Contractubex Kullanımı ve Yan Etkileri Nelerdir?

contractubex krem
Paylaş
 

Vücudumuzda bazen istemediğimiz durumlarda oluşan yara izi, sivilce, ameliyat izi, yanık, dikiş, doğum sonrası oluşan çatlaklar, cildimizde oluşan deformasyonların daha hızlı iyileşmesi hatta geride hiç bir iz kalmaması için üretilmiş bir ilaç olan Contractubex krem neredeyse bütün doktorlar tarafından önerilen ve tavsiye edilen kremlerin başında gelmektedir. Cildinizde oluşan cilt lekeleri, sivilce izleri, yanık izlerini kapatan bu harika krem Comtractubex, hasar olun bölgenin yenilenmesini sağlarken, cilt dokusu oluşumunu hızlandırarak ciltte bulunan izlerinde kapanmasını sağlar.

Contractubex Krem Hangi Alanlarda Kullanılır?

Vücutta bir türlü iyileşmeyen yara izleri, yanıklar, hatta cilt kusurları varsa bunları Contractubex ile kısa sürede iyileştirmek mümkündür. Dış görünüşte bulunan kusurlar insanları olumsuz yönde etkileyebilir,  istenmeyen yara izleri, yanıklar, sivilce izleri, deride bulunan kusurlar Contractubex jel ile rahatlıkla ortadan kaldırılabilir. Sivilce İzleri Nasıl Geçer ?

Pek çok kişi ameliyat sonrası oluşan izlerin, yaralanma, dikiş izi, kazalar, doğum sonrası oluşan çatlakların ciltte kalıcı hasar bırakacağından endişe eder ve bu durumda ne yapacağını, nasıl hareket edeceğini bilemez. İşte böyle bir durumda imdadımıza Contractubex yetişir ve her türlü cilt sorunlarını ortadan kaldırır.

yaralara iyi gelen krem, en iyi sivilce kremi, contraxcubex krem

Contractubex’in Resmi Sayfasındaki Paylaşımı

Contractubex Kullanımı ve Bilinen Yan Etkileri

Sayısız faydası bulunan Contractubex jel derinleşmiş akne izleri, kaşıma sebebi ile oluşan ciltte belirgin izleri hatta ameliyat ile alınmış benlerden kalan izleri yok etmesi çok kolaydır.

İçeriğinde bulunana Extractum Cepea, Allantıin ve Heparin madddeleri sayesinde oluşan yaraların ve ölü dokunun yenilenmesi iyileşmesi sağlanıyor. Contractubex kremi özellikle doğum sonrası yada aşırı kilo veren kişilerde oluşan çatlakların kapatılmasında harika sonuçlar verdiği görülmüştür.  Contractubex krem ile hamilelik sonrası oluşan çatlaklar yada aşırı kilo verdikten sonra derinin aşırı gerilmesi ve gevşemesi sonucu bel ile göbek çevresinde ortaya çıkan çatlakların yok edilmesinde etkin bir maddedir. Bu gibi deri deformasyonların da derinin üst kısmı hasar gördüğü gibi alt tabaka bu hasardan nasibini alır ve iyileşme süreci biraz uzun sürebilir.

contractubex krem

Kremin İçerisinde Bulunan Etken Maddeler

Her derde deva gelen Contractubex jel kullanmak için  yaranızın, kesiğinizin, deformasyon yada çatlaklarınızn yeni olmasına gerek yok. Yıllar önce olan bir kaza, ameliyat yada eskilerden kalmış bir yanık izi Contractubex jel ile geçebilir. Burada bilmeniz gereken önemli husus ise yara izi ne kadar eski ise iyileşme süreci de buna bağlı olarak uzamaktadır. Düzenli kullanarak kesin sonuç almanız mümkün.

Contractubex krem Sivilce izlerinde Nasıl Kullanılır?

Sivilce izleri içinde etkili sonuçlar alabileceğiniz Contractubex jel ile ergenlik dönemimde oluşan sivilcelerin yok edilmesinde hatta geçse bile sivilcelerin yerine gelen çukurlukların, izlerin yok edilmesinde Contractubex jel’i kullanarak olumlu sonuçlar almanız mümkündür. Sivilceye iyi krem hangisidir sorusuna cevap kesin olarak Contractubex jel diyebiliriz. Eğer sivilce izlerini yok etmek için Contractubex kullanacaksanız, kullanmaya başladığınız ilk dönemlerde sivilce izlerinde artış görebilirsiniz. Telaşlanmaya gerek yok; aslında bu durum cildinizin ilaca verdiği tepkidir, düzenli kullanmaya başladığınızda belli bir zaman sonra sivilcelerin yok olduğunu görecekseniz, hatta cildinizde sivilcelerden dolayı oluşan çukurluklar varsa onlarda aynı şekilde yok olacaktır.

