Yeni Bir Başlangıç İçin Detoks Programı İle Arınmanın Tam Zamanı!

  Yeni Bir Başlangıç İçin Detoks Programı İle Arınmanın Tam Zamanı!

  Son günlerde sık duyduğun kavramlardan biri de toksik! Geçtiğimiz yılın kelimesi olarak da seçilen toksik, zehir-zehirli anlamına geliyor. Yani zarar veren, zehirleyen olarak her ortamda karşına çıkabilecek bu kelime, aslında yeni bir başlangıç yapmak için sana altın değerinde bir anahtar sunuyor. Nasıl mı? Hayatındaki tüm zehirli, zararlı unsurların farkına varıp detoks programı ile onlardan kurtularak. Zararlı alışkanlıklar gibi.

  Kendini zinde hissetmen, yeni bir mevsime bu yenilenmiş bedenle “merhaba” demen için işte sana güzel bir fırsat. Arınmak istediğinde önce zihninde bunu tekrar etmeli daha sonra bu olumlu düşüncelerin bedenine söz geçirmesine izin vermelisin. Ayrıca vücudundaki tüm toksinlerden de detoks programı ile arınabilir, hücrelerinin yenilenmesini sağlayabilirsin. Cildinin parlaklığını aynada her gördüğünde, yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü her dokunuşunda hissettiğinde kendine olan güveninin nasıl arttığını anlatan bu muhteşem duyguyu mutlaka yaşamalısın. Daha sonra saçların, dişlerin aynı etkiyle değiştiğinde ve depresif durumların üstesinden de geldiğinde işte sana yepyeni bir yaşam! Şimdi bu yeni yaşama gidecek yolda en iyi detoks programı için bazı küçük ipuçlarını değerlendirebilirsin.

  Zamanı Az Olanlar için Mucizenin Reçetesi: 1 Günlük Detoks Programı

  Ertesi gün gidilecek bir davet, önemli bir toplantı ya da özel bir randevu öncesinde hazırlıksız yakalandığın anlar mutlaka olmuştur. Belki de sınırları zorladığın bir akşam yemeği sonrası üzerindeki ağırlıktan kurtulmak istiyorsundur. İşte böyle durumlar için elinin altında bulunduracağın 1 günlük detoks programı, hayalini kurduğun arınmışlığı sana armağan ediyor. Ancak unutmaman gereken, kararlı duruşundan vazgeçmeden, disiplinli bir şekilde bu detoks programı kurallarına uymak. Tabii ki sağlığını da ihmal etmeden, vücudun için gerekli vitaminlerden vazgeçmeden bu programı uygulamalısın.

  Beslenme alışkanlığın, stres, çevresel diğer etkenlerin vücudunda biriktirdiği toksinler, 1 günlük detoks programı sayesinde kısa sürede seni rahat bırakıyor! Tarçın, yeşil elmanın kabukları ve ıhlamur ile demleyeceğin çay bu detoks programı için etkili bir reçete olabilir. Böylece vücudunu zararlı maddelerden arındırabilirsin.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Badem Sütü Nasıl Yapılır

  detoks suyu

  Bu Hafta Sonu 2 Günlük Detoks Programı ile Yenilenmeye Ne Dersin?

  Klasik diyet alışkanlıklarından biri de her pazartesi diyete başlamaktır. Hafta ortasına doğru bozulan bu klasik yerine, ezberleri bozmak ve iradeni test etmek için hafta sonu uygulayacağın bir detoks programı uygulayabilirsin. Yeni bir haftaya daha zinde başlamak için sana sunulan bu 2 günü oldukça verimli bir şekilde geçirebilir ve tüm haftanın keyfini çıkarabilirsin. 2 günlük detoks programı sayesinde, 1 günlük detoks programı ile uyguladığın programdan farklı olarak daha dirençli olabilirsin. Birkaç öğünden oluşan 2 günlük farklı listeler içerisinden, yeme alışkanlıklarına ve zevkine uygun olanını seçebilirsin. Yeşil yapraklı bitkilerden hazırlayacağın smoothie’nin yanı sıra ceviz, badem, yeşil veya beyaz çay, tahıl, keten tohumu, yoğurt ve haşlanmış sebzelerin yer alacağı bir liste, gün içerisinde güçsüz kalmanı da engelleyecek zenginlikte olabilir.

  Bir Haftanın Sonunda Yaşayacağın Değişime İnanamayacaksın

  1 günlük detoks programı ya da daha farklı seçenekleri inceledikten sonra bedenine biraz daha zaman tanımak isteyebilirsin. Tüketeceğin besinlerin çeşidini arttırarak 7 günlük detoks programı sonrasında daha uzun süreli bir değişimi yaşaman mümkün. Zengin bir detoks listesi tüm hafta boyunca sana izlemen gereken adımları anlatırken, zararlı olan her şeyi de senden uzak tutar.

  Kolayca hazırlayabileceğin, antioksidan değeri olan, açlık hissini yatıştıran ve her yerde ulaşabileceğin malzemelerden oluşan bir detoks listesi içerisine birçok alternatifi dahil edebilirsin. Çiğ meyve ve sebzelerin ağırlıklı olduğu, büyük salata kaselerinde hazırlayacağın öğünler seni daha ilk günden itibaren temizlenmiş bir bedene kavuşturur.

  İstediğin ve sana en uygun olduğunu düşündüğün detoks programını seçtikten sonra mucizevi bir değişim için sihirli bir dokunuşa ihtiyaç duyabilirsin. İşte bu anda Juico sana bu sihirli dokunuş için alternatifler sunar. Profesyonel bir şekilde, diyetisyen kontrolünde hazırlanan beslenme paketleri, taze bir şekilde adresine teslim ediliyor. Juico sağlığına önem vererek hazırladığı bu paketler sayesinde detoks programını daha etkin bir şekilde uygulaman için oldukça önemli bir görevi üstleniyor. Juico senin adına kontrolü sağlıyor ve yepyeni bir başlangıçta sana yol göster

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Matcha Çayı
  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.