Pohli Krem

pohli krem, pohli krem ne işe yarar
Paylaş
 

Pohli krem sivilce ve cilt lekelerini yok etmede kullanılan çok etkili bir kremdir. Ülkemizde yıllardır satılan Pohli krem etkili cilt bakımı ürünlerinden biridir. Pohli krem içeriğinde bitkisel ürünler bulunması ve cıva barındırmaması sebebi sıkça tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Sizlere bu yazımda Pohli krem nedir, pohli krem ne işe yarar, pohli kremin faydaları ve zararları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Pohli Krem Ne İşe Yarar

Pohli krem kullanım alanları ve ne işe yaradığı hakkında sizlere bilgi vererek bu kremin ne işe yaradığını açıklamak istiyorum. Pohli krem bilinen aksine sadece sivilce kremi değildir. Kullanım alanı çok fazla olan pohli krem sivilce, cilt lekeleri, siyah noktalar, güneş yanıkları, çiller, doğum lekeleri, güneş yanıkları tedavisinde etkili olarak kullanılmaktadır. Pohli krem eczane yada kozmetik mağazalardan bulmak mümkün olsa da pohli krem orjinal ürünü aldığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Çok etkili bir krem olması sebebi ile sıklıkla benzer sahte ürünleri satılan bu krem eczanelerden yada güvenilir e- ticaret sitelerinde almanız mümkün.

Pohli Kremin Faydaları

Pohli krem erkek yada bayanların kullandığı bir cilt bakım ürünüdür. Pohli kremin faydaları en çok merak edilen konulardan biridir. Pohli krem kullananlar sıklıkla etkisinden bahsetmekte kullanmak isteyenler merak etmektedir. Pohli krem düzenli kullanıldığında cildi besleyen, canladıran bir etki göstermektedir. Pohli kremin faydaları ise;

 • Cildi besler ve canlandırır
 • Cilt bakımı için etkili bir kremdir
 • Siyah nokta ve siyah noktaların sebep olduğu çukurlukları yok eder
 • Sivilce ve sivilce lekelerini geçirir
 • Kırışıklıkların azaltılmasında etkilidir
 • Traş sonrası oluşan tahrişi ve yanmayı yok eder
 • Yüzdeki çilleri yok eder
 • Cilt lekelerini ve doğum lekelerini geçirir
 • Yara, yanık, kaza sonu oluşan yara izlerini yok eder
 • Güneş lekelerini ve güneş yanıklarına iyi gelir
pohli krem

Pohli cilt bakım kremi

Pohli Krem Nasıl Kullanılır

Pohli krem kullanımı çok basit bir kremdir. Temizlenmiş cilde nohut büyüklüğünde pohli kremi günde 2 defa sabah ve akşam sürmeniz yeterlidir. Sürdüğünüz bölgeye masaj yaparak iyice yedirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra cildinizde yarım saat bekletiyoruz ve yüzümüzü yıkamamız yeterli oluyor.  Özellikle akşam yatmadan önce sürmenizde büyük fayda vardır. Pohli krem iyi etki göstermesi için düzenli kullanımı çok önemlidir.

Pohli Krem Yan Etkileri

Cildi yenileyen ve tazeleyen pohli krem doğal içeriklere sahip olmasından dolayı çok nadir olarak yan etkileri görülmektedir. Her cilt tipine uygun olan pohli kremi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Pohli krem yan etkisi sadece fazla kullanıma bağlı olarak deride kızarıklık kaşıntı ve döküntü görülmektedir, bunlarda kremin içeriğinde bulunan doğal içeriklere karşı alerjik tepkiler veren kişilerdir. Pohli krem hakkında bilmeniz gerekenler ise;

 • Asla çocuklarda kullanılmamalıdır.
 • Açık ve yeni oluşmuş yara ve yanıklarda kullanmayın
 • Ağız içine sürülmemelidir yutulduğunda bol su içerek doktorunuza danışmalısınız.

Pohli Krem Kullananlar

Pohli krem kullananlar pohli krem içeriği bulana vitaminler ve doğal özler sayesinde harika bir cilde sahip olduklarını söylemiştir. Pohli krem ilaç değildir ama pohli krem cild sorunlarını ortadan kaldıran bir bakım ürünüdür. Pohli krem sahte ürünleri asla almayın, Pohli krem orjinali çift bandrollü ve krem kum taneleri gibi pütür pütür olmalıdır. Asla bilmediğinizden yerden bu kremi almayın.  Pohli krem kullanan ünlüler sayesinde krem büyük bir satış talebine ulaşmıştır.

Pohli Krem Nerede Satılır

Pohli krem eczane yada kozmetik mağazalarından almak mümkündür. Pohli krem orjinal olduğuna daima dikkat etmeli ve ona göre almalısınız. Ülkemizdeki büyük e ticaret siteleri ve pohli kremin resmi sitesinde ürün satışı yapılmaktadır.

Pohli Krem Fiyatı

Pohli krem fiyatı değişiklik gösterse de resmi sitesinde tek tüp satış fiyatı 35 TL’dir. Pohli krem ayrıca diğer online satış sitelerinde ve eczanelerde 30 ile 60 TL arasında satılmaktadır.

loading...
 • Site Yorum

Bir yorum bırak


Cilt Güzellik

Cilt Güzellik ve cilt bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz. www.ciltguzellik.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan ciltguzellik.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.