Contractubex Nasıl Kullanılır?

Contractubex jel nasıl kullanılır sorusuna cevap vermek gerekirse deri üzerinde bulunan yara, yanık, kesik, çatlak, çizik, ameliyat izler ve buna benzer izlerin üzerine sürülür ve hafif masaj yapılarak sorunlu bölgeye uygulanır. İlacın etkisinin ortaya çıkması için gün içerisinde an az 2 yada doktorunuzun tavsiyesi ile önerdiği sıklıkta kullanılır. Contractubex krem mümkün oldukça sorunlu bölgeye parmaklarınız yardımı ile ovalar şekilde sürünüz. Sivilce İzleri İçin Krem

Eğer doktor tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 defa sorunlu olan bölgeye uygulanması ve aynı şekilde bir miktar jelin sorunlu bölgeye yedirilmeden tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.

 

yara izi, yanık izi, contractubex krem

Yara izinine iyi gelen krem

Contractubex Yara İzlerinde Nasıl Kullanılır?

Yara izleri çok derin ve çok eski izler ise uygulanacak kullanma yönteminde sorunlu bölgeye jel uygulanır ve bir miktar ise tabaka olarak bırakılır ve temiz bir bez yada gazlı bez ile örtülür ve bu şekilde 1 gece beklenir. Düzenli uygulama sonucu ne kadar eski izler olursa olsun sizi mutlu sonuçlar almanız mümkün. Yara izlerinin iyileşme süreci yaranın ne kadar eski olduğu ile doğru orantılıdır. Fazla kullanmak herhangi bir fayda sağlamaz Conrtactubex jel genel olarak yara olan bölgeye günde 2 defa uygulanır.

Contractubex Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar

Contractubex kullanırken dikkat edilecek en önemli husus ise asla açık yaralara ve yeni atılmış dikişi izlerine üzerine sürmemek gereklidir. Oluşan yara kabuk bağladığında, dikişli bölge ise dikişler alındıktan sonra kullanamaya başlamak gereklidir. Doktorunuzun tavsiyesi üzerine düzenli kullanıldığı taktirde Contractubex  ile yaklaşık olarak 4 ile 6 ay arasında izlerin yok olduğunu cildin yenilendiğini göreceksiniz.

Contractubex eğer yanık izlerini yok etmek için kullanılacaksa mutlaka bir hekime danışmakta fayda vardır. Yanık izlerinde aksi belirtilmedikçe günde 2 defa uygulanır. Daha fazla kullanmak iyileşme sürecini hızlandırmaz. Eğer yara ve yanık izleri eski ve ser ise krem gece sürülmeli ve ciltte 1 gece beklemelidir. Ciltte oluşan yanık izinin durumuna göre Hekiminiz uygun gördüğü taktirde ilacı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yanık izlerine iyi gelen krem hangisidir, yanık izini yok eden krem nedir sorusuna hekimler genelde Contractubex’i önermektedir.

Contractubex Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Doğru ve düzenli kullanıldığında Contractubex’in yan etkileri pek fazla yoktur. Ama bazı kişilerde ilacın bileşenleri olan Extractum Cepae, Allantoin ve Heparin’e karşı duyarlılık ve hassasiyet oluşabilir, bu durumda ilacı kullanmak zararlı olabilmektedir. Ayrıca kullandığınız başka ilaç yada cilde sürülen krem varsa mutlaka Doktorunuza bunu bildirmelisiniz, mümkün oldukça cildinize Contractubex krem sürerken başka krem kullanmamaya özen gösteriniz. Contractubex krem kullandıktan sonra genel olarak aşırı şekilde kaşıntı, nefes olmada zorluk, kurdeşen; yüzde, ağızda, ve boğaz bölgesinde oluşan ani şişlik gibi durumlara görüldüğünde krem kullanımı hemen kesilmeli ve hekiminize danışmanız gerekmektedir.

