Kullanıcı Deneyimi Anketi

anket, kullanıcı memnuniyeti
Paylaş
 

Merhaba ciltguzellik.com ailesi olarak sizinle kısa bir anket yapmak istiyoruz. 2 yıldır yanında olan sitemizde yaşadığınız sorunları bizimle paylaşarak yardımcı olmanızı rica ediyoruz. Daha iyi bir site yapmak için sizin beklentilerinize önem veriyoruz. Gelen cevaplar doğrultusunda yeni bir yapılanmaya gireceğiz.

Anketimize katılıp soruları cevapladığınız için teşekkür ederiz. Cevapları çok yakında sizinle paylaşacağız.

Kullanıcı deneyimi anketi neden önemli

Sizlere daha iyi hizmet vermek ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında yaşadığınız sorunları be beklentileri çok önemsiyoruz. Amacımız daha kaliteli makaleler yayınlamak, beklentileri karşılamak ve google standartlarında bir site kurmaktır.

Ankette bulunmayan sorular için en alt kısıma beklentileriniz, eleştiri, görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz. Hepinize şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim.

loading...
  • Site Yorum

Bir yorum bırak


Cilt Güzellik

Cilt Güzellik ve cilt bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz. www.ciltguzellik.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan ciltguzellik.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.