İzmir Lazer Epilasyon

İzmir MediDerm Polikliniği
Paylaş
 

Özel MediDerm Polikliniği


Hakkında


İzmir Alsancakta hizmet veren Özel MediDerm Polikliniğinde tek amacımız tüm üyelerimizin sağlıklı koşullarda ve en hızlı sonucu almasıdır. Polikliniğimizde Dermatoloji Uzmanı ve tüm Doktorlarımız tam gün çalışırlar.

Lazer Epilasyon son derece ciddiye alınması gereken tecrübe gerektiren tıbbi bir uygulamadır.ve Herkesin gerçekten lazer epilasyondan tedavi edilme olasılığının olup olmadığını hızlı bir şekilde öğrenmelerinin çok yararlı olacağını düşünüyoruz.Bu nedenle 18 yaşını dolduran ve Lazer Epilasyona başlamayı düşünen tüm üyelerimizin MediDerm 80 Saniye Testi’ni gelmeden önce mutlaka uygulamalarını istiyoruz.

Polikliniğimizde üyelerimize lazer epilasyon sonrası ticari kozmetik krem satışı yapılmamaktadır. Bu tür yaklaşımların çoğunluğunun gereksiz olduğunu düşünmekteyiz.Bu nedenle Lazer Epilasyon Sonrası gerçekten tıbbi ihtiyaç olduğu taktirde sadece medikal ilaç yada güneş koruyucu reçetesi yazılmaktadır.

Polikliniğimizde yeni başlıyan üyelerimize Tüm Vucut Kampanyası yada diğer bitene kadar adı altında uygulamalarımız yoktur.Yeni gelen üyelerimize herzaman koltuk altı yada özel bölge gibi küçük bölgelerle başlamalarını ve sonuç aldıkça diğer alanlara geçmelerini önermekteyiz.


Hizmetlerimiz

  • Lazer Epilasyon
  • Alexsandrite Epilasyon
  • Bölgesel inceltme
  • Ameliyatsız bölgesel incelme

İletişim

Dominik Caddesi No:5 Kat :1 Daire:1 Alsancak İş Bankası Karşısı
Alsancak – İzmir

0 232 464 22 00
0 532 497 99 24
0 505 221 09 32

info@medislim.com.tr


 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

Facebookta bizi bulun