Contractubex krem sürüldüğünde genelde uygulanan bölgede karıncalanma, uyuşma, tatlı kaşıntı durumları ise kremin onarıcı durumunun meydana getirdiği iyileştirme dönemi etkileridir. Artık krem sorunlu bölgeyi onarmaya başladığını işaret eden bu gibi durumlar normaldir. Eğer kaşıntı rahatsız ediyor ve huzursuzluk veriyorsa yapılacak işlem asla tırnaklarınız ile kaşımamak, bunun terine parmak uçlarınız ile ovalamaktır. Contractubex yan etkileri çok nadirde olsa sürüldüğü bölgede ve çevresinde hafif kızarıklık görülebilir. Kızarıklık durumu artarsa bir hekime danışmak gereklidir.

Kremi kullandıktan sonra ortaya çıkan yan etkileri dikkate alınmadığında, sorunlu bölgede dahada kötü sonuçlar görülebilir. Yapılan araştırmalara göre ilacın yan etkileri 1000 kişide 1 dir. Contractubex kremi üreten firmanın yaptığı araştırmaya göre kremi kullandıktan sonra herhangi bir yan etki ile karşılaşmadıklarını bildirdiler.

Contractubex Kullananların Yaptığı Yorumlar

 • 6 Ay boyunca düzenli kullanan kişiler bunun piyasadaki en etkili ilaç olduğunu iddia ettiler.
 • Tırnak izleri için kullananlar kesin çözüm aldıklarını söylediler.
 • Kısa sürede karar verilmemesi ve uzun süre kullanıldığında etkisinin görüldüğü söylediler.
 • Çocuklarda yanık izleri için daha iyi bir krem ile karşılaşmadıklarını söylediler.

Bu videoda Contractubex kremin yara ve yara izlerini nasıl yok ettiğini ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz.

Contractubex krem Eczanelerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu kremi kullanmaya karar verdiğinizde mutlaka doktorunuza danışınız.

Contractubex Fiyatı Ne Kadar?

CONTRACTUBEX 100 gr jel 2017 YILI FİYATLARI

Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 77.52 TL

Reçeteli İle Satılır  Fiyatı 77.52 TL

İthal / İmal İthal [ Ref.Ülke :Almanya ]

 • Site Yorum

63 adet yorum var.

 1. Murat yakar dedi ki:

  Selam 28 yaşındayım ergenlik dönemindeki sivilce izlerinden ne ysptımsa kurtulamadım ama bu kremi hiç denemedim bu saatten sonra kullansam bir düzelme olurmu sizce yada ne yapmalıyım şimdiden çok teşekkür ederim

 2. Egemen dedi ki:

  İyi günler bir sorum olacaktı bir buçuk yıl evvel kadar peling yaptım kızarıklık kaldı malesef şimdi bu jeli kullanmaya başladım birde burun kısmında küçük bir iz var oraya kullanıyorum şuan ama o iz eski burada kullanımi uzaması gerek sanırım lütfen biraz aydınlatormisiniz ilginiz için teşekkürler

 3. Behdanem dedi ki:

  1 Ağustos 2018 de burun ameliyatı oldum.15 Ağustosta contractubex jeli dikiş izleem ve burun içi deformasyonları için kullanmaya başlasım.Sonucun iyi olmasını ve buradan paylaşmayı merakla bekleyeceğim.E ay sonra 15 Kasımda görüşmek dileğiyle.

 4. Tuğçe dedi ki:

  İyi akşamlar benim bacagimda 1 buçuk aydır yara izi var doktora gittim contractubex kremi verdi 1 haftadır kullanıyorum ama henüz bir etkisi olmadı kırmızı kantaron yağı iyi gelir diye duydum sabah yağı akşam kremi kullansam bir zararı olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim.

 5. esra dedi ki:

  benim kızım 13 yaşında bacağına kaynar su döküldü ilk müdehaleyi yanık ilaçlarılyla evde yaptık . düzelme görmeyince 3. gün hastaneye götürdük sarıldı falan..şuan yara iyileşti ama baya belirgin izi var.iki ay kadar zaman geçti..contratubexi kullansam yararmı

 6. Yusuf dedi ki:

  Oğlum bir buçuk yaşında yüzünün bir bölümü sıcak Sudan yandı yanık biranci derece yüzü ve göz çevresi kırmızı kreminizden kullanabilirmiyim göz kapağında da var kırmızılık sürebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

 7. Egemen dedi ki:

  Benim yüzüme bisiklet tekerleği çarpmıştı 5 ay önce kullansam ne kdar sürede geçer veya geçermi acaba lütfen söylermisiniz teşekkürler

 8. Bahar dedi ki:

  Merhaba bir yasinda oglum bir ay once caydanliktan yandi sag ayaginin ustu yara.bacaginin ustu gecti kolunun ustude gecti ama daha izleri gecmedi iyi gelirmi controtubex kremi yyaraya yada lekeye?

