Kalıcı ve Geçici Dövme Fiyatları

Kalıcı ve Geçici Dövme Fiyatları

Dövme Fiyatları ve Dövme Modelleri: Sıcak ve güneşli günlerin yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladığı bu günlerde daha fit ve çekici bir fiziğe kavuşmak adına egzersiz ve spora daha da sıkı bir şekilde sarılır olduk.

Fazlalık yağlarımızı eritmek ve denize girerken dilediğimiz bikiniyi giyebilmek adına beslenmemize kat ve kat daha özen göstermeye hatta sıkı bir diyet yapmaya başladık.

Her daim güzel ve ışıltılı görünmek isteyenlerimiz ise 2022’un en güzel ilkbahar-yaz sezonu kıyafetlerini satın almaya koyuldu.

En güzel kıyafetimizin kendi cildimiz olduğunun farkında olanlarımız; kendi fiziğini süslemek için 2022’un en çok dikkat çeken ve en trend dövme modelleri ve dövme fiyatlarını şimdiden araştırmaya başladı.

Dövme tutkunu bir kadın olarak, bu yaz yaptırabileceğiniz, bir ömür boyu beğenerek kullanabileceğiniz en güzel ve en anlamlı dövme modellerini sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Dövmenin bir aksesuar olmanın epey bir ötesinde dünya görüşümüzü, zevklerimizi, ilgi alanlarımızı, kısacası kendimizi anlatan en önemli detaylardan biri olduğunu düşünen bir kadın olarak, dövme seçimi esnasında son derece titiz davranmanızı, hiçbir zaman sıkılmayacağınız, sizin için anlam ifade eden dövme modellerine yönelmenizi tavsiye ediyorum.

İşte, 2022 yılında yaptırabileceğiniz, kendinizi daha güçlü ve iddialı hissetmenize yardımcı olacak en güzel ve en popüler dövme modelleri ve fiyatları listem:

Dövme Modelleri 2022

Sizlere 2022 damga vuracak en iyi dövme modellerini derlemeye çalıştım. İster erkek olsun isterse kadın size yakışan modelleri seçip yaptırabilirsiniz.

  • Kedilerin gücü aşkına!

Kedilere aşık ve kedilerin sihirli varlıklar olduğunu düşünen biri olarak, kedi aşkını ve onların iyileştirici gücünü her daim yanınızda hissetmenizi sağlayacak olan kedili dövme modellerine şayet sizler de kedi düşkünüyseniz ve evinizde beslediğiniz şirin bir kediniz varsa mutlaka şans vermenizi öneriyorum.

Omzunuza, sırtınıza, kollarınıza, bileklerinize, ayak bileklerinize kısacası vücudunuzun her yerine yaptırabileceğiniz şirin bir kedi motifini tüm ömrünüz boyunca beğeni ile kullanabilirsiniz.

Kendinizi en mutsuz ve en gergin hissettiğiniz anlarda bile sizi yatıştıracak, keyfinizin yerine gelmesini sağlayacak bir dövme arayışındaysanız; kedi motifini bileklerinize ya da kolunuza yaptırabilirsiniz.

Köpek düşkünü yani köpekleri kedilerden daha çok seven, kendi köpeğinize aşık bir kadınsanız; köpeğinizin bireysel portresini kolunuza yaptırabilir, altına da onun ismini yazdırabilirsiniz.

  • Kollarınız çiçek açsın

Bir kadın olarak, kadınlara en çok yakışan dövmeler arasında çiçeklerin ilk sıralarda yer aldığını düşünüyorum.

Baharı, umudu, güzellikleri, pozitif enerjiyi ve dinamizmi simgeleyen çiçek desenli bir dövmeyi bileklerinize ve kollarınıza yaptırabilirsiniz.

Yaz aylarında dekolte giymekten hoşlanıyorsanız, göğüslerinize yaptırdığınız minimal bir çiçek dövmesi ile daha çekici ve cool görünebilirsiniz.

Ya da bacaklarınızın üst kısmına yaptırabileceğiniz çiçek motifli bir dövme ile yaz aylarında bikini, mini elbise ve şort giymekten daha çok keyif alabilirsiniz.

dövme modelleri, dövme fiyatları

  • Yıldız dövmeler, bu yıl da oldukça moda!

Yalnızca tüm dünyanın değil tüm evrenin varlığını yıldızlara borçlu olduğunu biliyor muydunuz?

