Göğsü Büyük Gösteren Sütyen Modelleri

Göğsü Büyük Gösteren Sütyen Modelleri

Göğüsleri Dik Gösteren Sütyen Modelleri Göğüslerinin daha dolgun görünmesini isteyen bayanlar bu uğurda ameliyat olmakta yada yorucu egzersizler yapmaktadır. Göğüs dikleştirme ameliyatı maddi anlamda pahalı olması çoğu bayanın bu yöntemi düşünmemesine neden oluyor. Göğüs kaslarını çalıştırarak yapılan egzersizlerde hem yorucu hemde çok zaman aldığı için sıklıkla düzenli yapılmadığından tam verim alınamıyor. Peki ameliyat olmadan, egzersiz yada spor yapmadan göğüsleri dolgunlaştırmak yada dikleştirmek için ne yapılabilir diyenlere göğüsleri dik gösteren sütyen modelleri bu konuda en büyük destekçiniz olabilir. Göğüsleri büyük gösteren sütyenler sayesinde daha seksi bir görüntüye kavuşurken göğüslerinizin doğallığını da bozmamış olursunuz.

Özellikle göğüsleri küçük olan ve bunu sorun yapan bayanlar sıklıkla göğüsleri daha dik ve dolgun gösterenin yollarını aramaktadır. Bu konuda en büyük destekçimiz ise göğüsleri dik gösteren sütyenlerdir. Göğüsleri büyük gösteren sütyen seçiminde destekli sütyen modelleri bu konuda sizlere çok yardımcı olacaktır. Destekli sütyen modelleri göğüsleri sadece dik göstermekle kalmayıp daha dolgun ve estetik görünmenizi sağlayacaktır.

Göğüsleri Büyük Gösteren Sütyen

Göğüsleri dik göstermek için kullanacağınız sütyen modelleri destekli sütyen ve, jel dolgulu sütyen modelleridir. Bu iki sütyen modeli göğüsleri dik göstermek için en çok tercih edilen sütyen modelleridir.

Küçük göğüslü kişilerin seçtiği göğüsü dik gösteren sütyen modelleri arasında balenli olanları seçmek en doğru tercih olacaktır. Balenli sütyen modelleri göğüsleri dik göstermekle kalmayıp daha dolgun görünmesini sağlar. Tabi burada sütyen seçimi çok önemlidir. Sütyen alırken bedeninize uygun olanı seçmek ve sütyen asla başka bir şeylerle desteklememek gereklidir.

Destekli Sütyen Modelleri

Küçük göğüslü kadınların seçtiği destekli sütyen modelleri sütyen alt kısmının desteklenmesi ile hazırlanan sütyenlerdir. Sütyenin alt kısmına eklene teller göğüsleri daha dik tutmaya yararken sünger ile verdiği destek sayesinde daha dolgun bir göğüs yapısına sahip olmanızı sağlamaktadır. Destekli sütyen modelleri seçin de mutlaka tam ölçüsünde seçim yapılmalıdır.

Jel Dolgulu Sütyen Modelleri

Adından da anlaşıldığı gibi jel dolgulu süyen modelleri son zamanların en çok kullanılan ve tercih edilen sütyen modelidir. Destek olarak hazırlan bölümünde jel kıvamında özel bir malzeme kullanılır. Bu hem göğüslerin dik durmasını sağlar hem de rahatsızlık vermez. Özel olarak göğüsleri büyük göstermesi için üretilen jel dolgulu sütyen modellerinin her hangi bir zararı yoktur. Yapılan bir araştırmada düzenli olarak jel dolgulu sütyen kullananların göğüslerin belli bir zaman sonra dikleştiği görülmüştür.

Hangi sütyen modeli göğüsleri dikleştirir.

Göğüsleri büyük gösteren sütyen modelleri arasından istediğini kullanabilirsiniz. İki modelde göğüsleri dolgun göstermek için etkilidir. Tabi genel olarak normal destekli sütyen modelleri, jel dolgulu sütyen modellerine göre daha kullanışlıdır. Sizlere göğsü dik tutan sütyen ve göğsü dik gösteren sütyen modellerini sırası ile açıklamak istiyorum

Sütyen Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Sütyen alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Sütyen seçiminde mutlaka bedeninize uygun olan setyeni seçmelisiniz. Sütyen seçerken göğüsleri büyük göstersin büyük beden almak açıkçası pek doğru bir karar değildir. İşte sütyen seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler ve doğru sütyen seçimi;

  • Seçtiğiniz sütyenin askıları ayarlanabilir olmalıdır.
  • Sütyen giyildikten sonra mutlaka bedeninize tam oturmalıdır.
  • Sütyen arka bandı çok gergin ve yukarıda olmamalıdır.
  • Regl döneminde kesinlikle sütyen seçimi yapmayın bu dönemde göğüsleri şişer.
  • Sütyen askıları asla omuzunuzdan düşmemelidir.
  • Sütyenin arka çizgisi ile ön çizgisi aynı hizada olmalıdır.