  • Aslı dedi ki:

   Korkma benim oglumda yandi o yasta kaynar su ile simdi 16 yasinda ve hic iz kalmadi tabi yandigi anda hastaneye götürüp ilk tedavsini yaptirdiysan gecmis olsun

 9. İlhan dedi ki:

  Merhaba. Bundan 5 ay önce burnumun üzerindeki beni aldırdım dikişleri aldırmaya gittiğimde doktor dikişlerin patladığını söyledi ve burnumda çukur şeklinde yara izi kaldı. Son 1 aydır Contractubex kullanıyorum. Benim öğrenmek istediğim bu tarz derin yaralarda faydası olur mu. Teşekkürler.

 10. hüsnü demir dedi ki:

  ben hüsnü demir iyi günler benim yedi yaşında oglum jel. alev yanıgı ili yandı vücüdün 4te 1ri yandı ve amaliyatla bacaktan deri alındı yama yapıldı deriler hem çekme yapıyor hem şişme ve kızarıklık yapıyor yanalı4 ay oldu sizin kıremi aldım nasıl kullanmalıyım ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz çok teşekkürler

  • İsminiz dedi ki:

   Benim 3 yaşında yeğenim sıcak suyla yandı 2 ayağı yandı domuz yağı sürdük sürekli sabah akşam iyi geldi şuan hiç iz yok

  • Özge dedi ki:

   Benim yeğenim 3 yalında ayakları sıcak suyla yandı domuz yağı sürdük sadece sanal akşam şuan geçti hiç iz kalmadı

  • Bahar dedi ki:

   Cok gecmis olsun allahim bol sifa versin benimde oglum bir yasinda suan ve caydanliktan yandi ikimci derece yanik dedi doktor olu derileri temizlediler amilathanede biras gecti ayaginin ustunde yara vardi iki hafta once yama yapilcak dedi ama ben istemedim iykide istememisim cunku iyilesiyor…baska doktora gittim yamaya gerek yok dedi hergun sabunlu su ile dus yaptirin ovun dedi.sizin yapacaginiz tek sey nemlendirici krem ve kirmizi kantoron yagi surun devamli egzersiz yaptirin

 11. Geceler dedi ki:

  İyi günler yüzümde iki tane suçiçeği izi var ne kadar süre kullanmam gerekiyor

 12. Müge dedi ki:

  3 ay önce sezeryan ameliyatı oldum. Dikiş izlerim hala kırmızı ve belirgin , geçmedi. Kremin faydasını görebilir miyim? Doğumdan hemen sonra başlamadığım için bir sıkıntı olur mu?

 13. Bengü dedi ki:

  Bende 120 ml 89 tl ye aldım 2 ay önce doğum yaptım sezeryan dikişimde bayağı düzelme oldu 1 ay önce oğlumun eli yanmıştı bu kremin yanıklara iyi geldiğini bilseydim elinin üzerine sürerdim üzeri beyaz şekilde kaldı kırmızı iğne kullandım ama yinede iz kaldı şimdi sürsem faydası olur mu?

  • Emre dedi ki:

   Contractubex deri renginde açıyor cildi. Birçok özelliği var kullanmanızda fayda var.

 14. ayse dedi ki:

  İyi gunler kolumda derin olmayan jilet izi var bu krem jilet izinide gecirir mi ve nekadar surede gecirir bilgilendirirseniz cok sevinirim

 15. Ahmet dedi ki:

  Videoda bayanin sol kolundan amaliyat izine uygulama yapiliyor bitmiş olarakta bayanin sağ kolununu gosteriyorsunuz buna nasil inanalim

 16. Berfin dedi ki:

  Bir sorum olacak? Bu kremi aldığımda bir öğlenleyin sürüp beklicem bide gece yatmadan sürüp ve masaj yaparak iyice yedirip o şekilde yatıcam bunu 5-6 günde iki defa bu şekilde yapsam dikiş ve sivilce izlerim geçermi ?

