul Yüz Maskesi

  Evigen ampul ile yüz maskesi yapmak için sizlere çok etkili bir tariften bahsetmek istiyorum. Cildi onaran, besleyen ve yenileyen bu maske tarifi mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

  • 1 adet evigen ampul
  • 1 çay kaşığı bal
  • 3 damla limon suyu

  Yukarıdaki saydığım bütün malzemeleri karıştırın ve temiz cildinize her gün uygulayın. Ayrıca bu karışım dudak çatlaklarına çok iyi gelmektedir.

  Evigen Ampul Saç Bakımı

  Evigen ampul ile saç bakımı pek çok kadın tarafından yapılmaktadır.  Evigen ampul saça sürülür mü, evigen ampul ampul saça uygulanır mı sorusuna cevap verirken saça nasıl uygulanacağını anlatacağım.

  Evigen ampul direk olarak saça dökülür ve saç diplerine yedirmek için parmak uçlarınız ile masaj yapın. Uygun bir tarak ile tarayarak streç film ile sarın. Ortalama 2 saat bekledikten sonra saçlarını şampuanla yıkayınız. Düzenli olarak saçlarını uyguladığınızda saçlarınızda etkisi artarak görülür.

  Evigen Ampul Saça Faydaları

  • Saç dökülmesi azalır
  • Kepeği yok eder
  • Saç diplerini besleyerek yeni saçların çıkmasını sağlar
  • Saçların nemli ve bakımlı olmasını sağlar
  • Saçları gürleştirir
  • Saçların hızlıca uzamasını sağlar

  Direk saçlarınıza sürebileceğiniz gibi dilerseniz kullanıldığınız şampuanların içerisine ekleyerek kullanabilirsiniz. Evigen ampul kaç gürleştirme ve kirpik gürleştirmek için az miktarda sürebilirsiniz.

  Evigen Ampul Kullananlar

  İnternette Evigen ampul satışı gerçekleştiren sitelerdeki kullanıcı yorumlarına baktığınızda pek çok kişinin cildini nemlendirmek, cildindeki lekelerden kurtulmak, saçlarını güçlendirmek amacıyla bu ürünü tercih ettiğini görebiliyorsunuz.

  Evigen ampul kullanıcı yorumları genelde ürünün işe yaradığı şeklinde olsa da üründen herhangi bir sonuç alamadığını dile getiren kullanıcılar da bulunuyor. Ancak herkesin cilt tipi farklılık gösterdiğinden Evigen ampulun işe yarayıp yaramadığına ancak minimum 1 aylık kullanım sonrasındaki kendi deneyiminiz doğrultusunda karar verebilirsiniz.

  Evigen Ampul Yüze Sürülür Mü

  Eczaneden alacağınız evigen ampulü direk kırıp yüzünüze sürebilir. Ayrıca göz altına ve göz çevresine sürebileceğiniz evigen sadece gözün içerisine kaçmamasına özen göstermelisiniz. Yüzünüze sürdükten sonra parmak uçları ile masaj yaparak iyice yedirmeniz gerekmektedir.

  Evigen Ampul Prospektüs

  Evigen ampul kullanmaya karar verdiğinizde mutlaka prospektüs bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için reçete kağıdını okumayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Evigen ampul reçete kağıdından avigen ampul nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, endikasyonları ve yan etkileri doğru ve güncel şekilde yazmaktadır. Unutmayın e vitamini bazı kişilerde alerjik yan etkilerin görülmesine neden olabilir.

  Evigen Ampul Muadili

  Evigen ampul eşdeğer olan ilaçlar ise;

  1 –Evicap 100 mg/2 ml IM 5 Ampül
  2 –Evicap 200 IU 30 Kapsül
  3 –Evicap E Vitamini 100 IU 30 Kapsül
  4 –Evicap Fort 400 IU 30 Kapsül
  5 –Evicap Fort 400 IU 60 Kapsül
  6 –Evigen Ampül E Vitamini 5 Ampül
  7 –Evin E Vitamini 300 mg/2 ml 5 Ampül
  8 –Vi-Plex E 300 mg 2 cc 5 Ampül

  Evigen Ampul Fiyatı

  Evigen ampul, 7 TL gibi oldukça uygun bir rakama eczanelerde satışa sunuluyor. Ancak doktor reçetesi üzerine SGK kapsamında da bu üründen yararlanma şansınız bulunuyor. Yani bu durumda nakit bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Doktorlar ise Evigen ampulü daha çok cilt yara ve yanık izlerinin tedavisi amacıyla reçete ediyorlar.

  Bu ampulün cildi besleyen ve güzelleştiren özelliklerinden yararlanmak için hemen size en yakın eczaneye uğramanızı öneriyoruz.  

  Sizlere bu yazımızda evigen ampul hakkında bilgi vermeye çalıştım. Reçetesiz olarak eczanelerden alabileceğin evigen ampulü saç ve cilt bakımı için kullanabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.