Allık Seçenekleriyle Göz Kamaştırın

Allık Seçenekleriyle Göz Kamaştırın

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi kozmetik markalarını kadınlarla buluşturan Watsons, birbirinden güzel tonlara sahip allık modelleriyle ön plana çıkıyor. Toz, likit, pudra, top, krem gibi çeşitli formlarda satışa sunulan allıklar, onlarca farklı renk tonu ve ara tonla cildiniz için en özel belirginleştirme yöntemlerini kullanmanıza yardımcı oluyor. Pembe tonları, kahve tonları, turuncu ve şeftali tonları, lila tonları, kırmızı tonları ve diğer toprak tonlarında hazırlanan allıklar; elmacık kemiklerine, burun bölgesine, çene ve dudak üstü bölgelerine uygulanabiliyor. Allıkları gölgelendirme tekniklerinde de kullanabilir, yüz hatlarınızın daha belirgin olmasını sağlayabilirsiniz. Cildinize en uygun allık tonlarını seçerek doğal bir makyaj görünümü elde edebilirsiniz.

Likit Allık: Kolay Uygulama, Yumuşak Doku

Çok sayıda farklı renk tonunda tasarlanan likit allıklar, sıvı içerik formülüne sahip oluyor. Cilt dokusuna zarar veren herhangi bir madde içermeyen ve dermatolojik olarak yapılan testlerden geçirilmiş olan ürünler, cildin pH dengesini koruyarak uygulama sırasında nemlenmesini ve yumuşamasını da sağlıyor. İçerdiği doğal mineral ve vitaminlerle cildinizi destekleyen likit allıklar, tüpler ya da küçük şişeler içerisinde satışa sunuluyor. Dilediğiniz miktarda alarak kolaylıkla uygulayabileceğiniz likit ürünleri, özellikle kuru bir cilt tipine sahipseniz tercih etmeniz öneriliyor. Kuru cilt tipleri için nemlendirici bakımlar da sunan likit allıklar, genellikle tüm cilt tiplerinde kullanılabiliyor. Allık fırçaları ya da makyaj süngerleri yardımıyla hızlı ve etkili bir şekilde uygulayabileceğiniz allıkları, açık tonları tercih ederek göz altı morluklarını saklamak için de kullanabilirsiniz. Sıvı allık çeşitleri, kapatıcılık konusunda büyük bir başarı sergiliyor. Siz de cildinizdeki yoğun lekeli bölümleri en açık renkli allıklarla kapatabilirsiniz.

Pudra Allıklar: Çarpıcı Renkler, Belirgin Çizgiler

Makyajın soğuk tonlarını kırmak için kullanılan allık çeşitleri, yüzünüzde doğal bir sıcaklık oluşmasına yardımcı oluyor. Kremsi yapıları ve ipeksi formlarıyla cildinize uyguladığınız andan itibaren sıcak tonlara kavuşmanızı sağlıyor. Hem bronz makyaj tonlarında hem de açık renkli ve orta tonlarda uygulamak üzere hazırlanan farklı renk tonları da bulunan allıkları, bulunacağınız ortama göre seçebilir, makyaj hazırlığınıza göre koyu ya da açık renkler tercih edebilirsiniz. Örneğin, gece makyajında daha belirgin görünen elmacık kemikleri için daha koyu ve kırmızı tonlarını seçebilir, günlük kullanım için daha açık ve sade tonları tercih edebilirsiniz.

Yaz aylarında kullanmak üzere daha pembe tonlarına yatkın renklere yönelebilir, bronz makyaj uygulamalarınızda koyu kırmızı ya da bronz allık modellerini değerlendirebilirsiniz. Pastel allık çeşitlerini ise kontür uygulamalarında ve highlighter dengelemelerinde tercih edebilir, bu tonları kullanarak cildinizde gölgelendirme yapabilirsiniz. Islak bir görünüm elde etmek istediğinizde, ışıltılı ve parlak allıklar uygulayabilirsiniz. Maybelline allık ve L’Oréal Paris allık modellerini de bulabileceğiniz kategoride, hem yüz şeklinize hem de cilt tonunuza en çok uyan onlarca farklı allık renklerini görebilir, sizin için en kolay uygulama avantajı sağlayan ürünleri Watsons ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz.

Allık Fiyatları: En Kaliteli Allık Modelleri Watsons’ta Sizlerle!

Revolution allık gibi dünyanın en iyi markalarının ürettiği allıklar, Watsons’ta kullanıcılarla buluşuyor. Tek renk çeşidi sunan allıkların yanı sıra allık paletlerini de bulabileceğiniz kategoride; aynı anda iki, üç, dört, altı gibi renk tonları sunan paletleri değerlendirebilirsiniz. Allıklar arasında tek parça içerisinde birden fazla tonu görebileceğiniz ya da bu tonları birbirine karıştırarak da uygulayabileceğiniz çeşitler de bulabilirsiniz. Siz de cildinize en uygun ton ve yapıya sahip olan allık modellerini hemen sepete ekleyebilir, makyajınıza sıcak tonlar katarak daha çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maddi Yardım Bedava İnternet