 17. ahmet dedi ki:

  kesik izi için lazer tedavisi görüyorum.lazer tedavisiyle beraber contractubex kullanmam uygunmu soyma yaptığı için bi sorun olurmu

 18. Emre dedi ki:

  Iyi günler yaklaşık olarak 7 yıl önce kolumda kırık oluştu 20 cm lik dikiş izi var bu kremi kullansam sonuç alabilir miyim ne kadar sureli kullanmam gerekir bu izin kaybolması çok önemli askeri sınavlara girmek istiyorum yardimci olursanız sevinirim

  • Emre dedi ki:

   6 ay ile 1 yıl arası kullanmanız gerekir. Ameliyat sonrası ilk 3 ay kullanım o dikiş izlerini en az fark edilecek şekilde kapatır. Fakat oluşmuş ve işlemi bitmiş bir dikiş izine 6 ay ile 1 yıl arası kullanmak gerekir ve sonucunda deri rengine çevirir, dikiş izinin daha da azalmasını sağlar

 19. Öznur dedi ki:

  Merhaba ben skolyoz ameliyatı oldum ve 3 yıl oldu 3 yıldır belimde boydan boya iz var bu kremi kullansam 4 yada 6 ay arasında etki edermi yoksa daha uzun süre de mi etki eder ayrıca 6 aydır yüzümde sivilce vardı sivilceler şimdi kızarık şekilde iz bıraktılar onlara sürsem 4 ayda gecirirmi

  • sibel dedi ki:

   ben kullandim öznur hanim yuzunuzdeki sivilce lekelerini once yogunlastiriyor sonra izleri kaybediyor tertemiz oluyor

 20. özgür dedi ki:

  hocam benim yüzümde 2 ayrı yerde dikiş var biri yeni oldu diğeri eski ve eski olan da daha çok iyileşme azalma gördüm ve 1 aydan beri kullanıyorum

 21. Hane dedi ki:

  Güneş lekeleri için kullanılabilir mi

  • Cilt Bakım Uzmanı dedi ki:

   Merhaba Hane güneş lekeleri için
   https://www.ciltguzellik.com/madecassol-krem/
   Bu kremi kullanabilirsiniz.

   • Süveybe dedi ki:

    Iyi günler kızımın eli ve ayağı na 1 ay önce kaynar cay döküldü ve bugün CONTRACTUBEX aldım ilkkez sürdüm ve kabuk dökülmeye başladı normal mi kabuk dökülmesi neye isaretti?Lütfen bilgi istiyorum ne yapacağımı bilmiyorum

    • Süveybe dedi ki:

     Yanan bölgeler güneş görse sorun olurmu??

    • Tuba al dedi ki:

     Benimde elim yandı cildiye verdi banada kullandim aksatmadan yaniktan eser kalmadi gibi birşey cok.belli olmuyor kabuk gibi.soyulmasi normal bendede olduo şekilde

    • Emine dedi ki:

     Litfen yardımcı olun,nasıl oldu kızınız.benim kızımın da yaniktan dolayı yaralar var contractubex kulansam mi karar veremedim

 22. Gonca Tengilimoğlu dedi ki:

  Güneş lekeleri için 2.kez lazer yaptırdım.ilk lazerden sonra lekelerimde çok bi değişiklik olmadı.krem bu konuda bana yardımcı olurmu acaba?

 23. Arda Fatih dedi ki:

  Eski yara izinde nasıl kullanacağım ? Eczacimiz ödenen bir önerdi Noskar Jel isminde , nasıl kullanmami öneriyorsunuz Teşekkürler

 24. Kübra dedi ki:

  Cildinde oluşan gözenek açıklıkığı var acaba bu kremi akşamları düzenli olarak kullanmam da bir sakınca varmı bide cilt gozenek sıkılastırır mı?

 25. Özlem dedi ki:

  Merhaba doğum çatlaklarım var ve yakşaşık 6yıl olacak kullansam etkisini görürüöiyüme. Birde ne kadar uzun süre devam etmem gerekecek

  • Cilt Bakım Uzmanı dedi ki:

   Merhaba Özlem Contractubex krem çatlaklar için kullanabilirsiniz ama çatlak yada yara izi ne kadar eski ise tedavi süreci ona bağlı olarak uzamaktadır. Düzenli kullanırsan etkisini görmen mümkün

 26. Bilge dedi ki:

  Iyi günler, benim yüzümde ergenlik döneminden kalma derin silvilce ve tirnak izleri var. Kremi yuzumde nasil uygulamam daha iyi sonuç almami saglar.

 27. selin dedi ki:

  iyi günler yara izi derin ve eskiyse uygulanarak daha sonrasında bir tabaka halinde bırakılıp örtülerek bir gece bekletilir denmiş sadece bir gecemi derin ve eski yaralar için yoksa her gecemi ben bunu sormak istiyorum tşkler.