Yapılan pek çok bilimsel çalışma, dünyadaki yaşamın yıldızlarla başladığını gösteriyor.

Yani bir yıldız dövmesi, sıradan bir dövmenin ötesinde aynı zamanda yaşamı ve tüm kainatı temsil ediyor.

Kasıklarınızda başlayarak, göbeğinize hatta göğsünüze kadar uzanan sıralı yıldız dövmeleri ile yaz aylarında daha şık görünebilirsiniz.

Bikinilerinizi, crop top bluzlarınızın güzelliğine güzellik katacak yıldız dövmelerle kendinizi adeta bir yıldız gibi güzel ve özgür hissedebilirsiniz.

  • Barış ve özgürlük temalı dövmelerle hayata meydan okuyun!

Benim gibi bir dövmenin vücudu süsleme sanatından öte duruşunuzu ve kimliğinizi sergilemenize yardımcı olan bir sembol olduğuna inanıyorsanız; barış, özgürlük ve aşk temalı dövmelerle vücudunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Barış ya da özgürlük işaretini ayak bileklerinize yaptırabileceğiniz gibi bu kelimelerin İngilizce karşılığı olan Peace and Freedom kelimelerini kollarınıza ya da bileklerinize yazdırabilirsiniz.

  • Family tree(Aile ağacı) dövmesi ile sevdiklerinizi ölümsüzleştirin

Hangi dövme; sağlam, kök salmış, güçlü bir ağaç dövmesiyle birlikte eşinizin ve çocuklarınızın isminin yazılı olduğu bir dövmeden daha anlamlı olabilir ki?

Sevdiklerinizi onlar yanınızda değilken yani her saniye yanınızda hissetmenizi sağlayacak aile ağacı dövmesi, yabancılar tarafından yoğun bir ilgi görse de ülkemizde maalesef ki henüz pek bilinmiyor.

Farklı, bir o kadar da anlamlı bir dövme arayışındaysanız, aile ağacı dövmesine bir şans verebilirsiniz.

  • Şans meleğiniz hep yanınızda olsun

Bayanların özellikle genç kızların en çok sevdiği dövme modelleri arasında bulunan melek dövmeleri, hiçbir zaman popülaritesini kaybetmeyen, aynı zamanda derin bir anlama sahip olan bir dövme olarak ön plana çıkıyor.

Hala iyiliğin, adaletin, güzelliğin ve umudun her daim kazandığına inananlardansanız; sırtınıza ya da omuzlarınıza minik bir şans meleği dövmesi kondurabilirsiniz.

Melek dövmesine alternatif olarak peri kızı dövmesini de tercih edebilirsiniz.

dövme modelleri

  • Dreamcatcher dövmelerle kabuslarınız son bulsun

Kızılderili inanışına göre kötü ruhları odanızdan ve evinizden uzaklaştıran, geceleri kabus görmenize engel olan düş kapanı motifli dövmeler; Avrupa, Amerika gibi batı ülkelerinin yanı sıra doğu ülkelerinde de son derece talep görüyor.

Öyle ki pek çok kişi; düş kapanı dövmesinin kendilerini kötülüklerden, kötü ruhlardan, negatif enerjiden, geceleri ise karabasandan koruduğuna inanıyor.

Geceleri sürekli olarak kabus görüyorsanız, her gece rüyanızda karabasan ile savaşmaktan ve boğuşmaktan yorulduysanız; düş kapanı dövmesini denemenizi öneriyorum.

Bu arada odanıza bir düş kapanı asmanızı da şiddetle tavsiye ediyorum. Kim bilir belki gerçekten de kötü enerjiyi düş kapanı ile sizden ve evinizden uzaklaştırabilirsiniz.

  • Çizgi film karakterleriyle çocukluğunuza geri dönün!

Çocuk ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen, her daim kendini 15 yaşında hisseden, çocukluğunuzu tıpkı benim gibi çok ama çok özleyen bayanlardan biriyseniz; Tom ve Jerry, Scooby Doo, Sünger Bob gibi ölümsüz, yeni nesil tarafından bile hala izlenen çizgi film karakterlerinin dövmesini yaptırabilirsiniz.

  • 3D Boyutlu Dövmeler, Oldukça Revaçta!

3D modasının dekorasyonda, giyimde son yıllarda ne denli popüler olduğunu hepimiz biliyoruz!