Daha dolgun göğüslere sahip olmak için sütyen seçiminden siyah ve beyaz renklere takılmayın. Yeni şeyler denemekten korkmayın giydiğiniz sütyen rahat olduğunda daha şık ve güzel görüneceğiniz kesindir.

Göğüsleri Büyük Gösteren 12 Sütyen Modeli

Sizler için göğüsleri büyük gösteren 12 sütyen modelini araştırdık. Bu sütyenler hem tişört hemde normal kıyafetler altında harika durmaktadır.

Dolgulu Sütyen

Dolgulu sütyen küçük göğüslü bayanların tercihi arasında birinci sırada yer almaktadır. Dolgulu sütyenler göğüsleri olduğunda daha hacimli ve dolgun gösterir.

Straplez Sütyen

Yaz aylarının vazgeçilmez sütyen modelleri arasında yer alan straplez sütyenler askısız olmasından dolayı düşük omuzlu elbiseler, tişörtleri ve kazakların altına rahatlıkla giyilebilmektedir.

Silikon sütyen

Silikon sütyenler içeriğinde bulunan jel kıvamında madde sayesinde göğüslere yapışarak göğüslerin hafif şekilde yukarı kakmasını sağlamaktadır. Sırtı açık elbiseler ile tercih edilen silikon sütyenler çok avantajlı olsa da yaz aylarında terlettiği için sıkın yaratabilmektedir.

Push-Up Sütyen

Göğüsleri yukarı kaldıran ve dikleştiren Push-up sütyenler göğüsleri dik gösteren sütyen modelleri arasında yer almaktadır.

U Şeklindeki Dekolte Sütyenler

Göğüs orta kısmı U şeklinde olduğu için U sütyen olarak adlandırılan bu sütyen derin göğüs dekolteli kıyafetler için can kurtarıcı olmaktadır. Ayrıca göğüsleri alttan destekleyerek göğüslerin daha dik ve dolgun görünmesini sağlamaktadır.

Çok Amaçlı Sütyenler

Çok amaçlı sütyenlerde askı kısmı değiştirilebilmektedir. Yer değiştiren sütyen askıları sayesinde her türlü kıyafetin altında giyilebilmektedir.

Sporcu Sütyeni

Sporcu sütyenleri kullanım bakımından hem çok rahat hemde göğüsleri destekleyerek dik durmasını sağlamaktadır. Çok rahat olan bu sütyen her kıyafetin altına rahatlıkla giyilebilmektedir.

Toparlayıcı Sütyen

Büyük göğüsler sahipseniz bu sütyenler tam size göre. Büyük göğüsleri toparlayan sütyen göğüsleri göründüğünden daha küçük göstererek seksi bir görüntü kazanmanızı sağlayacaktır. Büyük göğüslü kadınların ilk tercihi toparlayıcı sütyenler olmalıdır.

Bandaj Sütyen

Askısız olan bu sütyen modeli zarif görünüşlü bayanların ilk tercihi olacaktır. Göğüsleri toparlayarak daha dik durmasını sağlar.

Soft Cup Sütyen 

Soft cup sütyenler diğer adı lie yumuşak sütyenler rahat olması nedeni ile en çok tercih edilen sütyenler arasında yer almaktadır. Tek parça ve dikiş izi bulunmayan bu sütyenler genelde gece yatarken rahat olduğu için tercih edilmektedir.

Tişört Sütyeni

Tişört sütyenler her halde dolabınızda en az 2 yada 3 tane bulunan sütyenlerdir. Tişörtlerin altına yada gündelik kıyafetlerin altına giyilen ve rahatsızlık vermeyen bu sütyen elbisenin altında belli olmaması ve göğüsü toparlaması sebebi ile tercih edilmektedir.

Emzirme Sütyeni

Emzirme sütyenleri mutlaka her emdiren annenin dolabında bulunmalıdır. Kolaylıkla açılan çıt çıtları sayesinde emzirirken sütyeni çıkarmayacaksınız.

Sizlere bu yazımızda göğüsleri büyük gösteren sütyen modellerinizden bahsetmeye çalıştım. Göğüsleri 2 beden büyük gösteren sütyenler size bu konuda büyük yardımcı olacaktır. Göğüsleri toparlayıcı sütyenler daha dolgun ve büyük görünümlü göğüslere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Göğüs Dikleştirme Egzersizleri adlı makalemizide okumanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maddi Yardım Bedava İnternet