Hidroten Su Bazlı Cilt Bakım Kremi

hidroten krem, hidroten su bazlı krem
Paylaş
 

Hidroten su bazlı cilt bakım kremi günlük kullanıma uygun olan bir kremdir. Her evde bulunması gereken bu krem bütün aile bireyleri rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Cildi besleyen nemlendiren hidroten krem ayrıca cilt bakımını desteklemektedir.

Hidroten Su Bazlı Krem Ne İşe Yarar

Hidroten krem cilt tiplerine uygun olarak su bazlı ve yağ bazlı formunda bulunan bir kremdir. Cilde ekstra bakım yapan, cildi yenileyen, nemlendiren bu krem ayrıca cildin hızlı şekilde kendini yenilemesi sağlar. El, yüz ve vücuttta kullanıma uygun bir kremdir.

Eğer cildiniz sivilceli, yıpranmış ve soluk ise cilde zararı olan kozmetik ürünler yerine hdroten su bazlı cilt bakım kremini kullanmanızı tavsiye ederiz. Su bazlı olduğunda cilt gözeneklerini tıkamaz ve sivilce oluşumuna neden olmaz. Cildi dış etkilerde koruyan bu kremin içeriğinde bulunan PROVİTAMİN B5 cildin etkile şekilde taze ve canlı durmasını sağlar.

Hidroten krem içeriği

 • Provitamin B5,
 • Aqua, Limon,
 • Panthenol,
 • Parfüm,
 • Jojoba yağı

Jojoba yağı cilde ipeksi ve yumuşacık bir etki veren etkili bir yağdır. Ayrca çatlak ve yaraların hızlı iyileşmesine sağlayan bu etken maddeler kızarıklık ve tahrişi kısa sürede yok etmektedir.

hidroten krem, hidroten su bazlı krem

Hidroten Krem Faydaları

Hidroten krem kullananlar genede yaptıkları yorumlarda kremin çok etkili olduğunu ve cildiyenileyerek canlandırdığını söylemişlerdir. Çok etkili bir bakım kremi olan hidroten krem faydaları ise;

 • Ciltte rahatlatıcı ve serinletici etki gösterir
 • Cildi dış etkilerden korur
 • Cildi nemlendirir
 • Cildi görünümün kısa sürede tazelenmesini sağlar
 • Cildin ihtiyacı olan vitaminleri içerir
 • Cilde kolay sürüler ve hızla emilir
 • Cilde yumuşacık ve canlı olmasını sağlar

Hidroten Su Bazlı Krem Nasıl Kullanılır

Hidroten krem kullanım şekli ve uygulanışı çok basittir, günlük olarak uygulanan bu krem mutlaka her evde bulunması gereken bir nemlendirici kremdir. Hidroten krem cildi sürülmeden önce cildin mutlaka temiz olması gerekmektedir. Nohut büyüklüğünde krem cildi sürülür ve baskı yapmadan masaj yaparak cilde yedirilmesi sağlanır. Su bazlı olduğundan kısa sürede cilt tarafından hemen emilir.

Her hangi bir yan etkisi bulunamayan Hidroten su bazlı cilt bakım kremi kesinlikle göz çevresine sürülmemelidir. Su bazlı kremer asla egzamalı cilde sürülmemelidir. Egamanın daha kötü olmasına neden olabilir.

Didroten su bazlı cilt bakım kremi fiyatı

Hidroken krem etkisi büyük fiyatı küçük kremlerden biridir. Hidroten krem eczanalerde ve kozmetik mağazalarında satılmaktadır.  Hidroten krem fiyatı ise 8 TL olarak satılmaktadır.

Sizlere bu yazımızda hidroten su bazlı cilt bakımı kremi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Hidreoen krem nedir, nasıl kullanılır hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

loading...
 • Site Yorum

Bir yorum bırak


Cilt Güzellik

Cilt Güzellik ve cilt bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz. www.ciltguzellik.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan ciltguzellik.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.