2022 yılında dövme modellerinde de trend haline gelen 3D boyutlu dövmeler, vücudunuzun adeta bir ressam tarafından özenle ve incelikle işlendiğine tanık olmanızı sağlıyor.

Dövmenin bir sanat dalı olduğunu adeta kanıtlayan bu dövmeler, gerçekçi görünümleri ile adeta sizi kendine hayran bırakıyor.

Fiyatları standart dövmelere nazaran biraz daha yüksek olan 3d boyutlu modelleri şayet bütçe sıkıntınız yoksa tercih edebilirsiniz.

Kalıcı ve Geçici Dövme Fiyatları 2022

Dövme fiyatları; yaptırdığınız dövmenin zorluk derecesine, ayrıntılı olup olmadığına, boyutuna ve dövmeyi kime yaptırdığınıza göre değişiklik gösterebiliyor.

Profesyonel dövmecilere dövme yaptırmak istediğinizde fiyatların arttığını ifade edebiliriz.

Amatör yani bu işi hobi olarak yapan, pek de deneyimi olmayan kişilere daha ucuz dövmeler yaptırabilirsiniz.

Minik ve zahmetsiz yani maksimum 15-20 dakika içerisinde tamamlanan bir dövmeyi 300-400 TL gibi uygun bir fiyata yaptırabilirsiniz. Daha detaylı, büyük ve renkli bir dövme yaptırmak istediğinizde ise ödemeniz gereken miktarın 2 hatta 3 BİN TL gibi yüksek bir rakama kadar çıkabileceğini belirtmek istiyorum.

Lakin ben, dövmeyi bir ömür boyu kullanacağınız için mutlaka profesyonel bir dövme ustasına dövme yaptırmanızı, fiyattan kaçmamanızı öneriyorum.

Aksi halde ilerleyen süreçte pişman olabilir, dövmenizi sildirmek isteyebilirsiniz. Dövme silme işleminin tek bir seansta sona ermediğini, en az 3-4 seans dövmenin büyüklüğü ve şekline göre sürebileceğini ve maliyetin artacağını hatırlatarak, mutlaka dövme yaptıracağınız sanatçı tercihi esnasında dikkatli davranmanızı öneriyorum.

dövme modelleri, dövme fiyatları

Geçici Dövme Fiyatları 2022

Sizlere şehirlere göre dövme fiyatları hakkında bilgi bilgi vermek istiyorum.

İstanbul dövme fiyatları: 100 – 800 TL

Ankara dövme fiyatları: 75 – 800 TL

İzmir dövme fiyatları: 50 – 1000 TL

Adana dövme fiyatları: 80- 1000 TL

Bursa dövme fiyatları: 90- 900 TL

Konya dövme fiyatları: 75-750 TL

Gaziantep dövme fiyatları: 90- 1000 TL

Diyarbakır dövme fiyatları: 80-1500 TL

Dövme fiyatları bodrum: 200 – 2500 TL

Antalya dövme fiyatları: 120-2800 TL

Kalıcı Dövme Fiyatları 2022

Kalıcı dövme fiyatları belirlenirken bazı özellikler dövmenin fiyatını belirlemektedir. Kalıcı dövme modelleri ve fiyatlarını belirleyen etkenler;

Gölgeli dövme

Gölgeli renkli dövme

Renkli ve renksiz dövme

Dövmenin eni ve boyudur.

Yukarıda saydığım özellikler kalıcı dövme fiyatını belirleyen ana etkenlerden bazılarıdır. Ortalama kalıcı dövme fiyatı ise 300 ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Dövme Fiyatları Ne Kadar

Dövme fiyatları ne kadar sorusuna cevap vermek gerekirse dövmenin dövme fiyatlarını belirleyen en büyük etkenlerden bazıları dövmenin geçici yada kalıcı olması, dövmenin büyüklüğü ve dövmenin yapıldığı bölgedir. Örneğin Bodrum yada çeşme gibi tatil bölgelerinde yüksek fiyatlara dövme yaparken diğer bölgelerde daha ucuza dövme yaptırabilirsiniz.

Bu yazımda kısaca dövme fiyatları ve dövme modelleri ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştım.

Ne istediğinize bir an önce karar verebilmeniz dileğimle…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BegonyaYardım BaşvurusuBelediye Yardımları Turkcell Bedava İnternet