  • Cilt Bakım Uzmanı dedi ki:

   Merhaba Selin yara izi ne kadar derin ve eski ise iyileşme ve tedavi süreci o kadar uzun sürer. Bir gecede yaranın iyileşme süreci tabiki olmaz bunun her gece aynı şekilde uygulaman lazım. Zaten belli bir süre sonra yara izi yaraya dönüşüp iyileşecektir. Aklına takılan soru olursa tekrar sorabilirsin.

   • selin dedi ki:

    bende öyle düşünüyordum elbetteki bir gecede olamaz ama belirtilmemiş diye sormuştum.peki bir sorum daha var gece uyguladığımız bölgeye gündüzde uygulayacakmıyız kremi yoksa sadece gecemi çok tşk ederim cevaplarınız için.bir soru daha var kremi uyguladım diyelim orayı yıkamayacakmıyız, gün içinde suya girse ne olur birde bu sorum var.

    • Cilt Bakım Uzmanı dedi ki:

     Aslında dediğinde haklısın tam olarak açıklama yapmadığımdan soru işareti kalmış akınızda. Gece uygulamanız yeterli gündüz uygulamaya gerek yok. Kremi zaten ilk olarak temizlenmiş cildinize uygulayarak kremi deri tarafından emilmesi gerekmektedir. Gün içerisinde suyun değmesi zarar vermez.

     • selin dedi ki:

      merhaba öncelikle tşk ederim tekrar cevaplarınız için, bir sorum olucak demişsinizki yara izi belli zamandan sonra yaraya dönüşüp iyileşecektir benimki kesikti ben kullanmaya başladım.sorum şu hamilelikte oluşan çatlaklara uygulandığında tekrar kızarmaya başlarmı rengi açılmış çatlaklar yani yara izi yaraya dönüşüyorsa aklıma bu geldi tşkler.

    • İsimsiz dedi ki:

     Arkadaşlar kremi 1 ay kullandım . Kavga sonucu Yüzümün her yeri tırnak izi ve lekelerle doluydu . Yüzüm 1 ay içinde inanılmaz bir şekilde mucize bir şekilde iyileşti

     • İsminiz dedi ki:

      Merhaba lar acaba kremi nasıl uyguladiniz. Benim de birkaç tırnak izim var da paylasirsaniz sevinirim

 28. Çağlar dedi ki:

  İyi günler benim yanağıma bir igne battı ve orada yara oluştu yara kapandı ancak iz var.. Bazen kırmızılık artıyor .doktor medecassol,Fito, hametan ve bepanthol verdi.. Ancak contractubex in çok etkili olduğunu duydum.. bu kremlere karıstırsam bir sorun çıkarmı.

 29. Sama dedi ki:

  Eczane de sordum 90 TL dedi ama

  • Cilt Bakım Uzmanı dedi ki:

   Evet bazı yerlerde 90tl hatta 120 tl satıldığını bende duydum. Ama bu kremin 2017 yılı için resmi satış fiyatı 77 tl’dir. Başka eczanelerden tekrardan fiyat sorabilirsiniz.

   • Kadir dedi ki:

    Kolumda ergenlik donemine ait 5 yillik faca izleri var kullandam bir faydasi olur mu eski faca izleri icin

    • Cilt Bakım Uzmanı dedi ki:

     Kadir bey kolunuzdaki yara izleri için gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Çok etkili bir kremdir 10 yılı geçmiş yara izlerini bile geçirdiği görülmüştür

     • Yeliz dedi ki:

      Ben 2 aydır kullanıyorum ama tam olarak izler kaybolmadı daha ne kadar kullanmam gerekli bu kremi

     • Hakan dedi ki:

      İyi günler hocam benim kolumda 10 sene önceden kalan bir iz var contratubex kullansam fayda gorurmuyum

     • Cilt Bakım Uzmanı dedi ki:

      Merhaba Hakan yara izi ne kadar eski olursa yara izinin yok olması o kadar zorlanıyor… Yara izi tam kapanmasa da görünürlüğünde azalma olur.

   • fehmi dedi ki:

    100 gr. fitayı 77 tl dir ve üretilmiyor
    120 gr. 89.79 tl dir

    • Arda Fatih dedi ki:

     Yeni bir ürün var Noskar Jel fiyatı 46 TL, aynı zamanda reçete edilince ödeniyor Contractubex ile birebir aynı urun

   • Arda Fatih dedi ki:

    Evet ürünün fiyatı 90 TL , bu nedenle eczacı Noskar Jel verdi 45 TL aynı ürün yeni çıkmış kullanıyorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun